Operace, covid, nemocenská

Anonymní
3.5.21 13:17

Operace , covid , nemocenská

Dobré odpoledne,
od 30.3.2020 - 28.1.2021 jsem byla na nemocenské. Marodila jsem z rukou. Nejdřív léčba probíhala, tak že jsem chodila na rehabilitace atd. Nakonec mě lékař oznámil, že budu muset jít na operaci. Čekala jsem než se mi ozvou s termínem. Vyběhala jsem si všechna předoperační vyšetření atd. A dva dny před nástupem mi z nemocnice volali, že se operace odkládá z důvodu covidu. Ať počkám na další termín. No a do ledna se nic nedělo, protože všichni víme jak to by. V lednu jsem na vlastní žádost ukončila nemocenskou. S tím, že v práci už mě " potřebují". A nějak to dám než půjdu na tu operaci. No a je květen a já to s tou rukou už nedávám. Šla jsem znovu na nemocenskou. Byla jsem informována že mohu marodit pouze do července s tím že pak mi končí podpůrči doba. Pracuji v průmyslu u linky, 12 hodin a v práci bohužel není možnost mě dát na jinou práci. Pracuji manuálně.
Co jsem mluvila s paní s OSSZ, tak prý nemám počítat s variantou prodloužení nemocenské od posudkoveho lékaře.
Dokáže mi prosím někdo poradit jak vypočítam. Do kdy mohu marodit aniž bych musela si nechat prodloužit přes posudkovou nemocenskou? Zkouším obvolavat v okolí nemocnice kde by mě odoperovali, ale když by mě náhodou vzali, tak nejdříve v září.

Děkuji a prosím o zachování anonymu. K

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
28623
3.5.21 13:20

No vždyť termin ti rekli, do července. Ale moc nevim, proc se to neda prodloužit, kdyz cekas na operaci, takže je vyhlidka na zlepšení stavu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 13:23

@vokishka já jsem tam zapomněla dopsat, že s paní kterou jsem mluvila, tak od oka spočítala že do července. Ani nechtěla vědět moje RC. Aby se podívala.
A dle jejího, čekání na operaci dle nějakých tabulek není tohle důvod.

Jsem z toho jelen.

K

• Citovat
  • Nahlásit
14611
3.5.21 13:47

A osetrujici lekar ti rekl co? Vzdyt mas novou neschopenku, ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 13:49
@cecetka píše:
A osetrujici lekar ti rekl co? Vzdyt mas novou neschopenku, ne? :nevim:

Že mohu min. Tři měsíce marodit z oněch 380 dnů, plus ještě něco navíc, Jak jsem chodila ty tři měsíce do práce. Ale potřebuji vědět kolik to přesně je.

• Citovat
  • Nahlásit
1401
3.5.21 13:55

Ja bych spis zatlačila v nemocnici na ten termín. Mne taky posunuli termín operace, mela byt v březnu, a když jsem volala, jestli bude, řekli, že ne, a rovnou jsem dostala novy termín teď v květnu. A to si nemyslím, že bych byla nějak extrémně akutní. Pokud se ti nepodari získat nějaký termín, budeš muset zatlačit na úřady, ať ti dodají potřebné informace, ty seženeš potřebné papíry atd..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
76271
3.5.21 16:40
@Anonymní píše: Že mohu min. Tři měsíce marodit z oněch 380 dnů, plus ještě něco navíc, Jak jsem chodila ty tři měsíce do práce. Ale potřebuji vědět kolik to přesně je.

Je to přesně 380 dnu, takže vem kalendář a pocitej.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
3.5.21 20:51
@j.a.n.i1 píše:
Je to přesně 380 dnu, takže vem kalendář a pocitej.

Dík za radu 😂… Potřebuju vědět kolik mohu připočíst. Zbývá mi 76 dní + plus odpracované tři měsíce…a za ty je kolik?

• Citovat
  • Nahlásit
76271
3.5.21 21:07
@Anonymní píše:
Dík za radu 😂… Potřebuju vědět kolik mohu připočíst. Zbývá mi 76 dní + plus odpracované tři měsíce…a za ty je kolik?

Za ty neni nic, prostě ti zbyva tech 76 dnu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat