Otec a dcera

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 19:11
Otec a dcera

Dobrý den, mám takový dotaz přítel má dceru 6let s prvního manželství už více než 3roky je to sama hádka o dceru jelikož od nás nechce domu a protější stranu to nějak irituje neustále naschvály prerusovani komunikace mezi námi atd atd sezení u sociálky ani nepočítám teď dokonce chce protějšek navštívit psychologa a zakázat styk s otcem. Má někdo zkušenosti s takovým psychologem a jak dítěti pomůžou protoze je mi jasné že on nakonec přijde na pravdu a z dítěte dokáže vytáhnout i nemožné. :palec:

Reakce:
Uslava
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 10.06.19 19:31
@Anonymní píše:
Dobrý den, mám takový dotaz přítel má dceru 6let s prvního manželství už více než 3roky je to sama hádka o dceru jelikož od nás nechce domu a protější stranu to nějak irituje neustále naschvály prerusovani komunikace mezi námi atd atd sezení u sociálky ani nepočítám teď dokonce chce protějšek navštívit psychologa a zakázat styk s otcem. Má někdo zkušenosti s takovým psychologem a jak dítěti pomůžou protoze je mi jasné že on nakonec přijde na pravdu a z dítěte dokáže vytáhnout i nemožné. :palec:

Má otec styk s dcerou určený soudně?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 19:34

@Uslava ano má.. Nebo takhle byly u soudu a tam jim řekli že to udělají mimosoudne že matka nijak ne protestovala a vše bylo v klidu ale jen u soudu

Uslava
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 10.06.19 19:39
@Anonymní píše:
@Uslava ano má.. Nebo takhle byly u soudu a tam jim řekli že to udělají mimosoudne že matka nijak ne protestovala a vše bylo v klidu ale jen u soudu

Takže nemají. To by asi bylo první, co by tvůj přítel měl nechat udělat. Aby to bylo potvrzené od soudu. Ale jak se to dělá, to ti tu určitě někdo poradí.

lleennttiillkkaa
Generální žvanilka 23339 příspěvků 10.06.19 19:41
@Anonymní píše:

takže co nejdříve na soud a tam zažádat o soudní úpravu styku. Jinak dítě má právo na oba rodiče a pokud by byl psychologický problém, je možné, že se určí návštěvy s třetí stranou - s někým ze sociálky. Pokud ovšem dcera od vás nechce, tak bych se asi psychologa nebála, maximálně měla v záloze psychologa svého, aby bylo víc posudků.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.06.19 19:43

@lleennttiillkkaa moc děkuji já bych chtěla aby viděli pravdu jak dcera reaguje na otce a konečně to pochopila i matka že v nás chyba není myslím si že spíš by měla ona se nechat vyšetřit jelikož mi přijde vše zbytečne :( malá je šťastná u otce tak proč to komplikovat zákazy

Kotatko03
Echt Kelišová 8706 příspěvků 11.06.19 07:13

Poraďte se s právníkem a dejte návrh na soud na úpravu styku. Ať máte černé na bílém, kdy a jak malou budete mít.
Pokud bude malá mít sezení i s psychologem, věřím, že to bude ku prospěchu…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.06.19 08:33

@Kotatko03 ju tam už jsme se naběhali je to složité ale snad to pomůže hlavně ať Ať je klid Já si taky myslím že jí psycholog pomůže a hlavně aby pomohl i na matce

Uslava
Zasloužilá kecalka 876 příspěvků 12.06.19 09:15
@Anonymní píše:
@Kotatko03 ju tam už jsme se naběhali je to složité ale snad to pomůže hlavně ať Ať je klid Já si taky myslím že jí psycholog pomůže a hlavně aby pomohl i na matce

Ty se hlavně nestarej o matku dítěte. Není to tvoje věc.

Váš příspěvek
Reklama