Opar a trhání osmičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tesička
Ukecaná baba ;) 1625 příspěvků 08.01.17 14:29
Opar a trhani osmicky

Ahoj, zitra mam jit na trhani osmicky, ale udelal se mi opar na rtu, sice na druhe strane nez mi budo u trhat a podarilo se mi ho krasne hned zastavit a vysusit, nicmene JE. Bohuzel se mi do zubu ktery ma jit ven dostal pred par dny zanet, boli me i kdyz polknu. Bojim se, ze mi ho zitra nevytrhnou.Mate zkusenost? Potrbuju ho vytrhnout fakt akut.

Reakce:

Lychee13
Závislačka 3060 příspěvků 08.01.17 15:05

Neměli by Ti ho vytrhnout. Může se Ti to rozlézt po celé puse, pokud praskne. Ráno tam brnkni a poptej se.

nozu
Extra třída :D 11691 příspěvků 08.01.17 18:04

Taky si myslím, že by ti to trhat neměli. A pokud tam máš zánět, bylo by lepší to nejdřív přeléčít antibiotiky, protože ti budou špatně zabírat umrtvovací injekce.

martina.se
Hvězda diskuse 56919 příspěvků 09.01.17 06:36

@Tesička nevytrhnou - u nás je přímo zákaz trhat s oparem, ani Tě neošetří. Na zánět atb, jinak se zvencneš bolestí při trhání :think: až s to zapouzdří, tak trhat.

Tesička
Ukecaná baba ;) 1625 příspěvků 11.01.17 08:55

Taky jsem myslela, ale rekla ze pokud to nevadi me… Vytrhla ho :lol: nic nebolelo, injekce zabrala v poho, dokonce me vubec nic neboli ani ted ani vcera, nechapu to :mrgreen:, sel krasne, za minutu byl venku 8o normalne funguji, jim, hybu usty, zase jsem plasila zbytecne :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec v Česku jí svědčí! Takhle to Lucii Šafářové ještě nikdy neslušelo

Je tomu více jak týden, co se hokejista Tomáš Plekanec (36) po dlouhých... číst dále >

Běsnění živlů na Tenerife: Jak jsou na tom s domy Bendová nebo David?

Bouřky, přívaly vody a několikametrové vlny změnily oblíbený prázdninový cíl... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >