Osuška na kyčle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AppleC
Povídálka 30 příspěvků 05.04.18 10:02
Osuška na kyčle

Zdravím, chtěla bych se zeptat… Byli jsme před 10dny s malým na kontrole kýčlí (ve 3měsících) a doktor říkal, že mu mám dávat dvě látkové pleny. V prvním měsíci měl malý kyčle prej ukázkové, tak nevím jaktože se to zhoršilo, každopádně ve zprávě je napsané označení 1b u obou kyčlí + kulatý trn vpravo. Co to znamená? Pořád přemýšlím nad tím, jestli pleny dávám dobře, teď jsem místo dvou plen dala takovou tu plenkovou osušku, složenou na široko, přijde mi, že je to lepší, může být? Mám strach aby nevyfasoval řemínky…

Reklama

Reakce:

-Sára
Ukecaná baba ;) 1071 příspěvků 05.04.18 10:28

My dávali poctivě a stejně jsme vyfasovali trminky. Ty stejně nepomohli a museli jsme na trakce.

rena621
Ukecaná baba ;) 1034 příspěvků 05.04.18 10:46
@AppleC píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat… Byli jsme před 10dny s malým na kontrole kýčlí (ve 3měsících) a doktor říkal, že mu mám dávat dvě látkové pleny. V prvním měsíci měl malý kyčle prej ukázkové, tak nevím jaktože se to zhoršilo, každopádně ve zprávě je napsané označení 1b u obou kyčlí + kulatý trn vpravo. Co to znamená? Pořád přemýšlím nad tím, jestli pleny dávám dobře, teď jsem místo dvou plen dala takovou tu plenkovou osušku, složenou na široko, přijde mi, že je to lepší, může být? Mám strach aby nevyfasoval řemínky…

Ja vubec zadne pleny davat nemusela. Dr mi ukazala jak davat jednorazovu plenku tak aby mela nozicky na siroko. (zapinani bylo nad pupikem).

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Komplic ústeckého vraha před soudem: Na jeho verzi něco nesedí!

Soud začal projednávat případ dvojnásobné vraždy a znásilnění v chatové... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

KVÍZ: Co víte o ženském orgasmu?

K Mezinárodnímu dni ženského orgasmu, který připadá na středu 8. srpna, jsme... číst dále >

Reklama