Opět opary - prosím o radu

175
27.1.11 20:26

Opět OPARY - prosím o radu

Ahoj všem, musím se přiznat, že jsem už opravdu zoufalá. Každý měsíc se mi udělají opary, ne jeden, ale 2, 3. (asi aby jim nebylo smutno). Jakmile se objeví nasadím mastičky, Zovirax tbl, bylinky od Justa, B-komplex (ten jím už měsíc v kuse) a stejně se jich nedokážu zbavit. Poslední dobou bývají i dost bolestivé. Prosím o radu jak se jich zbavit. Vím, že se nevyléčím úplně, ale ráda bych tyto bolestivé puchýřky měla alespoň 3× za rok a ne 12×. Byla jsem na imu, tam nic zvláštního nezjistili. Ach jo. :nevim: Díky všem za rady. :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

8078
27.1.11 20:43

Taky na opary trpím.vyzkoušela jsem hafo věcí,ale nejvíc u mě zabral klasika pityol :-) používám do teď a i právě teď ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12272
27.1.11 20:45

Ahoj, taky mě opary hodně potrápily. Dřív jsem měla sem tam malý opar a dalo se to vydržet, ale v 3. trimestru jsem na ně začla příšerně trpět a měla je téměř nonstop. Navíc pak mě dr. ještě vystrašila, že to může být pro malou hodně nebezpečné, když by je chytila jako miminko :-? Koupila jsem si ty náplasti, které jsou bezva, že ten opar nebolí a ještě jsem měla pocit, že nejsem tak infekční, když to mám přikryté. Pořád se mi to opakovalo, byla jsem taky na imunologii, já tedy dostala léky na posílení imunity, ale na opary to zvláštní efekt nemělo. Naposledy jsem si nasadila homeopatika a od té doby mám pokoj, ale nevím, jestli je to díky homeopatikům, nebo je to shoda náhod. Ty homeopatika se mi osvědčily Rhus toxicodendron, ale je to dost individuální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2052
27.1.11 20:51

Ahoj já na opary trpím kolikrát do roka a nejvíc zabere olejíček z konopí,prodává ho firma Cannadent za 100kč.Tím že je to olej tak kůže zůstává pružná a nepraská a není vidět na první pohled jako jiný masti :palec: U nás ho prodávají v bazalce-obchod s bio potravinama

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
27.1.11 20:52
kolozubka píše:
Ahoj, taky mě opary hodně potrápily. Dřív jsem měla sem tam malý opar a dalo se to vydržet, ale v 3. trimestru jsem na ně začla příšerně trpět a měla je téměř nonstop. Navíc pak mě dr. ještě vystrašila, že to může být pro malou hodně nebezpečné, když by je chytila jako miminko :-? Koupila jsem si ty náplasti, které jsou bezva, že ten opar nebolí a ještě jsem měla pocit, že nejsem tak infekční, když to mám přikryté. Pořád se mi to opakovalo, byla jsem taky na imunologii, já tedy dostala léky na posílení imunity, ale na opary to zvláštní efekt nemělo. Naposledy jsem si nasadila homeopatika a od té doby mám pokoj, ale nevím, jestli je to díky homeopatikům, nebo je to shoda náhod. Ty homeopatika se mi osvědčily Rhus toxicodendron, ale je to dost individuální.

Děkuji za radu, určitě zkusím. Mně se to nejvíc rozjelo právě po porodu. Náplast mám dnes poprvé, tak jsem zvědavá, ale máš pravdu, že je lepší ta mechanická ochrana, přeci jen to nechci na malou přenést. To by mě trefilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
27.1.11 20:54
j.citra píše:
Taky na opary trpím.vyzkoušela jsem hafo věcí,ale nejvíc u mě zabral klasika pityol :-) používám do teď a i právě teď ;-)

A jak to používáš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
27.1.11 20:55
lenina28 píše:
Ahoj já na opary trpím kolikrát do roka a nejvíc zabere olejíček z konopí,prodává ho firma Cannadent za 100kč.Tím že je to olej tak kůže zůstává pružná a nepraská a není vidět na první pohled jako jiný masti :palec: U nás ho prodávají v bazalce-obchod s bio potravinama

Bezvadný, to mi už doporučovala kamarádka, tak to taky zkusím. Moc moc děkuji za tip. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
27.1.11 20:59
lenina28 píše:

Je to ono?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JVP
569
27.1.11 21:09

Mně zabral Viru-Merz gel :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
27.1.11 21:15
JVP píše:
Mně zabral Viru-Merz gel :palec:

Tím se potírám tentokrát a nic :( :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4522
27.1.11 21:45

Kamarádka taky hodně trpí na opary a pomohly jí injekce vitamínu B. Dávají se celkem 3..v nějakém intervalu po sobě, ale od té doby se jí ty opary nedělají tak často a taky ta mast z konopí je dobrá. To jí doporučila dr. na kožní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
175
27.1.11 21:49
Sumaya píše:
Kamarádka taky hodně trpí na opary a pomohly jí injekce vitamínu B. Dávají se celkem 3..v nějakém intervalu po sobě, ale od té doby se jí ty opary nedělají tak často a taky ta mast z konopí je dobrá. To jí doporučila dr. na kožní.

Děkuji, děkuji. řeknu své MUDr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4522
27.1.11 22:31
kasyjopea píše:
Sumaya píše:
Kamarádka taky hodně trpí na opary a pomohly jí injekce vitamínu B. Dávají se celkem 3..v nějakém intervalu po sobě, ale od té doby se jí ty opary nedělají tak často a taky ta mast z konopí je dobrá. To jí doporučila dr. na kožní.
Děkuji, děkuji. řeknu své MUDr.

Jo, zeptej se jí na to :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2052
28.1.11 08:15

To je asi větší balení,já to mám 1,5ml v ampulce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13351
28.1.11 23:00
kasyjopea píše:
lenina28 píše:
Je to ono?

Tenhle olejíček z konopí je to nejlepší co jsem na opary zkusila :palec: :palec: :palec: A že toho bylo :-( Když se to zachytí včas, tak ani stroupek pořádně nevyleze.
Je to výborné a dá se použít nejenom na opary :palec: Používá ho i syn na popraskané koutky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama