Osobní prostor ve vztahu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
1Janča
Nováček 8 příspěvků 10.05.19 20:52
Osobni prostor

Dobry vecer, moje zoufalost dosahla vrcholu a tak jdu pro radu. Jsem rozvedena mam dve deti. Jedno z minuleho vztahu, jedno ted. Se soucasnym partnerem jsme skoro tri roky. Tak.. jde mi oto, ze jsem vyrustala v prostredi, kde se moc neodpocivalo. Bud jsme jeli na vylet nebo byli doma, ale meli proste nejakou cinnost. Partner je jedinacek a doma moc povinnosti nemel, nikdy moc nesportoval a tak. Ale je vtipnej a chytrej ;). Neustale se hadame o to, ze v soucasne situaci na sebe nema cas. Chodi do prace na 7hod denne, dvkrat v tydnu odpoledne masiruje…utery, ctvrtek. Neustale si stezuje ze na sebe nema cas a je porad s nama. Z myho pohledu…kazdej tejden jde na pivo, kdyz je hezky tak jednou za cas…letos byl dvakrat zatim…jede nocovat ven. Konicky nema. Kdyz chce jde plavat nebo se projit. Ted treba celej tyden lezi nemocnej..opravdu poctive, takze vsechno je na me, ale zitra na oslavu narozenin kamarada proste musi i kdyz se spi venku. Kdybych po nem neco chtela tady, tak se zblazni, protoze mu je prece zle! A me je zle z tohodle… ja nevim co s tim, protoze mi nepripada ze by mel vic povinnosti, nez kazdej druhej a nebavi me neustale od lidi poslouchat…co je s nim? Je zase takovej unavenej… zacinam se za nej stydet a to me nebavi. Neprahnu po rozvodu jen chci nejakej system, kterejfunguje a je dobrej pro oba…protoze ja ho asi neznam. Dekuju :)

Reakce:
Takyjedna
Závislačka 4745 příspěvků 10.05.19 21:01

Introvert. Taky potřebuju aspoň jednou týdně někam zalézt a něco si číst, učit se, jinak se mnou nic není. A pozor - bordel mi v tu chvíli vůbec nevadí, prostě potřebuju tímhle způsobem vypnout. Nabíjím tím baterky. Bohužel čas a prostor taky moc nemám, ale aspoň když to vyjde třeba někdy večer, nebo v sobotu ráno. A sport do toho nepočítám. To je taky relax, ale jiný druh. Ten ale odbývám většinou ráno, před tím, než vypravím děti.

1Janča
Nováček 8 příspěvků 10.05.19 21:04

Ale on ho chce vic a ja nevim kde ho vzit…nehlede na to ze ja volno mam taky jen kdyz deti usnou. Ale co uz.. domu ve vsedni dny chodi vetsinou mezi patou a sedmou takze ho deti nevidi, tim spis si ho chtej uzit o vikendu. Z domacich praci obcas vynese kos a umeje nadobi. Ja proste nevim.kde mu ten cas vyrobit..

Dlouhá punčoška
Povídálka 36 příspěvků 10.05.19 21:07
@1Janča píše:
Dobry vecer, moje zoufalost dosahla vrcholu a tak jdu pro radu. Jsem rozvedena mam dve deti. Jedno z minuleho vztahu, jedno ted. Se soucasnym partnerem jsme skoro tri roky. Tak.. jde mi oto, ze jsem vyrustala v prostredi, kde se moc neodpocivalo. Bud jsme jeli na vylet nebo byli doma, ale meli proste nejakou cinnost. Partner je jedinacek a doma moc povinnosti nemel, nikdy moc nesportoval a tak. Ale je vtipnej a chytrej ;). Neustale se hadame o to, ze v soucasne situaci na sebe nema cas. Chodi do prace na 7hod denne, dvkrat v tydnu odpoledne masiruje…utery, ctvrtek. Neustale si stezuje ze na sebe nema cas a je porad s nama. Z myho pohledu…kazdej tejden jde na pivo, kdyz je hezky tak jednou za cas…letos byl dvakrat zatim…jede nocovat ven. Konicky nema. Kdyz chce jde plavat nebo se projit. Ted treba celej tyden lezi nemocnej..opravdu poctive, takze vsechno je na me, ale zitra na oslavu narozenin kamarada proste musi i kdyz se spi venku. Kdybych po nem neco chtela tady, tak se zblazni, protoze mu je prece zle! A me je zle z tohodle… ja nevim co s tim, protoze mi nepripada ze by mel vic povinnosti, nez kazdej druhej a nebavi me neustale od lidi poslouchat…co je s nim? Je zase takovej unavenej… zacinam se za nej stydet a to me nebavi. Neprahnu po rozvodu jen chci nejakej system, kterejfunguje a je dobrej pro oba…protoze ja ho asi neznam. Dekuju :)

Vždycky je těžší, když máš partnera z jiného rodinného uspořádání než na jaké jsi zvyklá ze své rodiny. Doporucuju manželskou poradnu. Pokud nebude chtít jít manzel s Tebou, běž sama. Pomůžou Ti srovnat si priority a umět líp vyjádřit, co potřebuješ, aby jsi byla ve vztahu spokojená. Pak už záleží na tom, na kolik najdete s mužem společnou řec.

Marakuja
Kecalka 256 příspěvků 10.05.19 21:13

Tolerance

1Janča
Nováček 8 příspěvků 10.05.19 21:14

Jo? Znim tak?' Jakoze klidne tam pujdu, jen jsem myslela ze je nejakej navod :)

Dlouhá punčoška
Povídálka 36 příspěvků 10.05.19 21:17
@1Janča píše:
Jo? Znim tak?' Jakoze klidne tam pujdu, jen jsem myslela ze je nejakej navod :)

Ale jo, právě s tím návodem Ti v manželské poradně pomůžou.

Lucie_Sx
Závislačka 3643 příspěvků 10.05.19 22:41

Stanovte si nějaký čas, který má jen pro sebe on, a čas, který máš pro sebe jen ty. Napište si rozvrh a je to. A nehodnoť to, co v tom svém čase dělá. Ať ho klidně proválí.

Váš příspěvek
Reklama