Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Udělej si test. Záleží v jakým týdnu to vynechání bylo a jestli si pak postupovala podle příbalového letáku.
Pravidelne bereš v kolik a v kolik sis ji teda vzala? Informace jsou v příbalovém letáku, četla jsi ho?
Já jsem tedy na tohle hajdalak a zapomenu klidně i 3 tablety v měsíci,, ne za sebou, různě..už xx let.
Už se mi i stalo, že mi to rozhodilo MS. Takže asi bych byla v klidu, i když samozřejmě 100% to není.
Zdravím dámy, prosím jaká je pravděpodobnost otěhotnění při hormonální antikoncepci? Beru jí pravidelně i ve stejný čas, ale v den sexu jsem si zapomněla vzít a vzala jsem si až druhý den ráno dvě pilulky. Menstruace se dostavila, ale měla jsem den zpoždění a pak jsem krvácela jen jeden den. Další den špinění a pak už nic. Stalo se někomu? Díky