Oslava třetích narozenin

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 23.12.18 23:15
Oslava tretich narozenin

Ahoj,

Rada bych pro syna udelala mensi oslavu 3. narozenin, on + dalsi 4 stejne stare deti… A premyslim, jestli ji udelat u nas, nebo v hernicce (blazinec doma mi nevadi), jestli pres tyden, nebo o vikendu. A jaky program (jestli uz i nejake hry typu kdyz se zastavi hudba, tak si co nejrychleji sednout… Nebo jestli jsou na to jeste mali a staci volna zabava s balonky naplnenymi heliem a s hrackami :-)

Co myslite vy? Jakou oslavu jste meli vy u zimnich deti?

Nazory, ze oslava je zbytecna, jsou zbytecne, jsme se synem spolecensti a beru to jako moznost fajn posezeni s prateli.

Dekuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
kve-tinka
Závislačka 4569 příspěvků 6 inzerátů 23.12.18 23:23

Do herny,dospeli si pokecaj,deti se vyblbnou spolu. Zajistila bych dort a na miste poplatila DETEM piti.

Kamkam
Ukecaná baba ;) 1385 příspěvků 23.12.18 23:25

Já bych to udělala v hernicce. Záleží, jestli máte na čtyři malý blbnouci děti doma prostor… :mrgreen: hry si můžeš připravit a uvidíš… Myslím, že si děti rady něco zahrají. Ty je asi znáš, ne? Tak spíš víš, jestli už na hry jsou, případně na jak složité. A můžu doporučit chodici balonky. Sranda pro děti i dospělý… :mrgreen: chodici ve smyslu, že si je člověk vede… Ne, že by chodily samy. Jsou fóliové, ve tvaru zvířat, postaviček. :palec:

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 23.12.18 23:26
@kve-tinka píše:
Do herny,dospeli si pokecaj,deti se vyblbnou spolu. Zajistila bych dort a na miste poplatila DETEM piti.

Prave si rikam, ze pro tak malo deti nema moc cenu pronajimat celou hernu, tak zase aby si vyhrali vubec mezi sebou, kdyz se vzajemne neznaji (vsichni znaji jen meho syna, ale sebe navzajem ne)… U nas doma by to ale byl zase blazinec a nekomu by to mohlo vadit (mne ne)…

krukynka
Kecalka 199 příspěvků 1 inzerát 23.12.18 23:29

Zbytečné to není, my měli třetí oslavu krásnou. Sice na konci září, tak v bundách- ale nakonec na zahradě. Přesto, že plánované to bylo že budeme uvnitř, děti si to udělali po svém. Syn na to ještě teď rád vzpomíná. Měla jsem nachystany dort a občerstvení, program si děcka udělali sami. Blbli okolo :mrgreen:

krukynka
Kecalka 199 příspěvků 1 inzerát 23.12.18 23:31

Jo a taky se neznali mezi sebou. Kromě jednoho kousku se ale hned všichni „chytli“ Bylo tam myslim 5dětí

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 23.12.18 23:32

@Kamkam Chodici balonky = super napad.
Prostor - z meho pohledu je :mrgreen: Mame 3+1 a jedine, kde se moc neda radit, je loznice. Bylo by to 5 nebo 6 deti (+4 mimina vlastne, na ty jsem zapomnela :mrgreen: ). Ale mozna by z toho nekdo mohl byt na mrtvici. tak to resim spis s ohledem na ty druhe maminky, aby jim z toho nesla hlava kolem :mrgreen:

Russet
Extra třída :D 13341 příspěvků 23.12.18 23:41
@Limi123 píše:
Ahoj,

Rada bych pro syna udelala mensi oslavu 3. narozenin, on + dalsi 4 stejne stare deti… A premyslim, jestli ji udelat u nas, nebo v hernicce (blazinec doma mi nevadi), jestli pres tyden, nebo o vikendu. A jaky program (jestli uz i nejake hry typu kdyz se zastavi hudba, tak si co nejrychleji sednout… Nebo jestli jsou na to jeste mali a staci volna zabava s balonky naplnenymi heliem a s hrackami :-)

Co myslite vy? Jakou oslavu jste meli vy u zimnich deti?

Nazory, ze oslava je zbytecna, jsou zbytecne, jsme se synem spolecensti a beru to jako moznost fajn posezeni s prateli.

Dekuji

Já jsem dělala oslavu doma o víkendu jen s rodinou U syna nechci pěstovat McDonaldovské oslavy apod., doufám, že ve škole to nikoho nenapadne. Já pořádně slavila ve skupině až patnáctiny s holkama, do té doby jen v rodině.

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 23.12.18 23:45
@Russet píše:
Já jsem dělala oslavu doma o víkendu jen s rodinou U syna nechci pěstovat McDonaldovské oslavy apod., doufám, že ve škole to nikoho nenapadne. Já pořádně slavila ve skupině až patnáctiny s holkama, do té doby jen v rodině.

Ja jsem si vzdy domu na oslavu mohla pozvat, koho jsem chtela… Vetsinou tak 5 holek… A bylo to super. Program nam tedy nikdo nedelal, jen dort. Ale dodnes na to vzpominam v dobrem a rada bych to synovi take doprala. Je tedy pravda, ze az tak od 5 let. Ale ja bych to pro nej a vlastne i pro sebe chtela uz ted, prijde mi to fajn :-)

Po oslave v Mekaci jsem jako mala touzila, protoze oslavenec mel konzumaci zdarma :mrgreen: ale nebylo mi doprano :-)

Russet
Extra třída :D 13341 příspěvků 23.12.18 23:48
@Limi123 píše:
Ja jsem si vzdy domu na oslavu mohla pozvat, koho jsem chtela… Vetsinou tak 5 holek… A bylo to super. Program nam tedy nikdo nedelal, jen dort. Ale dodnes na to vzpominam v dobrem a rada bych to synovi take doprala. Je tedy pravda, ze az tak od 5 let. Ale ja bych to pro nej a vlastne i pro sebe chtela uz ted, prijde mi to fajn :-)

Já s tím počítám až od školy. Míváme často dětskou návštěvu, tak jsem na brajgl zvyklá a děti se většinou zabaví samy.

kve-tinka
Závislačka 4569 příspěvků 6 inzerátů 24.12.18 00:06

@Limi123 nemusis pronajimat celou hernu,to me ani nenapadlo :lol: jen stoly ;)

murry
Závislačka 3110 příspěvků 24.12.18 00:09

Dcera za par dni bude mit 2 roky a pronajimame rodinne centrum na dve hodinky v nedeli dopoledne. Do obyvaku se nevejdeme a mame 5 malych deti v rodine..takze ti se zabavi a neudelaji brajgl doma :) Za hodku platime 250kc coz je pohoda. Pro deti i dospele (rodice tech deti a prarodice) chystam jidlo sama. Vyzdoba bude urcite taky.. v makru jsem vcera koupila bombu s heliem :mrgreen:

Vubec mi to neovokuje oslavu v mekaci.. ani me to nebapadlo. Ale muj bracha svagr i teta maji stejne stare deti. Takze stejne bych to musela resit a do obyvaku si neposadim 10 dospelych a 5 deti. A do restaurace je zvat tak z toho nena nic ona a oslavenec je preci jen ona :) Menu uz mam sestavene. Doufam ze se dcerce bude libit cely ten den a uzije si ho.
Dopo jsme zvolili at neresim kdy kdo odpoledne vstava a kdo ma jakou naladu a kterou nohou zrovna odpoledni vstavacku zapocal a podobne :mrgreen:

peta81
Ukecaná baba ;) 2174 příspěvků 24.12.18 00:14

Teda kdybyste meli velky dum, oslavu doma chapu. Ale v takovem byte 5 deti, rodice a mimina do toho, to zni dost strasne :sweat_smile:. Udelej to v hernicce, decka se vyradi. Nemusis si ji prece pronajimat celou, ja chodim do heren a oslavy jsou pri beznem provozu, jen tam maji udelany stul. A nechala bych jim volnou zabavu.

beruska9
Extra třída :D 10864 příspěvků 24.12.18 03:25

Meli jsme doma, 5 deti se nam jeste veslo, i kdyz nektere byly mladsi. Pres tyden, takze jen matky, tatove byli v praci, takze jsme se taky vesly. Nic jsem neorganizovala, zabavily se hrackami…ale vekove to byl mix teda, tak se to trochu rozporostrelo, 5 triletaku asi trochu koordinovat chce…

Limi123
Závislačka 3867 příspěvků 24.12.18 08:55
@kve-tinka píše:
@Limi123 nemusis pronajimat celou hernu,to me ani nenapadlo :lol: jen stoly ;)

To si prave rikam, ze je blbe… Kdyz se ty deti neznaji, nebudou si spolu hrat, ale tak nejak jako by byly cizi, v hernicce. Mi to prijde…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

Články z Expres.cz

Trest za autonehodu? Lucie Gelemová vystřídala v rodině Dádu Patrasovou

Herečce Dagmar Patrasové (62) se celý život bortí přímo pod rukama. Nejenže... číst dále >

Nela Slováková zveřejnila nahou fotku. Fanouškům vzala iluzi o dokonalých silikonech!

Známá provokatérka Nela Slováková (28) moc dobře ví, co frčí na Instagramu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >