Opar a opožděná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní  08.05.18 21:58
Opar a opožděná menstruace

Ahoj. Prosím o radu, zda se s tím třeba některá z vás nesetkala. Před cca 2 měsíci sme měli s manželem nechráněný sex (že zdravotních důvodů nemůžu mít antikoncepci a bylo to bez ochrany), manžel si dával pozor a do mě se neudělal. Dodělala jsem ho rukou. Minulý měsíc MS přišla asi o 4 dny dřív, pak jsem měla skoro 3 týdny opar a teď už mám 6 dní zpoždění. Břicho mě pobolívá, jako by MS měla přijít, ale nikde nic. K dr se chystám, jen mi jde on to, zda je možné, aby se MS opozdila tím, že jsem měla opar? Jinak vím, že se dá otěhotnět i z předejakulační tekutiny… Děkuji za vaše odpovědi

Reklama

Reakce:

lachtanice86
Závislačka 4765 příspěvků 08.05.18 22:10
@Anonymní píše:
Ahoj. Prosím o radu, zda se s tím třeba některá z vás nesetkala. Před cca 2 měsíci sme měli s manželem nechráněný sex (že zdravotních důvodů nemůžu mít antikoncepci a bylo to bez ochrany), manžel si dával pozor a do mě se neudělal. Dodělala jsem ho rukou. Minulý měsíc MS přišla asi o 4 dny dřív, pak jsem měla skoro 3 týdny opar a teď už mám 6 dní zpoždění. Břicho mě pobolívá, jako by MS měla přijít, ale nikde nic. K dr se chystám, jen mi jde on to, zda je možné, aby se MS opozdila tím, že jsem měla opar? Jinak vím, že se dá otěhotnět i z předejakulační tekutiny… Děkuji za vaše odpovědi

Ale po styku už si ms dostala a test sis dělala? Ten už by to ukázal. A co se týče zpoždění. Jednou, dvakrát do roka mám zpoždění taky, nejdelší bylo týden. Tělo není stroj. Stres, nachlazení, hubnutí, změna stravy to vše může mít na ms vliv.

kyticka86
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 08.05.18 22:10

Co zkusit teh. test :nevim:

Ja trpim na opary hooodne. Hlavne na velike a vlekle opary. A nikdy se mi MS nezpozdila.

Ale treba se jen meni cyklus, obzvlast pokud nebyl zcela pravidelny ;)

kyticka86
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 08.05.18 22:12

@lachtanice86 To jdem si nevsimla, ze to bylo 2 mesice zpet. Tak to uz mezitim MS probehla. To bude jen nejake zpozdeni. Ja jsem je mivala bezne. Obcas mi ten cyklus skocil o 3 dny tam i zpet ;)

Anonymní  08.05.18 22:14

Při první dceři sem měla MS celý první trimestr. Cyklus pravidelný nemám, stále kojim nejmladší dceru, které jsou 2 roky. Test sem ještě nedělala, chystám se ho zítra koupit… Jen nevím co bude dělat, jestli tam budou // :( :nevim:

Anonymní  08.05.18 22:15

*co budu dělat

kyticka86
Zasloužilá kecalka 773 příspěvků 08.05.18 22:20

Proberes to s manzelem a neco vymyslite ;).

At uz to neco bude, ze si mimco nechate nebo se rozhodnete pro interupci, je to vase rozhodnuti a nikdo nema pravo do nej zasahovat :hug:

Anonymní  08.05.18 22:27
@kyticka86 píše:
Proberes to s manzelem a neco vymyslite ;).At uz to neco bude, ze si mimco nechate nebo se rozhodnete pro interupci, je to vase rozhodnuti a nikdo nema pravo do nej zasahovat :hug:

Děkuju. Manžel mi řekl, že rozhodnutí je jen na mě. Ale já už teď vím, že bych další dítě psychicky nezvládla. Máme doma 3 a to mi bohatě stačí. Doufám, že je to opravdu jen zpoždění, protože by mě to mrzelo, jít na interupci.

rozand
Zasloužilá kecalka 958 příspěvků 08.05.18 23:52
@Anonymní píše:
Děkuju. Manžel mi řekl, že rozhodnutí je jen na mě. Ale já už teď vím, že bych další dítě psychicky nezvládla. Máme doma 3 a to mi bohatě stačí. Doufám, že je to opravdu jen zpoždění, protože by mě to mrzelo, jít na interupci.

Ale spíš s ním bez ochrany :roll:.

Anonymní  09.05.18 10:36

Dělala sem si test a nic na něm není vidět. Kdybych byla těhotná, tak už by druhá čárka byla silná, když byl nechráněný styk před 2 měsíci, že.

Kajka9
Závislačka 3407 příspěvků 2 inzeráty 09.05.18 11:35

Já jsem teď měla měsíc zpoždění..bxla jsem na injekci a za cca týden bxla ms..cystu a nic jsem neměla tak nechápu proč takové zpoždění..jen chci říct že se to proste stává

Anonymní  12.05.18 17:50

Dnes, po 10ti dnech zpoždění, MS konečně dorazila

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Příběh Čerešňákové a Ditmara: Chtěla být jako Maláčová, ale chyběl jí Bakala

Za dva roky v čele České Miss se jim podařilo něco, co se zdálo být nemožné.... číst dále >

Rozhovor s Františkem Strakou: Nemít rodinu, dopadl jsem jako Pergl

František Straka (59) je bezpochyby jednou z nejzajímavějších postav českého... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rakovina číhá i tam, kde ji nečekáte. V kávě, podprsence nebo na grilu

Ročně v Česku zemře na rakovinu více než 27 tisíc lidí. Drží se tak na druhém... číst dále >

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Reklama