Pročůrané plenky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

PajkaJ
Povídálka 14 příspěvků 1 inzerát 09.03.18 09:02
Pročůrané plenky

Ahoj maminky, řeším poslední dobou jednu nepříjemnost a třeba mi dáte tip, jak vyřešit…syn 18měsíců má pleny Tesco a do teď jsem s nimi byla maximálně spokojená, ale nedávno jsme zvýšili noční dávku mléka na 270ml a od té doby snad každou noc pročůraná plena :? to pak vede k tomu, že se v průběhu noci nebo časně nad ránem probudí a pěkně zakřičí sousedům přes tenký panelový stěny..přitom mu velikost plen sedne dobře :nevim: dávali byste zpět méně mlíka na noc (240ml)? Kolik váží nevím, na kontrolu teprve jdeme a doma máme nepřesnou váhu, ale tipuju tak 11-12kg…dřív nám to samé dělaly pleny Pampers a pak i Albert, Tesco zvítězilo a teď už zase budu muset asi změnit :(

Reklama

Reakce:

Russet
Kelišová 6804 příspěvků 09.03.18 09:06

Kluk na posezení víc jak 210 ml nevypil a v noci už v tomhle věku spal celou noc :nevim: Myslím, že to by nevydržela žádná plínka. Budeš ho muset prostě v noci přebalovat.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1253 příspěvků 17 inzerátů 09.03.18 09:07

Syn na noc také hodně pil, tak jsem ho ve spánku, než jsem šla spát já, přebalila. Potom to už do rána plenky vydržely.

PajkaJ
Povídálka 14 příspěvků 1 inzerát 09.03.18 09:10

No jo, ten můj je jedlík :pankac:, ale 240ml by mu snad mohlo stačit na noc..nebo přidat nějaký jídlo a na noc méně mlíka mě teď napadlo.. přebalení během spánku by neprošlo, vzbudí ho jakákoliv manipulace a to by si nenechal líbit :pocitac:

Příspěvek upraven 09.03.18 v 09:13

Uživatel je onlineJanli
Závislačka 3851 příspěvků 6 inzerátů 09.03.18 09:10

Taky mi to dcerka občas dělala. Bylo to vždycky období tak 14 dnů a pak zas dobrý. Vždycky jsem ji ve spánku přebalila dřív než se stačila pročůrat a vzbudit sama.

Ornwen
Závislačka 3596 příspěvků 1 inzerát 09.03.18 11:50

@PajkaJ nám docela pomáhalo dát větší velikost plen. (když se do ní vejde kilama) Takže jsme pak mívali jinou velikost na den a jinou na noc.

PajkaJ
Povídálka 14 příspěvků 1 inzerát 09.03.18 11:59

Děkuju za tip, o víkendu zkusím koupit jiné pleny a dát na noc :palec:

Káťa19
Kelišová 5442 příspěvků 41 inzerátů 12.03.18 10:20

Prijde mi, ze pije na noc moc :think: to pak plena nemuze vydrzet. Muze se budit ze zvyku a hlad ani zizen nema. Nebo.proc jsi zvysovala davku na noc? :think:

Award
Povídálka 12 příspěvků 31 inzerátů 22.03.18 11:43

@PajkaJ Tak asi jediné řešení bude zkusit jiné pleny. Které mu déle vydrží. Stejná značka, jen větší velikost to asi nezachrání, nebudou sedět kolem nožiček. Takže pokud neprosáknou, je možné, že to vyteče jinudy. Dávat méně mléka, ale na noc třeba i kaši je dobrý nápad. Tak držím palce ;)

PajkaJ
Povídálka 14 příspěvků 1 inzerát 23.03.18 10:31

Tak problém asi vyřešen :) možná měl syn růstový spurt, protože fakt vyžadoval víc mlíka, ale po cca 2 týdnech už začal zase nedopijet to množství, tak jsme snížili a současně na noc dáváme fialové Tesco pleny a ty jsou :palec: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

PajkaJ
Povídálka 14 příspěvků 1 inzerát 23.03.18 10:31

Tak problém asi vyřešen :) možná měl syn růstový spurt, protože fakt vyžadoval víc mlíka, ale po cca 2 týdnech už začal zase nedopijet to množství, tak jsme snížili a současně na noc dáváme fialové Tesco pleny a ty jsou :palec: :potlesk: :potlesk: :potlesk:

Award
Povídálka 12 příspěvků 31 inzerátů 24.03.18 01:10

@PajkaJ tak ať je to v pohodě i nadále. Často čtu, že třeba první balík, dva dítěti vyhovoval a pak najednou se začal opruzovat.

Pavlinka1986
Povídálka 17 příspěvků 24.03.18 09:18

@Award díky :) nezbývá než doufat, že bude na chvíli klid než přijdou zase jiné starosti :)

makkush
Nováček 7 příspěvků 06.04.18 21:50

Za nás v noci jedině Pampers. Ostatní pročůrá.

Káťa19
Kelišová 5442 příspěvků 41 inzerátů 07.04.18 08:47

Ja mam vybornou zkusenost s Dm babylove nature, ale nevim jak jsou cenove v Cr, kupuji v Nemecku. Zadne opruzeniny, ale nepouzivam vlhcene ubrousky, jen medvidka :palec:
 https://www.emimino.cz/…-na-zadecky/

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Počítání peněz, samota i blýskání na lepší časy. Jak se žije maminkám samoživitelkám z eMimina?

Byla to láska jako trám, ale po svatbě se z něj stal jiný člověk. Nezměnil se... číst dále >

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Články z Expres.cz

Koptík se před policisty tvářil jako taxikář, vše musela urovnat Gregorová

Ondřej Koptík (34) přistižen při činu! Ve čtvrtek večer kolem 22. hodiny... číst dále >

Orální hrátky pardubické učitelky: Tady jsou fotky, kterými se chlubila!

O takové slávě se pardubické základní škole nezdálo ani v nejhorších snech.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pacientka z Aktipu: Děti jsem měla fiktivně balit do zlaté karimatky

Za třináct návštěv v pražském psychosomatickém institutu Aktip zaplatila... číst dále >

Pohádkovým šatům Meghan Markle vévodily jednoduché linie a dlouhý závoj

Konec spekulacím. Nejočekávanější módní kousek letošního roku pochází od... číst dále >

Reklama