Reklama

těhulky z Příbrami

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Mišák77
Povídálka 21 příspěvků 13.04.09 16:32
těhulky z Příbrami

Zdravím všechny těhulky v Příbrami.Chtěla bych se vás zeptat,koho by jste mi doporučily jako gynekologa.Já chodím k doktorce Bardové a jsem s ní velice nespokojená-viz.téma Změna gynekologa?.Mohli bychom se taky občas sejít třeba na čaj a poklábosit.V Pří­brami bydlím něco mílo přes rok,ale nebylo moc příležitostí se s někým seznámit.Mě bude v červenci 25let,jsem 7tt a doma mám jinak už 4,5letého syna.Těším se na vaše odpovědi-snad nějaké přijdou… :oops: :)

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Konec rodin, odvlečené děti a vláda gayů? O tom Istanbulská úmluva opravdu není

Istanbulská úmluva. Termín, který oživl po vystoupení monsignora Petra Piťhy.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >