otehotnení při MS

4258
15.5.06 11:26

otehotnení při MS

Ahoj, chtěla bych se zeptat,jestli máte nekterá zkusenost s otěhotněním při MS, mně se to zdá hodně nepravděpodobné, přece není ovulace,ale proč tedy píší v brožurkách, že i při MS se to může stát.čím to tedy je?neví to někdo, nebo neotěhotněl takto někdo z vás??díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

981
15.5.06 13:00

Ahoj,
já jsem otěhotněla normálně mimo MS, ale chci ti říct, že je to možné i při MS. Ono totiž platí, že při MS je vajíčko vypuzováno i s tou sliznicí a krví, ale pokud vajíčko ještě nevyšlo ven, tak je klidně možné, že lze být oplodněno.V jedné diskuzi padlo, že maminka otěhotněla deset dní před ovulací.
Takže zázraky se prostě dějí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1614
15.5.06 13:08

Ahoj,
já jsem otěhotněla poprvé v době menstruace.Pátý den,nějak mi to vynechalo a bylo to.....pak jsme totiž s manželem vůbec nic neměli(rodiné hádky a tak) a byla jsem v tom.A i doktorka mi říkala,že je to tak podle ultrazvuku.A moje kamarádka taky,těsně po prvních dnech a to 2×.I poprvé i podruhé.Tak to zkus a uvidíš:-)
Pa Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1666
15.5.06 13:10

Ahojky.

Známá od mé mamky měla ovu dny právě při menstruaci. Dlouho se jim nedařilo mimi. Pak přišli na tohle. Teď už to dítko bude dospělé :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7708
15.5.06 13:17

Já teda věřím tomu že se dá otěhotnět při MS,ale 10 dní před ovulací jo?A co setam teda oplodnilo,když ne vajíčko? 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
250
15.5.06 14:03

Já jsem otěhotněla 8 dní po začátku menstruace :D Tak si potom plánuj plodné a neplodné dny :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4258
15.5.06 14:39

diky za odpovedi.
priroda je asi mocna :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
182
8.12.11 17:15

Jitutu32, píšeš, žes otěhotněla 5.den MS, kolik dní ti trvá MS celkově ? já totiž otěhotněla taky při MS, ale až 9.den MS (délka MS 9dní, takže už jsem jen špinila).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
kašlunato
9.12.11 23:15

S tím vajíčkem co se vypuzuje při MS nevím, nevím - vajíčko přestává být použitelné asi den po ovulaci, což je při normálním cyklu dávno před menstruací. Ale jak už tu bylo napsáno ovulace při MS je pouze nepravděpodobná, nikoli nemožná (otěhotnění tedy taktéž). Pokud jde o otěhotnění (respektive sex, který měl otěhotnění za následek) 8. nebo 9. den cyklu, tak to když připočítám nějaké čtyři dny na životnost spermií a počítám s normálně dlouhým nebo trochu kratším cyklem - tak mi to vychází krásně (nebo aspoň skoro) do plodných dnů.

• Nahlásit
  • Citovat
182
10.12.11 07:49

no my měli sex ten 9.den menstruace(24.6.), ale taky 6.den menstruace (21.6.) :) ale počítám s tím, že kdybych otěhotněla ten 6.den, tak by menses netrvala ještě další tři dny a navíc bych byla uplně mimo plodné dny :) a těhu test poprvé dvě čárky 9.7.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Jitutu
10.12.11 12:13

ahoj všem,
byl tu na mě dotaz jak dlouho mám ms.5 - 7 dní a cyklus 28
Můj první příspěvek se týkal první dcery ( 13let) pak jsem měla druhou dceru uměle - bude jí 5( prostě to nešlo, jsem bez vaječníku a vejcovodu, druhý vejcovod neprůchodný )
A kupodivu opět 5 den ms jsem otěhotněla po třetí a mám syna skoro 2 letého !!!
NEPLÁNOVANĚ !! Podle doktorů jsem neplodná, šance 0,1 % :-)
Pak se v tom vyznejte :-)))
Za můj život už přes ms otěhotnělo 8 kamarádek. Což je myslím dost.

Všem přeji štěstí a úspěch při početí :-)
Pa Jitka

• Nahlásit
  • Citovat
24.3.14 14:57

JAK VYPOČÍTAT...

Zdravím holky. Chtěla bych se vás zeptat… 5.den MS jsme spolu s přítelem chtěli chráněný sex, ale bohužel nám praskl kondom a přítel se udělal do mě. Mám už 5-letého prcka, u kterého jsem otěhotněla normálně uprostřed cyklu, ale k mému údivu mám naprotosto stejné příznaky…takové ty píchavé v podbříšku, jako když se to vajíčko uhnízďuje..a občas nevolnost, s kovou chutí v puse..to mi řekl i přítel, že jestli mi neteče krev nebo něco..že cítí železo.. Jenže teď nevím, za jak dlouho si mám udělat těhu test…jestli čekat do další MS.. A jak se to pak vlastně počítá? Mimčo by bylo sice neplánované, ale tak nějak by nám další přírustek nevadil :hug:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14560
24.3.14 15:03

@markytka.j Když už máš příznaky, tak by mohl být pozitivní test. Obecně od 10. dne od oplození začíná být něco vidět na těch citlivějších. Jistější je to tak po dvou týdnech. Ostatní věci se počítají od data poslední menstruace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3168
24.3.14 15:03

@markytka.j
myslím, že je to méně pravděpodobné, ale stát se může - že si spermie počkaly na ovulaci i takhle dlouho. těhotenský test klasicky nejdříve 10 dní po ovulaci, žádný počty se nemění :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.3.14 15:14

Tak si teda zkusím už udělat test a uvidíme… Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama