Reklama

Jaký kočár - velká korbička ne kombinace

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Gina108
Generální žvanilka 23862 příspěvků 26.11.10 19:29
Jaký kočár - velká korbička ne kombinace

Ahoj, prosím o pomoc opět a zas s výběrem kočárku.
Potřebuji nějaký jednoduchý jen s** velkou prostornou korbičkou, podvozek nejlépe čtyřkolka s nafukovacími koly vhodný do terénu, **pro vysoké rodiče, spíš levnější a mohl by být i lehký, ale to chci asi moc. Jelikož už po starším dítku mám starou trojkolku Icoo, kde jsem spokojená se sporťákem, ale na malé mimi mám jen vložnou tašku a to mi přijde nepohodlné. Prvorozený se posadil poměrně pozdě, korbu by klidně využil do 9. měs, ale nevešel se. Nejlíp mi asi vychází stará Liberta :mrgreen: :nevim:

Reklama

Reakce:

jizvíková
Extra třída :D 12612 příspěvků 26.11.10 19:32

ruzovypanter.cz

Uživatel je onlinePipet
Generální žvanilka 24083 příspěvků 26.11.10 19:33

No a co Inglesina (Magnum? nevím, neznám ty podvozky), nebo Roan Marita. Klidně bych koupila i jetý po jednom dítku, za těch pár měsíců ho ležící miminko nemůže zničit - pokud podvozek je jinak OK.

Ale jinak nevím, takový jsem neměla.

xreni
Extra třída :D 11408 příspěvků 26.11.10 19:35

Bebecar stylo at a korbicka - vyjdou tak na 11tis., pouzity levnejsi by myslim poslouzil stejne. svagrova ma a po 1 diteti neni zniceny .. korba byla docela velka, ma aretovaci kolecka, svagrova ma 180cm, jeji manzel skoro 2m

mikitaa
Echt Kelišová 9454 příspěvků 26.11.10 19:39

ja bych dnes vybrala jednoznacne ROAN hlubokac. pripadne ma jeste hooodne velkou korbu hlubokej firkon verano.

pavla002 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.11.10 19:42

Ja jsem taky pro Inglesinu Magnum, mame taky pouzity, protoze jsme meli jeste jiny, ale mala taky sedela pozde a potrebovala byt v korbe pres 12 mesicu. Je prostorny, lehky, vhodny do terenu.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 26.11.10 19:43

Ahoj. Řešila jsem vloni něco podobného (dcera narozena letos v únoru). Nakonec jsem koupila Firkon Verano, protože samostatně hluboké kočárky vyšly mnohem dráž. Já teda měla jako další požadavek otočná nafukovací kola, ale tobě bych spíš doporučovala jiný podvozek. Je to teda kombinace i se sporťákem a nakonec jsem velmi oblíbený sporťák po starší dceři uklidila a používám tenhle. Teď v mrazech jsem zase vytáhla hlubokou verzi a nemám problém v něm vozit 9,5 měsíční dceru (která už teď měří tolik, co starší v roce). Celá sada (podvozek, korbička, sportovní sedačka) nás vyšla na necelých 7tis Kč. Navíc k tomu spousta doplňku (pláštěnka, nánožníky na obě verze, moskytiéra, taška na řidítka).

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18628 příspěvků 26.11.10 19:46
jizvíková píše:
ruzovypanter.cz

NE růžovýho pantera opravdu nedoporučuji!!!! šííílený obchod co neplní smlouvy!

Co Dema, mě osobnně se moc líbila, ale já chtěla trojkombinaci..
 http://www.kocarek.cz/…ty-1389.html

Katula81
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 26.11.10 19:59

Taky bych(kdyby teda bylo 3)šla do DEMY dost se mi líbí tenhle:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

Sati
Extra třída :D 11521 příspěvků 26.11.10 20:50

JO ta Dema je bezva, docela lehká a dobře se s ní jezdí a ovládá se taky bezva. Je dost velká a dobře houpací.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Kult i česká milenka Richarda Hammonda z Top Gearu. To je Škoda Rapid

Překoná někdy nová, právě představená škodovácká Scala popularitu Rapidu? Pro... číst dále >

Drsný porotce StarDance Zdeněk Chlopčík: V osobním životě jsem měkkota

Ačkoliv ho mnozí nazývají katem, dnes už si bez něj nelze StarDance... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >