Reklama

Orgie v lázních nebo na exotické dovolené

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jogy
Kecalka 155 příspěvků 13.04.18 23:18
orgie

Neustále poslouchám s vice zdrojů že se v laznich ději orgie. Vlivem beztarostneho prostředí se dosud věrné manželky změní a jsou jak utržení s řetězy. Slyšeli jste i vy take to pribehy? Nebo máte zkušenosti? Desi mne prestava že stači tak malo aby partner nebo partnerka zahnuli vlivem změny prostředí v laznich nebo na exotické dovolené?

Reklama

Reakce:

Petruna21
Echt Kelišová 9853 příspěvků 13.04.18 23:27
8o 8o

sirikit
Generální žvanilka 24563 příspěvků 13.04.18 23:30

@Jogy Asi to tady dneska včas típni, než se nenapravitelně ztrapníš.
Už tě čtu v druhém vlákně v tomto duchu a není to dobrý, věř mi. :hug: :hug:

Venetia
Hvězda diskuse 35061 příspěvků 13.04.18 23:43
@Jogy píše:
Neustále poslouchám s vice zdrojů že se v laznich ději orgie. Vlivem beztarostneho prostředí se dosud věrné manželky změní a jsou jak utržení s řetězy. Slyšeli jste i vy take to pribehy? Nebo máte zkušenosti? Desi mne prestava že stači tak malo aby partner nebo partnerka zahnuli vlivem změny prostředí v laznich nebo na exotické dovolené?

asi jo.. muj ex si tam nasel milenku..posleze manzelku :D

sirikit
Generální žvanilka 24563 příspěvků 13.04.18 23:53
@Venetia píše:
asi jo.. muj ex si tam nasel milenku..posleze manzelku :D

Faaakt? Jsem myslela, že je to jenom klamavá reklama. :think:
Budu si muset zaběhnout pro křížkový lázně, jen ještě nastudovat příznaky, abych nesimulovala něco nesprávného - a místo Třeboně Bohnice. :roll: :cert: :cert:

lilith1
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 14.04.18 00:05
@Jogy píše:

Tak znacna cast hostu to kvuli "lazenskym znostem absolvuje…mela jsem jednoho stryce ktery se s tim vubec netajil, ze tam jezdi kvuli opustenym pacoskam..je to unik od vsedni reality po vsech smerech..

Myssicka 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.04.18 01:12

Taky jsem to slyšela, kolega jezdil pravidelně, jednou si tam nabrnknul pětadvacítku. Nevím ale přesně, jestli měli styk, nebo jí jen žvanil o hvězdách, protože to byl plesnivej dědek. Ale volali si potom, to jo.

Elishka1
Závislačka 2583 příspěvků 14.04.18 07:28

Ja nic, asi znám samé „suchary“ nebo se jen nechlubí :)

Rouzálie
Kecalka 192 příspěvků 14.04.18 08:13
Lázně jsou Sodoma Gomora
@Jogy píše:

Lázně jsou Sodoma Gomora, tam to dělá úplně každý s každým. Znám ženskou, která byla celých 20 let manželovi věrná, ale jak jela do lázní, s její zásady se rozplynuly jak pára nad hrncem. Do lázní se jezdí za sexem, to je stará známa věc.

nostress
Extra třída :D 12916 příspěvků 14.04.18 19:21
@Jogy píše:

Nikdo se nezmění v nevěrníka pouze proto, že jel do lázní. Je to stejné, jako všude jinde. Pokud je nabídka, funguje i poptávka, a naopak. Zrovna nedávno jsem byla navštívit kamarádku v lázních. S pobavením mi popisovala některé tristní pokusy místních obstarožních seladonů. :) Je to pořád stejné. Pokud k tomu někdo má sklony, tak si najde protějšek všude. ;) A proč to neustále řešíš? Manžel je v lázních? :D :nevim:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Justin Bieber vypadá jako Macaulay Culkin, když byl na drogách

Kanadský zpěvák, který je momentálně na výletě v Londýně se svojí snoubenkou... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama