Poslední jídlo před porodem

236
21.4.21 17:40

Poslední jídlo

Ahoj holky zajímalo by mě zda si některá z vás pamatuje co měla k jídlu před porodem?
Já si pamatuji že to bylo smažený sýr s hranolkami a zeleninový salát a koukaly jsme na sám doma :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Jak jste to měly vy??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
49545
21.4.21 17:46

Hromada sladkostí, co jsem dostala na Mikuláše a hned je snědla. V noci jsem si pak dlouho myslela, že mě bolí břicho z toho množství, které jsem snědla. Vůbec mě nenapadlo, že už to je porod :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
21.4.21 17:48

@lucenka a jak je to dlouho co jste po porodu???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30993
21.4.21 17:55

@Sovička 00 :mrgreen: Pamatuju si karbanátky. Ty jsou nezapomenutelný, protože jsem je vyzvracela :oops: Dvakrát to byla snídaně a jednou večeře, ale co, to už nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14814
21.4.21 18:03

Tak já si pamatuji talíř vývaru s nudlemi, kdy to už bylo v kontrakcích a vypadalo to, že pojedeme do porodnice. Dávala jsem si ji na cestu, abych neměla hlad :-) Ale nevybavuji si, které z dětí to bylo. Spíše to mladší desetileté :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1038
21.4.21 18:07

Měla jsme cukrovku, musela jsem jist pravidelně. Poslední jídlo byla odpolední svačina a dala jsem si míchaná vajíčka, tušila jsem, že brzy porodim a potřebuji něco, co mě zasytí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
21.4.21 18:08

Jen to čtu a už mi tečou sliny z toho jak mám chut na smazak s hranolkama :jazyk: :P :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
21.4.21 18:09

@Fiducia @nozu @Mediula
A pamatujete si co dávaly v tv :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5325
21.4.21 18:09

Nepamatuji ani u jednoho. První třetí jsem byla už v porodnici na vyvolávání to byla nějaká dobrůtka z jejich kuchyně a u druhého fakt nevím co jsem doma měla. Pamatuju si, že jsem si u druhého dělala tiramisu, že ho druhý den sežeru a v noci jsem jela tak to snědl chlap.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
21.4.21 18:11

@Lili93 zrovna teď jsem ho dělala jestli chceš dám ti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: proto mě napadlo co jste měli před porodem za jídlo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1151
21.4.21 18:14

Hranolky s tatarkou, pak jsem na druhý den nakládala čínu a pul hodiny na to mi praskla voda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
242
21.4.21 18:15

@Sovička 00 kdyby byla možnost to do pul hodiny mít tady pomocí telepatie
:mrgreen: To by bylo super. Ale aspoň vím co budu zítra vařit. Jsem ve 4.měsíci a chutě mám furt. Takže díky za inspiraci :mrgreen: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1849
21.4.21 18:16

Hovězí vývar s knedlíčkama u tchýně :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14340
21.4.21 18:16

@Sovička 00 tos mě dostala, nevim ani u jedné :mrgreen: ale co vím, že u první dcery mi mamka těsně, vlastně den před porodem přinesla tašky s třešněma a já zavařovala a zavařovala, břicho mě bolelo, ale bylo mi líto je nechat uhnít..v noc jsem jela do porodky :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
236
21.4.21 18:17

@Lili93 no vůbec nemáš zač :mrgreen:
A do půl hodiny to nestihnu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...