Osann Beebop

563
16.12.10 14:51

Osann Beebop

Maminky, chtěla jsem se zeptat (nebo spíš se ptám za kamarádku, která se Vás asi bojí, jelikož mě donutila,ať se zeptám já :mrgreen: ) na tento kočárek německé firmy OSANN BEEBOP je úplně stejný jako bugaboo jen levnější. Nemáte s ním někdo zkušenost???? Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Iva1981
3.1.11 17:15

Já osobně ho nemám, ale viděla jsem ho v jedné prodejně naživo ve Zlíně a tak sem si ho trochu osahala, je pěkný na pohled, byla tam ta edice Ferrari, ale zdály se mi až moc malé ty dvě kolečka. Hluboká korba je dost dlouhá, ale paní mi měřila šířku, tak také nějak 30cm.
Byl tam tento: http://www.terulka.cz/…FERRARI-2010

• Nahlásit
  • Citovat
slucky
23.11.11 14:33

Osann Beebop versus Bugaboo Cameleon

Taky jsem dle internetového pátrání zjistila, že je Osann velice podobný Cameleonu akorát s více než poloviční slevou. Teď jestli i kvalita odpovídá. Budu kupovat kočár pro svého prvního potomka a opravdu chci něco kvalitního, funkčního dobře se ovládajícího, ale za bugaboo bych 25-30tis fakt nedala.

• Nahlásit
  • Citovat
12213
23.11.11 14:46

Já si moc přála bugaboo, takže jsem koukala i na ty levnější varianty…a osann beebop se nedá vůbec s bugaboo srovnat, beebop vypadá oproti bugaboo jako klump, ty maličkosti, který dělají bugaboo zajímavým, jsou udělaný na beebopu „odflákle“? nevím jestli je to správný slovo, ale vážně to srovnat nejde!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
slucky
23.11.11 15:00

díky za info, budu muset vyrazit do obchodu. Ale teď v té nákupní skorovánoční mánii se mi tam nechce, termín mám až v červenci, tak snad času dost

• Nahlásit
  • Citovat
misadablik
7.4.13 20:17

Rozpadl se po 10 měsících

Tak jak jsem ho v některém předcházejících příspěvků vychvalovala, tak jsem teď na něj pěkně naštvaná. Totálně se rozpadlo!!! Prodejce odmítl reklamaci uznat, prý jsme to zničili. To sotva, používám tento kočárek na střídačku s jiným. Mám na ferrari vepředu offroad sadu (tedy velká kola do terénu, takže to nemůže vibrovat a drncat) a přesto se rozlomilo uchycení mezi madlem a podvozkem (jestli se to takto dá popsat).
Pokukuji po jiném kočárku, na parádu byl skvělej, byla jsem s ním spokojená a teď už ho ani neprodám :(
Proto bacha na něj.

• Nahlásit
  • Citovat
18.5.13 17:49

Misadablik:

no tyjo tak to mě teda nepotěšilo moc :-( koupili jsme také tenhle kočárek, al euž rok používaný, jezdíme zatím měsíc, a zdá se mi vše v pořádku tak doufám že se nám také nerozpadne :evil: a jak se rozpadl vám? při jízdě? nebo poznali jste že je něco v nepořádku s kočárkem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
misadablik
18.5.13 19:38

Petka33 - prostě se to rozlomilo najednou během jízdy :( žádné upozornění, např. viklání nebylo, prostě rup a bylo to

• Nahlásit
  • Citovat
19.5.13 19:44

Misadablik - během jízdy? to jako že upadla korbička třeba (i když po 10 měsících, to už jste tam nejspíše měli sporťáček že?) a co mimi? doufám že se mu nic nestalo :,( :,( fakt mě to teď dost vyděsilo a musím doufat že nás nic takového nepotká. Nejde mi ani o kočárek, ale že by se mohlo něco stát našemu prckovi…no asi budu při každé jízdě ostražitá a než vyrazím někam raději kočárek pořádně prohlédnout…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
misadablik
20.5.13 07:22

Petka 33 - ono se vylomilo madlo nad kloubkem, takže samotnému upevnění sedátka se nic nestalo, naštěstí. ale už se s tím nedalo jet :(

• Nahlásit
  • Citovat
20.5.13 08:37

Misadablik - no ještě, že to teda bylo „jen“ to madlo, že se nestalo nic dítku…
ale stejně je to od výrobců prasárna, že neuznali reklamaci. Tohle byla zřejmá výrobní vada, kdo by lámal madlo že, nebo kdo by s kočárkem „blbě“ zacházel? To snad ani nejde…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.13 14:04

Dobry den chci se zeptat pani misadablik mate ještě ten rozbyty kocarek ferrari? vzali bychom si ho i rozbity my totiž jeden rozbity také mame a chlap s toho udela mozna jeden na chvily funkcni mame 3 mes. mimco a bez kocarku nic moc. dekuji za info. jestli tu někdo ma prosim zprávičku. petra podobska ****.nebo ****@seznam.cz :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.13 14:15
@misadablik píše:
Petka33 - prostě se to rozlomilo najednou během jízdy :( žádné upozornění, např. viklání nebylo, prostě rup a bylo to

dobry den nemuzu na vas najit kontakt mam dotaz ozvete se mi prosim petra podobska - ***@seznam.cz dekuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.13 17:56

Vám se taky rozbil?? 8o
my ho už máme teda po záruce a zatím nic - klepu na dřevo, jediné teda co začalo zlobit tak rukojeť, začala nám zajíždět zpět, ale to přítel opravil, vyměnil klínek u toho zapínání na rukojeti a je to ok. Byl už vydřený :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.12.13 19:45

Ano prasklo to ale pritel to cele do puntiku rozebral a nejakym zpusobem to zatím zpravil ale pry se da pouzit ta jedna strana z jiného rozbiteho. uvidime zda ma někdo zlomeny a nepotrebuje ještě jsme maly a kocar potrebujeme

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama