Opalujete se rádi?

Astra80
21.4.21 18:35

Opalujete se rádi ?

Opalujete se v létě rádi? já na zahradě, dám si ledový čaj, čtu knihu, relaxuji. Avšak toto aprílový počasí tomu nenechá. Jediné co nechápu je to že nějací lidé jsou ochotni navštěvovat solária a dokonce za to ještě platit dokonce vysoké sumy. Co vaše názory na přírodní opalování nebo solária? :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
385
21.4.21 18:38

Já určitě přírodní.
V solarku sem byla párkrát, třeba když sem v zimě letěla k moři, pac sem bílá jak stěna, takže je lepší třeba 3× jít aby si kůže zvykla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2737
21.4.21 18:41

Já opalování nesnáším. Je to pro mě něco jako mučení :mrgreen: takže ho vůbec neprovozuju :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1937
21.4.21 18:42

Ahoj opalování miluju ale zásadně nahá, nesnáším pruhy od prádla na těle :lol:

Solárium jsem nikdy nezkoušela a ani nechci. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21075
21.4.21 18:44

Ani jedno. Do solarka bych nevlezla a ani to cílené opalování někde na zahradě/ pláži mě nebaví :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53476
21.4.21 18:45

Během střední jsem měla velmi fajn brigádu v solárku. Tak tehdy jsem se opalovala tam pravidelně, že to byl bonus. Pak před svatbou nějaký čas. Od té doby jsem v solárku nebyla. Máme zahradu, kde tráví rodina od jara do podzimu dost času. Žijeme venku na zahradě. Takže chytáme barvu od slunka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1384
21.4.21 18:52

Vůbec mě nebaví. Do solária jsem chodila před svatbou a narozdíl od normálního opalování mě to i celkem bavilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34459
21.4.21 18:54

Neopaluju se. Ani u moře ne. Tam jsem zalezlá ve stínu. A zde si to vůbec neumím představit, péct se na sluníčku, celá zpocena. To je mučení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
951
21.4.21 18:59

Já se opaluju ráda, ale né sama.. Musím mít někoho k sobě. Většinou ségru nebo kamošku a něco dobrýho k pití. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5773
21.4.21 19:01

Skvareni na slunicku neni pro me.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53476
21.4.21 19:05

A v největších vedrech venku si hrajeme na aligátory 🐊 🐊 🐊. Vlezeme do kaluže, kde je luxusně, trčí pouze hlava a kšiltovka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62278
21.4.21 19:07
@Astra80 píše:
Opalujete se v létě rádi? já na zahradě, dám si ledový čaj, čtu knihu, relaxuji. Avšak toto aprílový počasí tomu nenechá. Jediné co nechápu je to že nějací lidé jsou ochotni navštěvovat solária a dokonce za to ještě platit dokonce vysoké sumy. Co vaše názory na přírodní opalování nebo solária? :roll:

Rada, hlavně dříve, když jsem byla mladší.
V soláriu jsem nikdy nebyla, taky nevim k čemu to je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3360
21.4.21 19:10

Opalování leda za trest! :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5676
21.4.21 19:14

Já se ráda opaluji, ale již budu hodne opatrná. Obličej se mažu 50, mám ráda opálenou kůži. Člověk vypadá lépe, mě to také nejvíc v létě sluší. Do solária nechodím, byla jsem snad naposledy, když mi bylo náct. Hodně mě celkově nadměrné opálení odrazuje, jelikož vídám holky i kolem 35 let, které znám léta a jsou to milovnice opalování jak v létě, tak v zimě. A jde to na ně moc znát. Strašně zestárly, tón pleti není ani přirozeně hnědý, jsou takové „vysušené“, v obličeji vrásky. Takže já se od letos hlídám a max na chvilku namazaná krémem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Astra80
21.4.21 19:21

@vejilka máte pravdu na internetu taky psaly že nadměrné opalování může předčasně způsobovat vrásky v obličeji kord solária

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat