Opar a opožděná menstruace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 21:58
Opar a opožděná menstruace

Ahoj. Prosím o radu, zda se s tím třeba některá z vás nesetkala. Před cca 2 měsíci sme měli s manželem nechráněný sex (že zdravotních důvodů nemůžu mít antikoncepci a bylo to bez ochrany), manžel si dával pozor a do mě se neudělal. Dodělala jsem ho rukou. Minulý měsíc MS přišla asi o 4 dny dřív, pak jsem měla skoro 3 týdny opar a teď už mám 6 dní zpoždění. Břicho mě pobolívá, jako by MS měla přijít, ale nikde nic. K dr se chystám, jen mi jde on to, zda je možné, aby se MS opozdila tím, že jsem měla opar? Jinak vím, že se dá otěhotnět i z předejakulační tekutiny… Děkuji za vaše odpovědi

Reakce:
lachtanice86
Kelišová 6646 příspěvků 08.05.18 22:10
@Anonymní píše:
Ahoj. Prosím o radu, zda se s tím třeba některá z vás nesetkala. Před cca 2 měsíci sme měli s manželem nechráněný sex (že zdravotních důvodů nemůžu mít antikoncepci a bylo to bez ochrany), manžel si dával pozor a do mě se neudělal. Dodělala jsem ho rukou. Minulý měsíc MS přišla asi o 4 dny dřív, pak jsem měla skoro 3 týdny opar a teď už mám 6 dní zpoždění. Břicho mě pobolívá, jako by MS měla přijít, ale nikde nic. K dr se chystám, jen mi jde on to, zda je možné, aby se MS opozdila tím, že jsem měla opar? Jinak vím, že se dá otěhotnět i z předejakulační tekutiny… Děkuji za vaše odpovědi

Ale po styku už si ms dostala a test sis dělala? Ten už by to ukázal. A co se týče zpoždění. Jednou, dvakrát do roka mám zpoždění taky, nejdelší bylo týden. Tělo není stroj. Stres, nachlazení, hubnutí, změna stravy to vše může mít na ms vliv.

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 08.05.18 22:10

Co zkusit teh. test :nevim:

Ja trpim na opary hooodne. Hlavne na velike a vlekle opary. A nikdy se mi MS nezpozdila.

Ale treba se jen meni cyklus, obzvlast pokud nebyl zcela pravidelny ;)

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 08.05.18 22:12

@lachtanice86 To jdem si nevsimla, ze to bylo 2 mesice zpet. Tak to uz mezitim MS probehla. To bude jen nejake zpozdeni. Ja jsem je mivala bezne. Obcas mi ten cyklus skocil o 3 dny tam i zpet ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 22:14

Při první dceři sem měla MS celý první trimestr. Cyklus pravidelný nemám, stále kojim nejmladší dceru, které jsou 2 roky. Test sem ještě nedělala, chystám se ho zítra koupit… Jen nevím co bude dělat, jestli tam budou // :( :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 22:15

*co budu dělat

kyticka86
Ukecaná baba ;) 1058 příspěvků 08.05.18 22:20

Proberes to s manzelem a neco vymyslite ;).

At uz to neco bude, ze si mimco nechate nebo se rozhodnete pro interupci, je to vase rozhodnuti a nikdo nema pravo do nej zasahovat :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.05.18 22:27
@kyticka86 píše:
Proberes to s manzelem a neco vymyslite ;).At uz to neco bude, ze si mimco nechate nebo se rozhodnete pro interupci, je to vase rozhodnuti a nikdo nema pravo do nej zasahovat :hug:

Děkuju. Manžel mi řekl, že rozhodnutí je jen na mě. Ale já už teď vím, že bych další dítě psychicky nezvládla. Máme doma 3 a to mi bohatě stačí. Doufám, že je to opravdu jen zpoždění, protože by mě to mrzelo, jít na interupci.

Uživatel je onlinerozand
Závislačka 3449 příspěvků 08.05.18 23:52
@Anonymní píše:
Děkuju. Manžel mi řekl, že rozhodnutí je jen na mě. Ale já už teď vím, že bych další dítě psychicky nezvládla. Máme doma 3 a to mi bohatě stačí. Doufám, že je to opravdu jen zpoždění, protože by mě to mrzelo, jít na interupci.

Ale spíš s ním bez ochrany :roll:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 09.05.18 10:36

Dělala sem si test a nic na něm není vidět. Kdybych byla těhotná, tak už by druhá čárka byla silná, když byl nechráněný styk před 2 měsíci, že.

Kajka9
Závislačka 3465 příspěvků 09.05.18 11:35

Já jsem teď měla měsíc zpoždění..bxla jsem na injekci a za cca týden bxla ms..cystu a nic jsem neměla tak nechápu proč takové zpoždění..jen chci říct že se to proste stává

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.05.18 17:50

Dnes, po 10ti dnech zpoždění, MS konečně dorazila

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Daniel Nekonečný vedle pobledlé Vignerové už nevypadá jak z toho světa

Kromě finalistů Muže roku 2018 se na křest kalendáře vydal celý zástup hvězd,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >