Opalování v těhu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jessinka
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 14.04.09 11:11
Opalování v těhu

Ahojky,chci se zeptat zda se v těhu opalujete?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
lucka25
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 14.04.09 11:15

Tak já se tedy neopaloval 1.My bylo špatně a to sluníčko miluju a 2 jsem měla šííílenej strach z pigmentových skvrn :wink:

Gabika
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.09 11:27

cca v 4.-5. mesiaci som bola v Taliansku. Slnku som sa nevyhýbala. Opalovala som sa tolko, kolko mi to bolo príjemné, aby som sa nespálila, schladzovala sa vodou, veľa pila. Všetko bolo v pohode.

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 14.04.09 11:33

Já se opalovala při obou těhu, ale opravdu opatrně při slabším slunečním zářením. Doktor mi řekl, že to nevadí, ale přes bříško nějaký kapesník. Stěna břišná je slabá a pokud by plod už vnímal světlo a tmu, tak by to mohlo mít dopad na oči. Kožní řekla, že je v těhu zvýšená pigmentace. No takže ti to muže udělat pár skvrn.

Kathula
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.09 11:40

No tak ja na slunko vylezla, brisko sem tam vystrcim, jinak jsem si chtela opalit hlavne oblicej, ale jsem bohuzel jedna z tech co se na ksichtiku udelaly skvrny :x

Gabinka
Kelišová 6545 příspěvků 14.04.09 12:11

mi v těhotenství sluníčko nedělalo dobře, navíc jsem se pak osypala (na to, že do těhotenství jsem na sluníčku mohla být od rána do večera rozplácnutá a smažit se…)…no a teĎ už mi sluníčko nedělá vůbec dobře… :roll:

Uživatel je onlinefragola
Generální žvanilka 24804 příspěvků 14.04.09 12:35

Ahoj, tak mně gynekolog při prvním těhotenství před velkým sluněním varoval, otěhotněla jsem v květnu, v červenci jsme jeli do Itálie, a tam jsem na přímém sluníčku byla jen občas, většinu času jsem strávila pod slunečníkem. Takže za sebe říkám, rozhodně to se sluněním nepřehánět. Ahoj, M.

vichad
Kecalka 166 příspěvků 14.04.09 13:11

Tak já jsem se sluníčku nevyhýbala. Pravda je, že jsem nosila plavky vcelku a bylo vše v pohodě.

VERONIKA
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.09 13:23

Já se teda vyloženě neopaluju - jako, že bych se plácla na lehátko a třeba hodinu ležela na sluníčku, to neee, ale jinak se sluníčku vůbec nevyhýbám!!!

Opálila jsem se při „práci“ (jestli se to teď tak dá nazvat) na zahradě, když jsme s malým na pískovišti a při návštěvách, kterých je teď s příchodem krásného počasí až až!
Jsem už docela dost opálená, ale jen v obličeji, ve výstřihu a na rukách - v kalhotách se člověk moc neopálí a pupíka nevystrkuju aby se sousedi nezhrozili :oops: :oops: :oops:

Já už to mám sice „za pár“, ale pokud jsi na začátku těhu tak záleží jen na tobě jak budeš sluníčko snášet!
Myslím, že všeho s mírou - tím nic nepokazíš :wink: :wink: :wink:

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 14.04.09 13:42

Já pitomec se minulý rok v těhu opalovala a ač jsem byla namazaná udělaly se mi ve výstřihu takové hnusné hnědé skvrny vypadá to jak velké světle hnědé pihy. Teď po porodu to pomalu mizí, ale ještě pořád mám památku. Asi jak se mi nalily prsa, tak ta kůže byla hodně citlivá.

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.09 14:27

Ja jsem se teda cilene v tehu neopalovala,ale zrovna bylo horky leto a me se udelal knirek-hneda pigmentace nad hornim rtem!Hruza.A to ho tam mam doted :))Takze si pripadam jak chlap hihi.Zmizne to vubec?Nebo uz budu chlapem do smrti?Ja bych se v zadnym pripade jako tehotna cilene neopalovala :( Tos tak moje zkusenosti.Tereza

vjoo
Kecalka 234 příspěvků 14.04.09 14:51

Kykoušek
Ukecaná baba ;) 2047 příspěvků 14.04.09 23:00
Anonymni píše:
Ja jsem se teda cilene v tehu neopalovala,ale zrovna bylo horky leto a me se udelal knirek-hneda pigmentace nad hornim rtem!Hruza.A to ho tam mam doted :))Takze si pripadam jak chlap hihi.Zmizne to vubec?Nebo uz budu chlapem do smrti?Ja bych se v zadnym pripade jako tehotna cilene neopalovala :( Tos tak moje zkusenosti.Tereza

No já ho mám taky, ale jen zlehka. A nezmizel vubec. Ale jsem objednaná s tim na laser, tak snad budu zase ženská :lol:

Anulka
Ukecaná baba ;) 2237 příspěvků 15.04.09 05:27

Ahoj, já jsem se během těhu, kdy jsem čekala Eli opalovala na balkóně (narodila se v červenci-bydleli jsme v 15.patře a já nalehátku-paráda), měla jsem nemocenskou, tak co dělat. Mazala jsem se a když mě viděli v porodnici, tak nechápali, jestli jsem si odskočila k moři, byla jsem čokoládově hnědá a žádné fleky.
Je to asi taky podle typu pokožky, někdo se maže 30 faktorem a stejně je připálený, ještě před porodem jsem se ptala dr., jestli to mimi nevadí, tak mi řekl, že pokud to nevadí mi a cítím se dobře, že nevadí. Asi co dr. to jiný názor, strší synové si dělali srandu, že je děsí představa, jak se vaří a bublá plodová voda a v ní naše mimi :-).

Anonymni
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.09 11:14
Kykoušek píše:
Anonymni píše:
No já ho mám taky, ale jen zlehka. A nezmizel vubec. Ale jsem objednaná s tim na laser, tak snad budu zase ženská :lol:

Po porodu jsem to mela silene videt uplne tmave hnedej :))Ted se mi zda ze uz je svetlejsi,ale presto tam je.Pak napis jak dopadl ten laser .Ze bych treba sla :)Tereza

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsou ti dva ještě vůbec spolu? Vztah Kopřivové s Jágrem nepřipomíná vztah

Veronika Kopřivová (27) je přítelkyní nejslavnějšího českého hokejisty... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >