Orgie v lázních nebo na exotické dovolené

226
13.4.18 23:18

orgie

Neustále poslouchám s vice zdrojů že se v laznich ději orgie. Vlivem beztarostneho prostředí se dosud věrné manželky změní a jsou jak utržení s řetězy. Slyšeli jste i vy take to pribehy? Nebo máte zkušenosti? Desi mne prestava že stači tak malo aby partner nebo partnerka zahnuli vlivem změny prostředí v laznich nebo na exotické dovolené?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9888
13.4.18 23:27
8o 8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43262
13.4.18 23:30

@Jogy Asi to tady dneska včas típni, než se nenapravitelně ztrapníš.
Už tě čtu v druhém vlákně v tomto duchu a není to dobrý, věř mi. :hug: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56770
13.4.18 23:43
@Jogy píše:
Neustále poslouchám s vice zdrojů že se v laznich ději orgie. Vlivem beztarostneho prostředí se dosud věrné manželky změní a jsou jak utržení s řetězy. Slyšeli jste i vy take to pribehy? Nebo máte zkušenosti? Desi mne prestava že stači tak malo aby partner nebo partnerka zahnuli vlivem změny prostředí v laznich nebo na exotické dovolené?

asi jo.. muj ex si tam nasel milenku..posleze manzelku :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43262
13.4.18 23:53
@Venetia píše:
asi jo.. muj ex si tam nasel milenku..posleze manzelku :D

Faaakt? Jsem myslela, že je to jenom klamavá reklama. :think:
Budu si muset zaběhnout pro křížkový lázně, jen ještě nastudovat příznaky, abych nesimulovala něco nesprávného - a místo Třeboně Bohnice. :roll: :cert: :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3805
14.4.18 00:05
@Jogy píše:

Tak znacna cast hostu to kvuli "lazenskym znostem absolvuje…mela jsem jednoho stryce ktery se s tim vubec netajil, ze tam jezdi kvuli opustenym pacoskam..je to unik od vsedni reality po vsech smerech..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Myssicka
14.4.18 01:12

Taky jsem to slyšela, kolega jezdil pravidelně, jednou si tam nabrnknul pětadvacítku. Nevím ale přesně, jestli měli styk, nebo jí jen žvanil o hvězdách, protože to byl plesnivej dědek. Ale volali si potom, to jo.

• Citovat
  • Nahlásit
3501
14.4.18 07:28

Ja nic, asi znám samé „suchary“ nebo se jen nechlubí :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
192
14.4.18 08:13

Lázně jsou Sodoma Gomora

@Jogy píše:

Lázně jsou Sodoma Gomora, tam to dělá úplně každý s každým. Znám ženskou, která byla celých 20 let manželovi věrná, ale jak jela do lázní, s její zásady se rozplynuly jak pára nad hrncem. Do lázní se jezdí za sexem, to je stará známa věc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14648
14.4.18 19:21
@Jogy píše:

Nikdo se nezmění v nevěrníka pouze proto, že jel do lázní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama