těhulky z Příbrami

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mišák77
Povídálka 21 příspěvků 13.04.09 16:32
těhulky z Příbrami

Zdravím všechny těhulky v Příbrami.Chtěla bych se vás zeptat,koho by jste mi doporučily jako gynekologa.Já chodím k doktorce Bardové a jsem s ní velice nespokojená-viz.téma Změna gynekologa?.Mohli bychom se taky občas sejít třeba na čaj a poklábosit.V Pří­brami bydlím něco mílo přes rok,ale nebylo moc příležitostí se s někým seznámit.Mě bude v červenci 25let,jsem 7tt a doma mám jinak už 4,5letého syna.Těším se na vaše odpovědi-snad nějaké přijdou… :oops: :)

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Ondráček vyhrožuje ředitelce Supraphonu, že to „roztočí“: Dej to právníkům!

Českou hudební scénou otřásá nevídaný spor. Na sociálních sítích se do sebe... číst dále >

Netradiční manželství Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, na byt nemáme!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >