Ostropestřec - bral někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Miska20
Povídálka 37 příspěvků 09.01.19 08:51
Ostropestřec bral někdo

Bral někdo tady ostropestřec tlučení plod?? Mám ztučnění jater, vysoké jaterní testy… Četla jsem recenze lidi kteří ho braly, a prý jim to pomohlo… Moje otázka, kdo ho bral a zhubnul??? Hezký den ????????????

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Z.jev
Závislačka 3246 příspěvků 09.01.19 09:00

@Miska20 Ostropestřec ale není na zhubnutí, podporuje správnou činnost jater a žlučníku. Při ztučnění jater je potřeba hlavně dodržovat dietu a ostropestřec brát k tomu jako podpůrný prostředek (dá se sehnat ve formě čaje i tablet)

Příspěvek upraven 09.01.19 v 09:01

Miska20
Povídálka 37 příspěvků 09.01.19 09:01
@Z.jev píše:
@Miska20 Ostropestřec ale není na zhubnutí, podporuje správnou činnost jater a žlučníku. Při ztučnění jater je potřeba hlavně dodržovat dietu a ostropestřec brát k tomu jako podpůrný prostředek

Vsak to já vim , ale prý má taky účinky …

Aduš8
Závislačka 3036 příspěvků 09.01.19 09:03

@Miska20 to asi mít bude, ale podpůrné. Když budeš jíst dietně, tak hubnutí podpoří, ale samostatně jako hubnoucí prostředek nepůsobí.

Z.jev
Závislačka 3246 příspěvků 09.01.19 09:04
@Miska20 píše:
Vsak to já vim , ale prý má taky účinky …

spíš pomáhá pročistit organismus, má v sobě antioxidanty, snižuje cholesterol, cukr atd. Takže prostředek na hubnutí to není, spíš taková podpora

majdulacek
Ukecaná baba ;) 1294 příspěvků 09.01.19 09:08

@Miska20 Ahoj, brala jsem ostropestřec před operací žaludku na odtučnění jater. Rozhodně to pomůže, ale chce to k tomu upravit jídelníček. Nějaký rapidní úbytek váhy jsem nezaregistrovala :mrgreen:

kruel
Kecalka 329 příspěvků 09.01.19 09:18

Taky jsem brala kvůli jaterním testům. Ty se mi po braní tablet zlepšily, ale úbytek váhy ani o kilo ;) Takže toť má zkušenost.

Miska20
Povídálka 37 příspěvků 09.01.19 09:20

To já právě chci , úprava jídelníčku …

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 09.01.19 09:25

Ostropestřec jako čaj je k ničemu,je třeba jíst surová semena a pak funguje,taky je velice účinný Cholitip,jde o tablety vyrobené s bylin.

Miska20
Povídálka 37 příspěvků 09.01.19 09:28
@Dalibor7 píše:
Ostropestřec jako čaj je k ničemu,je třeba jíst surová semena a pak funguje,taky je velice účinný Cholitip,jde o tablety vyrobené s bylin.

Já si objednala drcení plod .. prý je účinnější

anahry
Kecalka 370 příspěvků 1 inzerát 09.01.19 10:36

@Miska20 Ano, drcený plod je nejlepší, ale jen tehdy, pokud si ho nadrtíš těsně před požitím, protože Ostropestřecová semena po nadrcení rychle žluknou. Tyhle předem nadrcené bych zakázala prodávat, mohou nadělat vice škody než užitku. Kilo semen v celku koupíš ani ne za stovku, drtit jdou třeba v kávovém mlýnku.

Dalibor7
Zasloužilá kecalka 645 příspěvků 09.01.19 12:07

@anahry Souhlasím

Hegy
Stálice 65 příspěvků 09.01.19 13:03

Používám také tlučená semena, vždy čerstvě natlučená, než je zaleju a nálev vypiji…četla jsem všechno možné, co a jak je lepší, každý říká něco jiného, už fakt nevím, jak ho používat tak, aby to bylo to nej… :nevim: Poradíte také?

Milada69
Povídálka 12 příspěvků 09.01.19 13:18

Pozor, semena nesmí přijít do kontaktu s kovem, takže žádný tříštivý mlýnek na kávu apod., pouze porcelánový hmoždíř, nebo plastový list třeba na mák :) a vždy čerstvě rozdrtit danou dávku.

Dita0001
Kecalka 113 příspěvků 8 inzerátů 09.01.19 13:26

Já užívala tinkturu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >