Osuška na kyčle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

AppleC
Povídálka 30 příspěvků 05.04.18 10:02
Osuška na kyčle

Zdravím, chtěla bych se zeptat… Byli jsme před 10dny s malým na kontrole kýčlí (ve 3měsících) a doktor říkal, že mu mám dávat dvě látkové pleny. V prvním měsíci měl malý kyčle prej ukázkové, tak nevím jaktože se to zhoršilo, každopádně ve zprávě je napsané označení 1b u obou kyčlí + kulatý trn vpravo. Co to znamená? Pořád přemýšlím nad tím, jestli pleny dávám dobře, teď jsem místo dvou plen dala takovou tu plenkovou osušku, složenou na široko, přijde mi, že je to lepší, může být? Mám strach aby nevyfasoval řemínky…

Reakce:

Uživatel je online-Sára
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 05.04.18 10:28

My dávali poctivě a stejně jsme vyfasovali trminky. Ty stejně nepomohli a museli jsme na trakce.

rena621
Ukecaná baba ;) 1270 příspěvků 05.04.18 10:46
@AppleC píše:
Zdravím, chtěla bych se zeptat… Byli jsme před 10dny s malým na kontrole kýčlí (ve 3měsících) a doktor říkal, že mu mám dávat dvě látkové pleny. V prvním měsíci měl malý kyčle prej ukázkové, tak nevím jaktože se to zhoršilo, každopádně ve zprávě je napsané označení 1b u obou kyčlí + kulatý trn vpravo. Co to znamená? Pořád přemýšlím nad tím, jestli pleny dávám dobře, teď jsem místo dvou plen dala takovou tu plenkovou osušku, složenou na široko, přijde mi, že je to lepší, může být? Mám strach aby nevyfasoval řemínky…

Ja vubec zadne pleny davat nemusela. Dr mi ukazala jak davat jednorazovu plenku tak aby mela nozicky na siroko. (zapinani bylo nad pupikem).

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Bez Gábi ani ránu! Biatlonisté mají Koukalovou dál na kamionu, na trati ale propadají

Český biatlon je vzhůru nohama. Ze sportu, který nedávno zažil boom, přivábil... číst dále >

Před přečtením spalte? Tady je 5 knih, které pod stromečkem nechcete najít

Průměrný Čech za rok přečte dvanáct knížek. Pokud by vzal do ruky následující... číst dále >

Články z Ona Dnes

Občas se mi povede jazykový trapas, říká japanoložka Anna Cima

Od dětství měla touhu psát, v dospívání se k tomu přidalo nadšení pro všechno... číst dále >

Pět chyb, kterými si přiděláváme zbytečné vrásky

Nejsme kouzelníci, abychom zastavili čas. A tak se vrásky dříve či později... číst dále >