Opar na rtu 3 den

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
29.12.21 20:31

Opar na rtu 3 den

Dobrý den jdu si pro radu 😊 3 den mám na rtu opar jako ( bů ) a mažu si ho nějakým gelem ale změny nevidím v místě oparu mi to stále brní a pálí a do toho mi to brní i tvář a místo okolo rtu. Maté nějaké osvědčené rady jak na opary co vám nejvíce pomohlo? Popřípadě zda je normální že mi brní tolik míst? Děkuji za pomoc a radu :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1156
29.12.21 20:34

Vitamin B a herpesin krém, zabere mi to 100% vždycky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8608
29.12.21 20:45

@MerryEn0010 herpesin tablety. Ale jsou na předpis. Když si vezmeš tabletu při prvním svědění, tak opar ani nevyrazi. Při výsevu mě osobně nepomůže už nic. Ani herpesin krém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7588
29.12.21 20:51

Dražší ale nejúčinější… ZOVIRAX.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7588
29.12.21 20:52
@janickaIII píše:
@MerryEn0010 herpesin tablety. Ale jsou na předpis. Když si vezmeš tabletu při prvním svědění, tak opar ani nevyrazi. Při výsevu mě osobně nepomůže už nic. Ani herpesin krém.

ZOVIRAX mast mnohem účinější než herpesin, ale tedy dražší o dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
29.12.21 20:53

Česnek a cibule

Nastrouhat česnek a potřít. Po 10 minutách umýt a namazat něčím mastným. 🙂 Pokud není česnek, pomůže i cibule, přesněji pak šťáva z ní. Opět jen potřít. Hlavně nenechat místo vysušit např. Zubní pastou atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8608
29.12.21 21:05
@Veru1987 píše:
ZOVIRAX mast mnohem účinější než herpesin, ale tedy dražší o dost.

Upřímně pochybuji, že nějaká mast má lepší účinek než tablety. Herpesin tablety se používají i na pásový opar. A dokonce jejich užívání sníží četnost oparů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
29.12.21 21:56

Nejlepsi je dat na to na noc zubni pastu. To mi zabere vzdycky a nestoji to tolik jako ty ruzny masticky. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4745
29.12.21 23:18

Já mám docela ráda náplasti na opary. :palec: a nebo ten Zovirax

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7588
30.12.21 06:57
@janickaIII píše:
Upřímně pochybuji, že nějaká mast má lepší účinek než tablety. Herpesin tablety se používají i na pásový opar. A dokonce jejich užívání sníží četnost oparů.

Neporovnavám s tabletami, ale s krémém herpesin. Ten není tak účinný jako zovirax. Dcera trpí na opary. Teď měla na začátku prosince asi 8 oparu najednou. A měla i ty tablety herpesin, jen už nasazen jak byli puchýřky škaredé. Ale herpesin zahojil fakt rychle, vysušilo se to krásně a byl rychle strup.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10058
11.4.22 07:25
@janickaIII píše:
@MerryEn0010 herpesin tablety. Ale jsou na předpis. Když si vezmeš tabletu při prvním svědění, tak opar ani nevyrazi. Při výsevu mě osobně nepomůže už nic. Ani herpesin krém.

Jeje, herpesin TABLETY? To je? To doma zkusíme!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat