Osudový průšvih

24.11.15 13:12

Osudový průšvih

Ahoj lidičky,

obracím se na Vás s žádostí o radu, nebo alespoň o názor a zkušenost.
Před nějakou dobou jsem JÍ potkal ona o pět let starší než já, dvě děti, přítel. Bylo to jako kdyby se v tu chvíli zastavil čas a neexistovalo nic než ONA. Z mé strany láska na první pohled něco naprosto neuvěřitelného a úžasného. Prvních 14 dní bylo všechno jak z nějakého snu, nebo možná romatického filmu(které tak nemám rád). Potom začala pomalu brát zpátečku. Já na ní netlačil, ale cítil jsem se úplně ztracený a hlavně šíleně zamilovaný. Řekla, že svého přítele má moc ráda a já to respektoval, trápil se ale respektoval. Následovalo dost šílené období, kde jsme střídavě toužil být alespoň v její blízkosti a sebedetrukce (chlast, párty, ženský atd.).
Když už to začalo být na pováženou a také když jsem už pomalu byl ochoten aspoň připustit možnost nezdaru, tak jsem potkal svojí součastnou přítelkyni(dá se říct, že jsem byl odloven).
Pomohla mi vyskočit ze sebedestrukčního rychlíku. Je chytrá, milá, moc hezká, o osm let starší než já a má mě velice moc ráda. Opravdu to vypadalo, že jsem se dostal z toho šílenství jenže. S plnou vážností vím, že každé ráno když se vzbudím myslím jen a jen na tu jednu. Při cestě tramvají se občas přistihnu, že podvědomě sleduji, jestli JÍ náhodou nepotkám. V práci spotřebuji spousty sil abych se soustředil(pracuji hlavou, teda aspoň tou částí co není nakažená). Cítím se mizerně vůči své partnerce a vím na sto procent, že kdybych nepotkal tu svojí osudovou, tak bych dneska byl opravdu šťastný. S mojí osudovou holkou si čas od času napíšeme a pravda, že její sdělení asi chápu jinak než bych měl. Jen pro ukázku: Mrzí mě, že jsme se nepotkali v jinou lepší dobu. Necháme to radši osudu. Myslím na tebe více než bych měla a chtěla. apod
Takže nejspíš funguju jako zvyšovač sebevědomí, nebo jako nějaké bezbranné zvířátko na hraní.  Jsou to už tři roky a stále jsem úplně ve stejné fázi jako když jsem JÍ tenkrát před lety poprvé spatřil. Cesty jak z toho jsou dvě: Získat jí, zapomenout na ní. To první jsem pravda nehrotil(kromě psaní básniček, květiny a i přáníčka k různým příležitostem jsem vyrobil sám), ale to rozhodnutí musí být na ní. Zapomenout jsem nedokázal i když jsem se opravdu snažil. Negativně to ovlivňuje můj život a přesto věřím, že to pro mnoho lidí bude jednoduché – pro mě ani náhodou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

24.11.15 13:23

Pochopila bych, kdy Ti bylo 20, to asi ale není, že?
Po třech letech mi to už přijde přinejmenším podivné. To si ty tři roky, kdy spolu nic nemáte stále píšete?
Funguješ jako zadní vrátka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
24.11.15 13:26

Já bych tedy na tu první ne zapomněla, ale uzavřela bych tu story. Brala bych ji za vyřízenou a nedělala bych si absolutně žádné plány nebo představy do budoucna s touhle vdanou paní a maminkou dvou dětí. Proč bys na ni nemohl vzpomenout atd., Konečně to asi děláme všichni, že si občas vzpomenem na své první nebo dřívější lásky, kolikrát si řeknu, jaké by to asi bylo… ale ted patříme každý jinam a já to nehodlám měnit. Zkus to tak brát. Ona má svou rodinu a zřejmě to taky nehodlá měnit. Ty máš přítelkyni, třeba s ní založíš rodinu. Tohle si asi zažil každý druhý/druhá.
Jako jo, říká se, poval židli a utíkej za ní…já zase tvrdím, že je dobré vážit si toho, co člověk má. Vy jste šanci už měli a nedopadlo to a možná je to taky dobře. Láska má různé podoby a bůh ví, co by z té vaší bláznivé lásky zbylo třeba za dva tři roky. Není důležité, že se to nestalo, ale že se to mohlo stát :-)
Bud bez ní nemůžeš žít, tak holt to zkus znova.
Nebo bez ní můžeš žít, občas si na ni vzpomeneš a budeš žít svůj spokojený život s fajn partnerkou, na kterou se ted soustřed!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 13:28
  1. Je mi 33. Píšeme si minimálně 3× týdně, teda s občasnýma pauzama, třeba když jsem se opravdu rozhodl pro radikální řešení nekomunikace. Asi si přečtu podobný reakce, ale to je dobře.
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
50187
24.11.15 13:30

To má být pasáž z nějaký červený knihovny? 8o Jestli jo, tak takovou knížku bych fakt nečetla :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 13:30

Je to mrcha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
24.11.15 13:31

@Vorvaň obrovský tak takhle báznivě právě opouštějí padesátníci své manželky a děti kvůli těm šíleným láskám na první pohled a hledají novou mízu a většinou si nas.rou do kalhot. Ty zase nebud naivní :mrgreen:
@prostě chlap jo a hlavně bych si s ní přestala psát. definitivně. Ona tě fakt bere jako prostředníka pro zvyšování sebevědomí, alespon tak to vypadá a dost možná, že když přestaneš psát, bude jí to chybět. Tak bud si najde jiného dodavatele, nebo si tě přitáhne zpátky a budeš se v tom babrat dál. Kdyby tě milovala nebo chtěla něco měnit, tak už to udělá dávno. Nech ji i sebe žít.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 13:31

Takže fakt zadní vrátka. Tak asi to v tom jejím partnerství nebylo a není úplně 100%, když má dotyčná takovou potřebu. Taky bych chtěla takovýho „blbečka“ kterej by přiběhl hned jak zapískám.

Vlastně nechtěla, nemohla bych si ho vážit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2113
24.11.15 13:32

Slušný dlouhý vodítko :-) Já tohle asi nepochopím, rozhodnutí je jen a jen na tobě, nedělej si z ní modlu…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 13:33

Na nic nečekej, jasně, že je to ta pravá! Popadn igelitku a utíkej za ní, hlava - nehlava! Štěstí je třeba cyhtit za pačesy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 13:33

@aterka Úplně jsem nepochopila v čem jsem naivní?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
847
24.11.15 13:35

@Vorvaň obrovský No že takhle přemýšlí jen 20 letý :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 13:35

To aterka: Díky. Stav občas si vzpomenu by asi byl docela dobrej. Stav: Občas se stane, že se do něčeho zažeru natolik, že na chvíli přepnu(hodinku-dvě) je docela na palici. Nejvíc mě asi dostává, že to nemá průběh v čase se snižující se intenzitou, ale je to furt stejný.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4006
24.11.15 13:39
@aterka píše:
@Vorvaň obrovský tak takhle báznivě právě opouštějí padesátníci své manželky a děti kvůli těm šíleným láskám na první pohled a hledají novou mízu a většinou si nas.rou do kalhot. Ty zase nebud naivní :mrgreen:
@prostě chlap jo a hlavně bych si s ní přestala psát. definitivně. Ona tě fakt bere jako prostředníka pro zvyšování sebevědomí, alespon tak to vypadá a dost možná, že když přestaneš psát, bude jí to chybět. Tak bud si najde jiného dodavatele, nebo si tě přitáhne zpátky a budeš se v tom babrat dál. Kdyby tě milovala nebo chtěla něco měnit, tak už to udělá dávno. Nech ji i sebe žít.

Pravda, pravda…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.11.15 13:40

@aterka
Myslíš, že by padesátník čekal na nějakou babu 3 roky? To mi přijde moc. Většinou jim to pobláznění takhle dlouho k jedný ženský nevydrží, ne?
Pálit mosty vo tom žádná…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama