Opět silné depky

244
23.5.21 21:36

Opět silné depky

Furt mám depky a fakt to už nedávám. Chodím teď často ven na procházky ale furt se mi nedaří najít si holku. Je mi na nic z toho že ostatní mají štěstí a já pořád nic. :,( Mamka mě měla radši potratit bylo by to tak lepší :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
17471
23.5.21 21:40

No a už si zkoušel ty deprese řešit, tedy u psychiatra a v psychoterapii?

Vono to bude mít i vedlejší učinky v tom, že se ti bude snáze komunikovat s lidmi a to i s holkama a to i s holkama co se ti líbí. Zároveň v psychoterapii budeš mít někoho, s kým probrat, jak případně objekt zájmu pozvat na rande…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
23.5.21 21:48

@Ou Řeším to s psychiatričkou furt a chcu si hledat psychologa. Ale všechno je stejně marný :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33003
23.5.21 21:49
@OmylCZ píše:
Furt mám depky a fakt to už nedávám. Chodím teď často ven na procházky ale furt se mi nedaří najít si holku. Je mi na nic z toho že ostatní mají štěstí a já pořád nic. :,( Mamka mě měla radši potratit bylo by to tak lepší :(

Omyl si myslet, že všichni venku chodící spárovaní jsou šťastni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
23.5.21 21:52

@Russet Vypadá to že jsou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2845
23.5.21 21:55

Je to tim, že se nemate kde schazet. Neni to tebou. Pro mlade lidi je to frustrující doba. Alespon to pocasi kdyby bylo teplejší, abyste mohli byt venku. Je mi cas strasne lito. Nejsi v tom ale určitě sám. Zkus se hecnout a vymysli si nějaký kreativní projekt. Třeba přitáhne lidi okolo tebe.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17510
23.5.21 22:11
@OmylCZ píše:

Neblbni, :hug: my s chlapem jsme se třeba potkali na seznamce. Určitě máš co nabídnout. Chce to jen zvýšit si sebevědomí. Nepodceňuj se, napiš tam svou nejlepší vlastnosti a uvidíš, že holky ti odpoví. Nebo můžeš sebral odvahu a oslovit je na rande. Držím všechny palce!!!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
23.5.21 22:13

@Ou On si potřebuje zašukat, to je lepší jak 100 psychiatrů. Lásku hledá, chápeš? Tu mu nikdo jinej nenajde, než on sám. Ale jako chodit ven a myslet si, že před knihovnouvl vrazí do ženský, rozsypají se jí knížky, který jí pomůže sebrat a ta jiskra, co mezi nima okamžitě přeskočí bude druhý Černobyl, tak to taky nefunguje. Je to těžký no. :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
33003
23.5.21 22:14
@OmylCZ píše:

Na vedlejší zahradě je vždycky tráva zelenější.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
23.5.21 22:16

@Královna Kosmíru No právě. Už mě to fakt nebaví

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
23.5.21 22:16

@MartinaIrena Seznamky jsou debilní furt chcou po mě peníze

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
23.5.21 22:18

@Sadman No právě, asi zůstanu navěky panic a umřu nešťastnej :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2845
23.5.21 22:22
@OmylCZ píše:
@Královna Kosmíru No právě. Už mě to fakt nebaví

Tak nefňukej a začni něco dělat. Nikdo to za tebe stejně nevymyslí. Dostal si nějaký karty tak se s nima nauč hrát. Fňukací chlap neni sexy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
244
23.5.21 22:24

@Královna Kosmíru A co mám asi tak podle tebe dělat ty chytrá?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
104
23.5.21 22:26

@OmylCZ Po pravdě, co dělat bych fakt nevěděl, asi bych sebral odvahu na prostitutku a od toho se odpíchnul. Ale kam, že ano? Kde hledat ženu? V posilce? To jdu radši blejt.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat