Operace horní víčka

Anonymní
7.3.21 06:53

Operace horní víčka

Ahoj holky, byl někdo na operaci horních viček? Jak to probiha a spíše po operaci to zotavení? Prý týden nesmíš nic dělat, víčka jsou otekla a modrá, má někdo zkušenosti? Dekuji

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
7.3.21 08:00

Týden to bylo hodně protivné. Otékalo to dost, po spánku na boku byla jedna strana oteklá mnohem víc než druhá. V koutcích po ránu zaschlá krev, ale nemůžeš se umýt - šťourání párátkem u zrcadla :-).

Po týdnu vyndali stehy. Otoky se jen zmenšily, ale byly dál. Velké zlepšení tak po měsíci.

Modřiny byly také.

Po 2 měsících už úplná pohoda.

Celou dobu mazat, mazat a zase mazat.

• Citovat
  • Nahlásit
409
7.3.21 08:56

Ahoj, já mám povislé jen jedno víčko, a tak vypadám pořád, že mám jedno oko menší. Na operaci chci jít už delší dobu. Nicméně, teď jedna česká celebrita byla na pozvednutí víček kyselinou hylauronovou a to mě přivedlo k pátrání, zda to nejde i bez řezání. No a našla jsem 2 způsoby.

Jeden se jmenuje plexer, jedná se jakoby o vypaření nadbytečné kůže laserem. Dělají to na estetických klinikách, ale našla jsem to i na očních klinikách (třeba v Brně na Gemini). Zkus si o plexer něco načíst. A pak je ještě jedna podobná metoda, to už nevím, jak se jmenuje. Ale když budeš Googlit zvednutí horních víček bez operace, měla bys to najít. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
7.3.21 09:15

Já to tady budu sledovat, taky chci jít, nejlépe Brno, ale zatím nevím kam.

• Citovat
  • Nahlásit
8443
7.3.21 09:31

Já mám nato ještě čas, ale byla na tom moje máma. Jak nejsem příznivec chirurgického vylepšování se, tak musím uznat, že výsledek se mi velmi líbil. Monokly měla asi týden, pak už zesvětlaly tak, že se ztratily v makeupu. Tři týdny po zákroku bych si toho ani nevšimla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14172
7.3.21 09:43

Mam obavy, ze me to taky nemine. Ale budu se snazit to co nejvice oddalit. Jenze na pravem oku, nemit rasy, tak mi to vicko spadne pres oko :,(

@Lady_M To zni zajimave. Pohledam. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5106
7.3.21 12:27

Až budu potřebovat tak na to chci jít taky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
7.3.21 17:41

@Lady_M Taky mám jedno víčko více povislé. Už 5 let uvažuji po zákroku, ale nemám odvahu. Oční mi to nedoporučuje, že po zákroku je víčko pootevřené, a já nemám slzy, tak kvůli tomu. Docela mě odradila. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.3.21 12:18

Ahoj. Já byla 1.3.v Jihlavě. Prvních 5 dní to byl mazec. Hroznė to bolelo.Co jsem slyšela okolo sebe tak to byla malina 😂jsem asi divná.26.3.jsem byla na vyndání stehů. Nj ale od té doby mi přijde pocitově že oči jsou cizí. Když koukám rovně nebo nahoru je to nepříjemný pocit. Nebolí to ale fakt divný pocit. Modřiny žádné na doporučení kamarádky jsem před zákrokem brala homeopatika.Asi to k něčemu bylo🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.3.21 12:23

@Luska Opravdu to přemlouvání stojí za to… Já neměla oči žádné! Rozdíl je opravdu veliký 🙂 když koukám na fotku před a po…mazec!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
589
8.3.21 12:42

@HugoBucifal Můžu poprosit o foto? Třeba i do SZ, pokud ne, nic se neděje :).

Jinak teď by byla nejvhodnější doba, do práce nechodím, prodejny jsou zavřené. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.3.21 12:53
@Luska píše:
@HugoBucifal Můžu poprosit o foto? Třeba i do SZ, pokud ne, nic se neděje :).Jinak teď by byla nejvhodnější doba, do práce nechodím, prodejny jsou zavřené. :think:

Pokud chcete aby Vám klekl tel. problem s tím zaslat foto nemám. Jen tady pořádně nevím co a jak pořádně. Přez mesenger to můžu poslat🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.3.21 18:49
@HugoBucifal píše:
Pokud chcete aby Vám klekl tel. problem s tím zaslat foto nemám. Jen tady pořádně nevím co a jak pořádně. Přez mesenger to můžu poslat🙂

Nemohla bys vložit ořezanou fotku očí i tady?

• Citovat
  • Nahlásit
8.3.21 19:05
@Anonymní píše:
Nemohla bys vložit ořezanou fotku očí i tady?

Pokusím se, ale nevím zda to udělám dobře 😂.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8.3.21 19:05

Je to tu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie