Otec dítěte nebude v RL

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 14:59
Otec dítěte nebude v RL

Hezký den a předem se omlouvám za anonym. čekám dítě, a otec dítěte nebude zapsán v rodném listu, je potřeba nějaký papír do porodnice? S prvním dítětem jsem měla papír z matriky, kde bylo jméno a příjmení jaké bude mimčo mít. Ale teď nevím jak to je, když bude mít mimčo příjmení po mě a v rodném listě nebude určen otec.? Je něco k tomu potřeba a vyřídit? Doufám že jsem to napsala nějak srozumitelně. Moc děkuji za pomoc

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
odlaska
Kecalka 312 příspěvků 13.12.18 15:06

Pokud nechcete, aby se dítě jmenovalo příjmením po otci, tak na matriku myslím nemusíte a ani nic do porodnice není třeba..

Kaileee
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 13.12.18 15:11

no nebudeš mít nic, ale je to teda dost na prd nemyslíš?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 15:17
@Kaileee píše:
no nebudeš mít nic, ale je to teda dost na prd nemyslíš?

Nerozumím

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 15:17

@odlaska dekuji :hug:

Kaileee
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 13.12.18 15:20
@Anonymní píše:
Nerozumím

nebudeš mít do porodnice s sebou žádný papír, když nemáš co bys na něj nechala napsat, ale jak umřeš po porodu tak tvoje děcko půjde k cizím… nebo máš vážný důvod proč nebude zapsaný v RL?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 15:23

@Kaileee díky za info, mám k tomu své důvody, které tady zveřejňovat nechci. Navíc samozivitrlka nejsem a rodinu mám taky. A na tohle jsem se opravdu nepřála zda umřu nebo ne.

Kaileee
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 13.12.18 15:24
@Anonymní píše:
@Kaileee díky za info, mám k tomu své důvody, které tady zveřejňovat nechci. Navíc samozivitrlka nejsem a rodinu mám taky. A na tohle jsem se opravdu nepřála zda umřu nebo ne.

no, samoživitelka nejsi, takže asi toužíš po porodném?! No, nepochopím některé lidi… :roll:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 15:26

@Kaileee o porodné a ani o peníze tady vůbec nejde, navíc na porodné ani já sama s mim příjmem nemám narok :mrgreen:. Ale to vám nemusím vysvětlovat.

Kaileee
Zasloužilá kecalka 636 příspěvků 13.12.18 15:28
@Anonymní píše:
@Kaileee o porodné a ani o peníze tady vůbec nejde, navíc na porodné ani já sama s mim příjmem nemám narok :mrgreen:. Ale to vám nemusím vysvětlovat.
:mrgreen: to je fakt i uklízečky už berou dost…
Lucciaaa
Echt Kelišová 7580 příspěvků 13.12.18 15:43

Jezis, vy ste zase hnusny!!! Zakladatelko, nemela by si potrebovat nic, hodne stesti :hug:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 15:45

@Lucciaaa děkuji. A v pohodě tyto dámy beru s nadhledem..... :palec:

TrueIsFalse
Ukecaná baba ;) 1060 příspěvků 13.12.18 16:04
@Anonymní píše:
@Kaileee díky za info, mám k tomu své důvody, které tady zveřejňovat nechci. Navíc samozivitrlka nejsem a rodinu mám taky. A na tohle jsem se opravdu nepřála zda umřu nebo ne.

Takže kukačka :mrgreen:
A kdo je ten šťastlivec, který bude živit a nebude v RL?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.12.18 16:05

@TrueIsFalse žádný ;)

Kostroma
Kecalka 177 příspěvků 13.12.18 16:08

Jak maji nekteri ve vsem hnedka jasno. Ne nepotrebujes zadny papir do porodnice, drz se.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Autor hitu Sladké mámení bojuje o život! Textař Poštulka (75) upadl na sněhu, museli ho ihned operovat

Známý textař Vladimír Poštulka (75), který se podepsal například pod hit... číst dále >

2. díl seriálu Nejhezčí mluvčí Česka: Na kterém úřadě najdete krásnou Sabinu?

Redakce Expresu pro vás připravila nový seriál, díky kterému detailně poznáte... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Horoskop 2019: Lvice si užijí ctitelů, ženy v Kozorohu vydělají peníze

Rok, na jehož prahu stojíme, slibuje, že bude sice na práci náročnější, ale... číst dále >