Opar na rtu a očkování

patlamatlaxy
24.7.13 12:29

Opar na rtu a očkování

Hezké poledne,

malému se udělal v koutku úst opar. Zítra jdeme na očkování (spalničky, zarděnky, příušnice). Myslíte, že mám očkování kvůli oparu odvolat? Nechce se mi riskovat…

Díky za názor či zkušenost.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

11133
24.7.13 12:32

Posunala bych. obzvlast jestli se mu opar udelal poprve.
nevypada to tak, ale je to pekna zatez na organismus. zname kvuli oparu presunuli planovanou operaci :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3710
24.7.13 12:34

Ježiš neočkovat, nevím jestli znáš příběh Milenky, ale fakt odložte očkování!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
214
24.7.13 12:35

Rozhodně bych dítě s oparem nikdy očkovat nenechala. Dokonce i kdyby měl opar kdokoliv v jeho blízkosti, očkování bych odložila. Znám případ, kdy měl opar bratr holčičky, která byla očkována a následně zemřela na herpatickou infekci mozku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
patlamatlaxy
24.7.13 12:39

Už jsme se dohodla s lékařem, zajdem k němu, aby nám poradil, jak ho léčit. Má to úplně poprvý. A očkování odkládáme! Díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
2777
24.7.13 12:39

Uřčitě ne!!! Právě virus oparu je podobný jak z neštovic, a MMR je živá vakcína, takže mnohem větší zátěž než klasická Hexa! Určitě aspoň měsíc neočkovat, klidně i dýl!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12746
24.7.13 12:43

NEOČKOVAT!!! opar je celkem závažné onemocnění. rozumný doktor by snad ani neočkoval

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3115
24.7.13 12:45

Mně naše dr. jednou nezaočkovala syna protože já jsem měla opar, počkali jsme až se doléčím a syn bude mimo inkubační dobu. Takže neočkovat a posunout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4466
24.7.13 13:08

Upřímně doufám, že taková doktorka, která by naočkovala dítě s oparem neexistuje

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6580
24.7.13 13:11

Určitě posunout. Opar není jen kosmetická záležitost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
24.7.13 13:15

Určitě odložit!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6580
24.7.13 13:17
@patlamatlaxy píše:
Už jsme se dohodla s lékařem, zajdem k němu, aby nám poradil, jak ho léčit. Má to úplně poprvý. A očkování odkládáme! Díky :-)

Aha, až teď jsem si všimla, že odkládáte :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
patlamatlaxy
25.7.13 09:58

Tak jsme byli dnes u toho doktora. Řekl nám, že opar není důvod neočkovat. Že ho má jen lokální (koutek úst). Posunula jsem očkování o týden a odcházela s otevřenou pusou. Asi změníme pana doktora. Za týden mu zavolám a něco si vymyslím, abych mohla očkování aspoň ještě o týden odložit. Nezmohla jsem se tam na slovo, totálně mě zaskočil!

• Nahlásit
  • Citovat
2777
25.7.13 23:08

@patlamatlaxy Teda upřímně pana doktora bych asi poslala někam :zed: a mimochodem, odkládat můžeš jak chceš! Ty jsi zodpovědná za dítě! Po tomhle bych teda panu doktorovi udělala tak leda Pá pá :pocitac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6580
25.7.13 23:13

Jsem „očkovací“, ale po tomto bych lékaře vyměnila. Ach jo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama