Otěhotnění přes HA, den vynechání

Anonymní
18.3.25 17:13

Otěhotnění přes HA, den vynechání

Zdravím dámy, prosím jaká je pravděpodobnost otěhotnění při hormonální antikoncepci? Beru jí pravidelně i ve stejný čas, ale v den sexu jsem si zapomněla vzít a vzala jsem si až druhý den ráno dvě pilulky. Menstruace se dostavila, ale měla jsem den zpoždění a pak jsem krvácela jen jeden den. Další den špinění a pak už nic. Stalo se někomu? Díky :mavam:

  • Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8699
18.3.25 17:48

A co píše příbalový leták?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
36167
18.3.25 19:01

Udělej si test. Záleží v jakým týdnu to vynechání bylo a jestli si pak postupovala podle příbalového letáku.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
16460
18.3.25 21:04

Pravidelne bereš v kolik a v kolik sis ji teda vzala? Informace jsou v příbalovém letáku, četla jsi ho?

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
22948
19.3.25 05:51

Já jsem tedy na tohle hajdalak a zapomenu klidně i 3 tablety v měsíci,, ne za sebou, různě..už xx let.
Už se mi i stalo, že mi to rozhodilo MS. Takže asi bych byla v klidu, i když samozřejmě 100% to není.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

Těhotenský test 2v1

  • (4.9) + 41 recenzí

Dipstrip

  • (3.1) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty