Opékání buřtů - co dvouleťákovi?

324
18.6.15 07:45

Opekání buřtů - co dvouleťákovi?

Zdravím,
jedeme za známými na chatu a určitě proběhne klasické opékání buřtů.
Naše dvouleťačka určitě bude chtít taky, ale buřt jí opravdu dávat nechci.
Máte nějaký nápad na alternativu?
Pokud nepočítám napíchnout jí na klacek rohlík nebo chleba…něco zajímavějšího :-)

Díky :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

merde
18.6.15 07:49

Nase deti opekaji jablka, pak ji ho muzes nakrajet na talirek, nazdobit tvarohem, rozinky

• Nahlásit
  • Citovat
4175

A co třeba nějaký lepší párek, tedy vybrat v obchodě s vysokým podílem masa a ten opéct, když ti vadí buřty?
Já tam striktní nejsem, když se opéká jednou za čas, tak mi to nevadí, když si dítě vezme. Někdy na to nemá chuť, tak si dá třeba dvě sousta, jindy sní celého buřta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9549

Nechceš jí dávat žádný párek? Vadil by ti i takový ten dětský bez éček a se sníženým obsahem soli nebo s 90% masa z Lidlu? Ten by podle mě nemohl uškodit, ale nevím, jestli nejsi vyloženě proti párkům jako takovým

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2105
18.6.15 07:51

My dětem opékáme tousťák nebo chleba ( jenom lehce ) k tomu kečup a v pohodě…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
604
18.6.15 07:55

Ahoj, já dělám balíčky do alobalu, které se strčí do popela. Dávám do nich ryby, děti je mají rády, ale dá se tam dát cokoliv i brambory nebo zelenina. Sami si k tomu opékají chleba :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9318
18.6.15 07:59

My spis grilujem. Takze maso, hermelin nebo lepsi parek

Spekacek na ohni prezil taky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4433
18.6.15 08:01

Dala bych ji taky burta, nejakyho poctivyho, jednou za cas se houby stane..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1280
18.6.15 08:01

Ja kupuju v lidlu. Maji 95 procent masa a i 20ti měsíční dcera dostane. Sni asi dva kousky a pak zdrha od stolu

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4667
18.6.15 08:02

Opékáme jednou za čas u našich, takže malému dám normálně špekáček, kupujeme kvalitní, takže v tom jednou za čas nevidím problém :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
39085
18.6.15 08:05

Dala bych klidně špekáček, kvalitní. Stejně sní jenom kousíček, větší zábava je to opékání než sezení u jídla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47212
18.6.15 08:06

My máme dvouletaka, při opekani spekacku si taky jeden opekl. A jak s chuti celý snědl :-D.
Spekacky nase decka vidí jen v lete, takže jen párkrát do roka na jedné ruce by to spočítali, tak to nehrotim. Akorát když už jim nějaké koupim, tak od dobrého vyhlášeného řezníka, že ten dělá poctivé, hlavně ne nějaké že supermarketů v akci.
Jinak pri grilování maso má strasne rad nebo delavam balicky alobalove (brambory, nějaké maso, zelenina a zabalit, dat na oheň nebo gril upéct a to decka milují).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
324
18.6.15 08:23

Díky za tip na Lidl.
Moc tam nenakupuju, tak nevím, co mají.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8269
18.6.15 08:24

Kupujeme kvalitní a dávám jim normálně to co dospělým, jednou za čas se to nepo… Kdyby to bylo každý týden, tak neřeknu, ale takhle výjmečně nevidím důvod je vyčleňovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
56563
18.6.15 08:52

Já bych dala buřta. Nějaký lepší, třeba farmářský. Kdybych to jo chtěla hrotit sa jedla to co týden nebo 14 dní, tak nějaký z bioobchodu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama