Ultrazvuk

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 09.04.09 18:50
Ultrazvuk

ahoj, holky prosim vás, co je vidět na ultrazvuku na konci 12. týdne??Stojí to už za to?:-)..je vidět už nějak jakoby tělíčko??..nevim, zda už vzít přítele, gynekolog mi řikal, ať ho vezmu až příště…tak nevím:-)..dík (a taky jsem strašně zvědavá, těšim se, že už něco uvidim..)

Reakce:
Lucink_a
Kelišová 6471 příspěvků 09.04.09 19:06

Podívej se ke mě na rajče, je tam fotka z 12tt, udělaná přes bříško, já z toho teda měla zážitek a už opravdu bylo vidět mimčo i nos atd. ale fotka manželovi stačila, spolu jsme šly až na 20tt, ale to jen kvůli směnám, který mu předtím nevycházely, pokud chce, klidně bych ho vzala 8)

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34293 příspěvků 09.04.09 19:12

jee, v 12 TT uz vidis cele miminko, ma vsechny koncetiny a videt jsou i ruzne organy, mrska se… parada

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 09.04.09 19:35

Teď se dívám na naše fotky, z 13. týdne zrovna není moc dobrá, když přišlo na focení, schovával se, ale šly poznat v pohodě ruce, nohy, hlava, tělo… Manžel byl taky v tomhle období na čumendu a líbilo se mu to…

Z 16. týdne už je ale třeba krásně vidět páteř a tak…

Ale přítele bych klidně vzala už teď, dyť pak půjdete spolu ještě na dva velké ultrazvuky a třeba i na 3D, tak mu neuteče ani to větší miminko pak…

HankaB
Ukecaná baba ;) 1009 příspěvků 09.04.09 20:03

Já UTZ ve 12.tt považuji pro přítele za ten nejlepší. Mimísek je vidět celý, je to už normální človíček, ruce, nohy, hlavička, prsty, páteř, srdíčko … prostě vše a krásně. Je to skoro až neuvěřitelné, že nějakých 7cm je tak krásných :lol: :lol: :lol:
Manžel byl se mnou vždycky a taky si to vynachválil. Dokonce u dvojčátek mu ukápla slzička (myslel, že to nevidím :D - byli jsme tak kvůli krvácení :( ), protože kluci (v jednom vaku, takže fakt spolu) se tam mrskali, dotýkali se sebe, vypadalo to, jako když se pošťuchují - prostě paráda.

V 20.tt je to taky fajn, ale vidíš už jen tak půlku miminka najednou.

Toť můj názor.

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 09.04.09 20:06

Holky maji pravdu, ve 12 tt je opravdu krasne videt cely telicko, rucicky, nozicky, naopak potom ve 20 a pozdeji uz je mimco velke a uz se nevejde cele na obrazovku, takze ti ho doktor neukaze cele najednou :) Zkusim najit svoje fotecky, fakt se ve 12 tt moc povedly :)

Martasaja
Ukecaná baba ;) 2138 příspěvků 09.04.09 21:39

Záleží jaký má doktor přístroj, ale jestli aspoň trochu slušný co do rozlišení a velikosti obrazovky, je to nádhera…i pro tatínka :D .
Tehdy jsem poprvé viděla prcka v celé své kráse, jak se hýbe a dokonce nám už řekli pohlaví!!! Je to takovej malej exhibicionista :D Vyfasovala jsem do ruky i fotku jako předmět doličný… :lol:

Terkaaa
Kecalka 296 příspěvků 09.04.09 23:26

Tyy jo, jste mě potěšily:-)..se těšííííím:-)..snad bude vše OK

della
Závislačka 2547 příspěvků 10.04.09 09:35

v 12 tt je najkrajsi UTZ…este je mimco vidiet cele ..potom sa uz do zaberu nezmesti. Moj manzel mal z tohto UTZ najvacsi zazitok a dodnes ma ten obrazok na PC na screene. :lol: Urcite ho tam zober so sebou, to stoji zato!!!

Cicuskaa
Stálice 69 příspěvků 04.07.15 17:12

Ahojky jak často dostáváme fotku z klasického utz? Je to nějak omezené, platí se za ni když si o ni řeknu? Já dostala jen první a na ní není skoro nic vidět. Díky

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2457 příspěvků 04.07.15 17:30

Jak kde a jak kdo, doktor nemá povinnost ti tisky dávat. Za poplatek ti ji jistě rád vytiskne.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Chlopčík chce do další řady StarDance! Trofej je letos v dobrých rukou, říká

Zdeněk Chlopčík bývá v taneční soutěži StarDance označován za kata poroty.... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >