Otec dělá naschvály

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 11:12
Otec dela naschvaly

Ahojky mam takovy problem. Byla jsem si zazadat o zvyseni alimentu pry na to mam narok. Poslala jsem zadost a otec ditete mi poslal k tomu vyjadreni kde psal samy lzi jako ze dceri vse nakupuje ze ji vozi k lekari vse hradi apod. A i pry jsem se s nim mimosoudne nedomluvila coz taky pravda neni proste zacal hazet takovou spinu az to neni hezky dceri nic nekupuje spis jeho rodice a jeste k tomu veci ktere ji jsou male. O lecich skolce ani nemluvim. Jsem z toho spatna jak se k dceri chova nic ji poradne nekoupi a me jeste ocernuje. Jaky je vas nazor? Dekuji za odpovedi

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 24.04.18 11:15

Ať soudu doloží co pořizoval. Když to není pravda, nemá to jak doložit a alimenty se zvýší. Když jeho rodiče koupí malé oblečení, dá se přece vrátit nebo vyměnit za větší. :nevim:

Anitramm
Kecalka 111 příspěvků 24.04.18 11:18

Minimálně bych si začala schovávat účtenky úplně od všeho, abys měla důkaz, že jí vše pořizuješ a zařizuješ ty.

Keyllah
Echt Kelišová 8547 příspěvků 24.04.18 11:20
@kontramatka píše:
Ať soudu doloží co pořizoval. Když to není pravda, nemá to jak doložit a alimenty se zvýší. Když jeho rodiče koupí malé oblečení, dá se přece vrátit nebo vyměnit za větší. :nevim:

já teda od tchánovců, když něco dětem koupí, účtenky nedostávám a to s nimi mám super vztah :think: bez toho, to vyměníš dost těžko…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 11:21

Dekuji za odpoved on napsal ze uctenky ma ale to prece muze vzit kdekoliv. Od dcery vim ze to ma od „babicky“ a co se tyce tech malych veci zkousela jsem mu je vratit on odmitl ze je nechce a napsal o me ze je prodavam i hracky a ze pry penize mam pro svoji potrebu coz ovsem neni pravda

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 11:22
@Keyllah píše:
já teda od tchánovců, když něco dětem koupí, účtenky nedostávám a to s nimi mám super vztah :think: bez toho, to vyměníš dost těžko…

No asi tak on mi jen preda veci nic vic

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 24.04.18 11:22
@Keyllah píše:
já teda od tchánovců, když něco dětem koupí, účtenky nedostávám a to s nimi mám super vztah :think: bez toho, to vyměníš dost těžko…

tak snad když oni něco kupují, účtenky si vezmou.  :roll:

Anitramm
Kecalka 111 příspěvků 24.04.18 11:23
@Keyllah píše:

Tak by měli mít účtenky oni, právě pro tyto případy..(výměna, vrácení, atd.)

arinecka
Závislačka 4504 příspěvků 24.04.18 11:24

Tak jestli tvrdí že jí vše koupí tak má jistě jak doložit :nevim: Nech to na soudu, stejně s tím sama nic neuděláš. Pokud prarodiče koupí špatnou velikost tak to snad jde vyměnit ne?

kontramatka
Závislačka 3767 příspěvků 24.04.18 11:24
@Anitramm píše:
Tak by měli mít účtenky oni, právě pro tyto případy..(výměna, vrácení, atd.)
ÓÓ děkuji. Nevím co se děje za problém. Vidím že věci jsou malé, poděkuji a požádám o výměnu za větší velikost. říká se tomu komunikace dospělých. Ale pro některé je jednodušší psát do diskuse a oblečení vyhodit nebo co.

arinecka
Závislačka 4504 příspěvků 24.04.18 11:25
@Anonymní píše:
No asi tak on mi jen preda veci nic vic

A s nimi máš jaké vztahy? To je problém zvednout telefon a říct že koupili špatnou velikost, jestli by to šlo vyměnit?

Keyllah
Echt Kelišová 8547 příspěvků 24.04.18 11:28
@kontramatka píše:
tak snad když oni něco kupují, účtenky si vezmou. :roll:

to netuším, já je neznám :mrgreen: ale jí ty věci s účtenkou evidentně nedávají, tak to sama nevymění…

Anitramm
Kecalka 111 příspěvků 24.04.18 11:30
@kontramatka píše: ÓÓ děkuji. Nevím co se děje za problém. Vidím že věci jsou malé, poděkuji a požádám o výměnu za větší velikost. říká se tomu komunikace dospělých. Ale pro některé je jednodušší psát do diskuse a oblečení vyhodit nebo co.

Vzdyt jo. Buď je má požádat o výměnu, nebo si má říct o účtenky a vyměnit je sama. ;)

Keyllah
Echt Kelišová 8547 příspěvků 24.04.18 11:35
@Anonymní píše:
Ahojky mam takovy problem. Byla jsem si zazadat o zvyseni alimentu pry na to mam narok. Poslala jsem zadost a otec ditete mi poslal k tomu vyjadreni kde psal samy lzi jako ze dceri vse nakupuje ze ji vozi k lekari vse hradi apod. A i pry jsem se s nim mimosoudne nedomluvila coz taky pravda neni proste zacal hazet takovou spinu az to neni hezky dceri nic nekupuje spis jeho rodice a jeste k tomu veci ktere ji jsou male. O lecich skolce ani nemluvim. Jsem z toho spatna jak se k dceri chova nic ji poradne nekoupi a me jeste ocernuje. Jaky je vas nazor? Dekuji za odpovedi

Každopádně si ty sama začni schovávat veškeré doklady ke všemu, co za dcerku vydáš -) školka, lékárna, oblečení, koníčky a udělej si seznam, jaké platby za poslední rok proběhly.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.04.18 11:51

Dekuji za odpovedi ja sem mu to rikala uz nekolikrat i sem mu je davala zpet on to odmitl ze je nechce at si s tim delam co chci. S jeho rodici v kontaktu nejsem.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Jde to!

Naučte se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy. Za dva... číst dále >

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Články z Expres.cz

Hořká kapka pro Thomase Marklea: Matka Meghan se stěhuje do Londýna!

O Meghan Markle (37) se v posledních měsících dozvídáme především kvůli... číst dále >

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Chození naboso je nový trend. Není však pro každého

Stále více lidí mění klasické boty za tzv. bosou obuv s tenkou podrážkou,... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama