Otěhotnění po miniinterupci

Anonymní
16.3.21 20:54

Otěhotnění po miniinterupci

Dobrý večer, prosím jen rady a ne komentáře na to jak jsem nezodpovědná protoze to uz dávno vím. podstoupila jsem miniinterupci (nejsem na miminko pripravená) tedy je to přibližně měsíc. S přítelem jsme začali sexuálně zit 3. Týden po zákroku (daval pozor aby me něco nebolelo a vetsinou jsme měli kondom. Asi 3× se stalo ze jsme ho nepoužili ale přítel se v těchto případech hlídal a nepoustel to dovnitř). Abych se dostala k tomu co jsem chtěla napsat. Je to 9. Den co mam nasazenou HA a 2. Den co jsem si na sobe všimla nesrovnalostí. Jsem plačtivá mam tvrdší a nafouklejší břicho a není mi moc dobře. Je velike riziko ze bych byla opět těhotná(menstruovala jsem normálně, žádné přílišné bolesti ani jsem nekrvacela moc ci málo) nebo je možné že je to způsobeno HA? Nikde na netu jsem nenašla odpoveď na svoji otázku tak doufám ze mi poradíte. Děkuji za každou odpověď.

Příspěvek upraven 17.03.21 v 07:44

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1351
16.3.21 20:57

Pokud menstruujes tak bys těhotná být neměla. Ale na přerušovaný sex bych fakt nespolehala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
16.3.21 21:01

Nezlob se ale na tohle se snad ani nedá reagovat normálně.

Ale stejně se zeptám, tu HA jsi brala už když jste měli ten sex poprvé nebo jsi ji začala brát až později tím pádem jste měli sex několikrát jenom s kondomem nebo prostě bez?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
16.3.21 21:02
@epsice píše:
Pokud menstruujes tak bys těhotná být neměla. Ale na přerušovaný sex bych fakt nespolehala.

Na menstruaci hlavně ze začátku se myslím nedá úplně spoléhat znám případ kdy žena byla těhotná ale ještě 2 měsíce menstruovala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
631
16.3.21 21:04

Šestinedělí ti nic neříká? A ještě bez ochrany. Komu není rady tomu není pomoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.3.21 21:05

@Le_lenaz HA jsem nebrala kdyz jsme měli sex poprve začala jsem ji brát az ted. Bylo to víckrát ale s kondomem. Omlouvam se vim ze je to z vašeho hlediska nejspíše nepochopitelne ale jde o soukrome důvody proč jsem na miniinterupci musela a zároveň na miminko nejsem pripravena.

• Citovat
  • Nahlásit
3514
16.3.21 21:06

Pěkný report z králíkárny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21044
16.3.21 21:09

No jestli sis všimla, nikdo ti tu nevyčítá miniinterrupci, ale tvoje šíleně nezodpovědné chování po ní 8o

• pokud jsi otěhotněla, tak půl roku ti už nikdo interrupci neudělá, takže :nevim:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
265
16.3.21 21:09
@Anonymní píše:
@Le_lenaz HA jsem nebrala kdyz jsme měli sex poprve začala jsem ji brát az ted. Bylo to víckrát ale s kondomem. Omlouvam se vim ze je to z vašeho hlediska nejspíše nepochopitelne ale jde o soukrome důvody proč jsem na miniinterupci musela a zároveň na miminko nejsem pripravena.

Tak to se nezlob ale nejsi připravená na dítě, máš k tomu osobní důvody a stejně jedete bez jakékoliv ochrany. Gratuluji, samozřejmě že můžeš být těhotná. Už k tomu víc psát nebudu protože to prostě nechápu a je to šílené. :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9483
16.3.21 21:13
8o
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
229
16.3.21 21:18

Po potratu se plodnost obnovuje velmi rychle. Navíc teď nevíš, kdy budeš mít ovulaci. Pamatuj na to, že další potrat je u nás povolený až po půl roce. Proto teď musíš být velmi opatrná, jako nikdy dříve. Musíš věřit, že to do Tebe přítel znovu nestříkl. Teď už nemůžeš nic dělat. V žádném případě nesmíš dovolit, aby v Tobě byl přítel i jen chvilku bez kondomu, a to i v případě, že už bereš pilulky. I když je HA velmi spolehlivá, i ona může selhat. Byla by škoda, kdyby jsi teď, když Tě otěhotnění nedostalo na kolena a nehodu jsi úspěšně vyřešila jako zkušená žena, znovu otěhotněla a nenašla nikoho, kdo Ti provede další potrat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1098
16.3.21 21:19

No k tvému velmi inteligentnímu chování se už vyjádřili ostatní. Tak já jen napíšu, že podle mě je velmi nepravděpodobné, abys byla těhotná. Je to měsíc a týden, co jsi byla na potratu. Prvni sex jste měli 3 týdny po něm, čili cca pred 2 týdny? To je na jakýkoliv příznaky těhotenství fakt brzo. Téměř jistě je to z té HA, jsou to hormony a s někým to prostě zamává, kor jestli se pozoruješ. Ja bych se nebála. Pokud chceš, počkej další 2 týdny a udělej si test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7225
16.3.21 21:27

A jak se přihodilo to těhotenství, taky se přítel „hlídal“? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
600
16.3.21 21:39

Ja myslim ze to bude z prasku. Ja nemuzu mit zadne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19747
16.3.21 21:57

V antikoncepci jsou těhotenský hormony, takže v začátku může dělat s tělem různý věci. Před další mentes si udělej projistotu ťetotenský test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat