Vadí mi tu ty hejty

327
6.3.21 20:40

Vadí mi tu ty hejty

Vadi mi tady, ze kdyz se chce člověk na neco zeptat, hned dostane sodu. Tady je každý generál, nebo jsem stará škola. Jsem tu uz vic jak 5 let a neodvážim se na nic ptát, ikdyz bych chtěla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1900
6.3.21 20:43

Taky to tak mám. Často mám nějaký problém a hned bych se tady maminek zeptala, jelikož vím že bych odpověď tady našla… ALE hned mám strach jak se zase na mě spustí a hned couvnu :( Není to tady co dřív a je to smutné :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
314
6.3.21 20:45

Pravda pravdouci. Taky mi přijde, že tu jsou samé dokonale maminy, a podle nich jsme vsechny hloupé. Nebo jak je tady trend nazývat trollove. Prostě traparna:D

Ale na druhou stranu mě baví napsat svůj názor a čekat kolik reakci na něj získám 😂 aspoň není nuda :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2066
6.3.21 20:48

Prispivam, ale radeji se sama na nic moc neptam. Nedavno jsem se zeptala, ale v ramci diskuze, kterou jsem nezalozila. Docela se to obratilo proti me. Jako vlastne jsem se dozvedela, co jsem potrebovala, ale k tomu spoustu unahlenych soudu na moji osobu. Asi je potreba si z toho vzit, jen co clovek potrebuje a zbytek vypustit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5117
6.3.21 20:50
@alena.mo píše:
Vadi mi tady, ze kdyz se chce člověk na neco zeptat, hned dostane sodu. Tady je každý generál, nebo jsem stará škola. Jsem tu uz vic jak 5 let a neodvážim se na nic ptát, ikdyz bych chtěla…

Tak se odvaž a když se do tebe někdo pustí, tak ty jsi zase do něj

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
6.3.21 20:52

@alena.mo mě napadá - tak se neptej, nikdo tě snad nenutí. :lol: Ale jo mas pravdu, někdy zcela normální dotaz a strhne se kolem toho mela. Jak kdyby tu některé byly vědmy. Ale prostě si někdo občas potřebuje nahonit ego aspoň v diskusi, když se mu nedaří v reálném světě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18327
6.3.21 20:57

Musíš dotaz položit chytre. Například nevíš, jestli můžeš ročnímu dát pomeranč. Založil diskuzi „ségra dala malému pomeranč, může se něco stát“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
66
6.3.21 20:58

Ani jsem si toho nevšimla. I když jsem tady krátce. Zatím jsem všechny své dotazy už našla ve starších diskusích a odpovědi jsem si probrala a vybrala ty, které mi k něčemu jsou. Nějaké požďuchování a ty co jsou nějak moc chytré :D přecházím a neukládám do hlavy. A až budu mít potřebu dát sem vlastní dotaz, tak to udělám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16141
6.3.21 20:59

To sou problémy, řešit kecy anonymů na netu :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
200
6.3.21 20:59

@alena.mo
Já jsem tady teprve krátce, tak nevím jak to bylo dřív. Každopádně, když o dané věci něco vím, tak přispěju, když ne, tak si pročtu názory ostatních. Ale kolikrát mi přijde, že někdo má potřebu přispět za každou cenu. :nevim: Nějaké diskuze jsem i založila. Při prvním těhu je těch otázek opravdu hodně. :mrgreen:
Hejty mi nevadí, prostě každý jsme jiný a máme na danou věc jiný názor. Pokud má někdo potřebu hejtovat i normální příspěvky, tak je to jeho věc a autor by si to rozhodně neměl brát osobně. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13261
6.3.21 21:01

Víceméně si tu jen čtu. Neskutečně by se mně hodilo ignorovátko.

Na dotazy chodím k modrým sousedům. Tam dostanu odpovědi přímo na své zdi a mám klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Dinocco
6.3.21 21:07

Ty hejty jsou tady nejvíc u otázek, které se většinou opakují a nebo není problém je dohledat na internetu. Chápu, když člověk něco nezná, neví, nemůže najít, ale kolikrát jsou tady dotazy, že to ani nemůže normální člověk vymyslet..
Nehledě na to, že tady jsou i dotazy, občas romány, které mají tolik gramatických chyb, že dotyčný nemohl prolézt základní školu a to pak chápu ty reakce na pravopis, apod.

• Citovat
  • Nahlásit
1665
6.3.21 21:08

Tak se neptej.. :-). Jednoduše. Pokud se na něco zeptám, tak nemůžu čekat jen chvalozpěv nebo tleskánky. Některé dotazy jsou totiž jak ze školky. Nejvíc mě baví pozitivní testy s dotazem zda je pozitivní. :potlesk: :mrgreen:.. jinak jsou tu diskuze kde ženský opravdu poradí, podpoří. Žádný problém.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
211
6.3.21 21:09
@Mkilus píše:
Pravda pravdouci. Taky mi přijde, že tu jsou samé dokonale maminy, a podle nich jsme vsechny hloupé. Nebo jak je tady trend nazývat trollove. Prostě traparna:DAle na druhou stranu mě baví napsat svůj názor a čekat kolik reakci na něj získám 😂 aspoň není nuda :D

Ono mezi tou „dokonalou“ a hloupou může kolikrát být = :D.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1840
6.3.21 21:10

Joo, sem se chodím hádat a na modrého koníka příjemně diskutovat :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu