Reklama

Střevní chřipka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nadji
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 07.01.17 10:51
Sřevní chřipka?

Dobrý den,
prosím kohokoli o radu, děkuji.
Včera večer (18:00)jsem začala mít bolesti v břiše, v osm už jsem měla průjem a za krátko zvracení. Na střídačku do půl druhé v noci se zimnicí. Břicho mě bolí pod hrudní kostí a do obou stran, teď už to není intenzivní jako v noci (po vyzvracení se mi vždy hodně ulevilo), ale přidala se trochu teplota 37,5 st. a zimnice. Jde mi o to, jestli je to střevní chřipka nebo žlučníkový záchvat - už jsem také měla. Vím, že lepší by byla asi pohotovost, ale máme úplně zamrzlá auta a rychlou rozhodně volat nechci, na to to není. Ty bolesti začaly po večeři, malý kousek uzeného na ochutnání od známého a kolínkách se sýrem a kečupem. Ještě jednou děkuji :) a přeji příjemnou mrazivou sobotu.

Reklama

Reakce:

Laurasie
Povídálka 23 příspěvků 07.01.17 10:55

Ahoj, já mám to same druhy den, jen nezvracim, ale za to se mi tak mota hlava, az je mi nevolno. Ted jsem si udělala Kafe a nic moc, taky nevím co to může byt, asi je něco ve vzduchu. Těhotenství vylučuji, mám totiž MS.

reny14
Ukecaná baba ;) 2389 příspěvků 07.01.17 11:18

Me to zaclo v utery, mirna bolest bricha, tri dny jsem nemohla jist, do toho unava a bolest kloubu. a dneska paty den a furt unava a bolest kloubu.bez teploty. nechapu co to je…

Kejmina90
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 07.01.17 11:29

Vzhledem k tomu, že polovina mého okolí má střevní chřipku, tak bych na ní sázela… většinou je k tomu teplota. Chodíš hodně do kolektivu lidí? Střevní chřipka většinou propukne do 24 h po nákaze a není to z jídla (to by byla otrava), je to vyloženě bacil. Stačí, když si s někým podáš ruku…

Nadji
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 07.01.17 11:32

Řádí toho ve vzduch dost, příbuzní ji měli je to asi týden. A také se příznaky lišily i v jedné rodině. Mám starost hlavně kvůli dětem, abych udělala příslušná opatření, pokud by to byla určitě chřipka. Děkuji za odpovědi, budu trpělivější) :think:

Nadji
Zasloužilá kecalka 527 příspěvků 07.01.17 11:33

@Kejmina90 Na Nový rok jsem si zlomila malíček na noze :cert: a děti jsou marod, takže mezi lidi se vůbec nedostaneme. Byla jsem jen na skok v práci. Díky za odpověď, pořád lepší chřipka než žlučník…

Kejmina90
Zasloužilá kecalka 738 příspěvků 07.01.17 11:38

@Nadji jinak bych dezinfikovala ruce při kontaktu s dětmi a po každém použití dezinfikovala wc, kliky u dveří atd… držím palce :palec:

achesa1
Zasloužilá kecalka 908 příspěvků 07.01.17 12:06

Ahoj, já to měla stejně od neděle večer. Do 24 hodin jsem byla v pořádku.

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Na dovolenou jeli po rozchodu? Bučková naznačila konec už před měsícem

Napsala jsem vše, co jsem říct chtěla, na svůj Instagram, odbývá Eliška... číst dále >

Články z Ona Dnes

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama