Osuška na kyčle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AppleC
Povídálka 30 příspěvků 05.04.18 10:02
Osuška na kyčle

Zdravím, chtěla bych se zeptat… Byli jsme před 10dny s malým na kontrole kýčlí (ve 3měsících) a doktor říkal, že mu mám dávat dvě látkové pleny. V prvním měsíci měl malý kyčle prej ukázkové, tak nevím jaktože se to zhoršilo, každopádně ve zprávě je napsané označení 1b u obou kyčlí + kulatý trn vpravo. Co to znamená? Pořád přemýšlím nad tím, jestli pleny dávám dobře, teď jsem místo dvou plen dala takovou tu plenkovou osušku, složenou na široko, přijde mi, že je to lepší, může být? Mám strach aby nevyfasoval řemínky…

Reklama

Reakce:

-Sára
Ukecaná baba ;) 1024 příspěvků 05.04.18 10:28

My dávali poctivě a stejně jsme vyfasovali trminky. Ty stejně nepomohli a museli jsme na trakce.

rena621
Zasloužilá kecalka 900 příspěvků 05.04.18 10:46
@AppleC píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat… Byli jsme před 10dny s malým na kontrole kýčlí (ve 3měsících) a doktor říkal, že mu mám dávat dvě látkové pleny. V prvním měsíci měl malý kyčle prej ukázkové, tak nevím jaktože se to zhoršilo, každopádně ve zprávě je napsané označení 1b u obou kyčlí + kulatý trn vpravo. Co to znamená? Pořád přemýšlím nad tím, jestli pleny dávám dobře, teď jsem místo dvou plen dala takovou tu plenkovou osušku, složenou na široko, přijde mi, že je to lepší, může být? Mám strach aby nevyfasoval řemínky…

Ja vubec zadne pleny davat nemusela. Dr mi ukazala jak davat jednorazovu plenku tak aby mela nozicky na siroko. (zapinani bylo nad pupikem).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Pomníky české krimi: Jsou naporcované ženy dílem pražského „řezníka“?

Česká kriminalistika sice není na nízké úrovni, přesto naše historie zná... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šaty Meghan Markle vznikaly stovky hodin. Víc než Kate za ně neutratila

Odkaz na éru Audrey Hepburnové, přísný dress code i jednotlivé země... číst dále >

Vychytávky ekožen: veganské kondomy, kartáček z větve i pratelný tampon

Napadlo vás někdy, jak obyčejné hygienické potřeby zatěžují planetu? A přitom... číst dále >

Reklama