Orgasmus v šestinedělí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.9.21 16:23

Orgasmus v šestinedělí

Ahoj holky.
Můj dotaz, bude takový intimní, ale nevím koho jiného, se zeptat.
Nemůže uškodit orgasmus, po císařském řezu v šestinedělí? S partnerem, už máme chuť, se alespoň pomazlit, ale mám obavy, když se udělám, aby to mému tělu, nějak neuškodilo, tam dole. :think:
Pardon, za tak choulostivé téma :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
121
22.9.21 16:26

Neboj se. Nic se nestane..je to vlastně jen stah dělohy.. akorát bych být tebou raději použila kondom, aby sis nezanesla nějakou infekci..a jestli se na to cítíš, tak s chutí do toho ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11374
22.9.21 16:41

Ja bych tedy řekla, že po císaři uškodit může. Dokud odchází očistky, tak není zahojený řez na děloze. Je to sval, který se při orgasmu stáhne. Neriskovala bych to. Osobně mám za sebou dva císaře a při orgasmu mě děloha bolela ještě pár měsíců po nich.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28114
22.9.21 16:48
@Berkyova píše:
Neboj se. Nic se nestane..je to vlastně jen stah dělohy.. akorát bych být tebou raději použila kondom, aby sis nezanesla nějakou infekci..a jestli se na to cítíš, tak s chutí do toho ;)

já císaře nezažila, ale ta děloha byla rozřízlá a zašitá - to asi nebude úplně v cajku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
121
22.9.21 16:54

@stinga Žena po císaři může zahájit sexuální život naopak rychleji než po přirozeném porodu. Kamarádce to takhle přímo řekl i gynekolog..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1096
22.9.21 16:56
@Anonymní píše:
Ahoj holky.
Můj dotaz, bude takový intimní, ale nevím koho jiného, se zeptat.
Nemůže uškodit orgasmus, po císařském řezu v šestinedělí? S partnerem, už máme chuť, se alespoň pomazlit, ale mám obavy, když se udělám, aby to mému tělu, nějak neuškodilo, tam dole. :think:
Pardon, za tak choulostivé téma :lol:

Já jsem po císaři 2 měsíce. Měla jsem stejný strach jako ty, přece jen se při orgasmu stahuje děloha, která ne rozříznutá. Ale chuť nakonec zvítězila :D nic se nestalo ale poprvé jsme neměli přímo sex. To až pár dní přes koncem šestinedělí. Jak tady někdo zmiňoval očistky, tak ty jsem měla 3 týdny, jinak bych do toho nešla.

Edit: oproti sexu po přirozeném porodu, byl sex bezbolestný a opravdu příjemný. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.21 17:26

Holky, nemyslela jsem hned klasický sex nýbrž že by mi to manžel udělal třeba rukou. Ale teď si nejsem jistá :lol:
Bojim se abych se neudělala ve snu :nevim: :)

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.21 21:08

Holky a co po normálním porodu orgasmus přes klitoris?

• Citovat
  • Nahlásit
20550
22.9.21 21:42
@Anonymní píše:
Holky a co po normálním porodu orgasmus přes klitoris?

asi zbytečná otázka, nemá ti to jak ublížit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat