Otočená děloha!

15
21.1.05 09:12

otočená děloha!!!

ahojky, jsem tady novaček ale tyto stranky uz prohližim asi 2měsice, prosi¨m o radu vcera jsem byla na gynekologii a bylo mi receno ze mam obracenou delohu!!!!pry to ma ale 70% žen…a ze pry se nemam niceho bat a ze to nic neni,na podzim se chceme s pritelem pokusit o mimco,a tak vas prosim jetsli stim mate nejake zkusenosti tak se prosim vas podelte ja sem ztoho docelá nestatsná!!!smoulinka :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

625
21.1.05 10:06

Klídek Šmoulinko!
Pokud můžu posoudit z mého okolí, tak to má vážně spousta ženských včetně mě :D .

Na průběh těhotenství to nemá absolutně žádný vliv. Uvádí se, že ženy s obrácenou dělehou můžou mít problém s otěhotněním, protože spermijky musí urazit o pár cenťáků delší cestu. Po styku se doporučuje lehnout si na břicho a nikoliv dělat svíčku jako při normální pozici dělohy. A to je všechno. Vážně se nemusíš ničeho bát.

Přeju brzo krásné miminko :D

Jana + Kačka 5 týdnů

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
21.1.05 11:25

otočená děloha

:P jani opravdu moc dik,ani envis jak se mi ulevilo urcite sem napisu zatim se tady jen tak brodim ale snad se tady na podzim sejdem a budu psat jak mi roste brisko tak ahojky a preji ti krasne zazitky s mimiskem

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
85
21.1.05 11:41

Taky Tě uklidním - pro mě to sice bylo bolestivější v počátcích, kdy se děloha rovnala a natahovala (to jsem si od bolesti i poplakala), ale je fajn, že po těhotenství už zůstane v normální poloze. To nejhorší bylo tak těch 11-12 týdnů. S pozdravem Babulka a asi Amálka 30tt.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
wej
579
21.1.05 12:00

Ahoj,

taky jsem měla obrácenou dělohu a s otěhotněním jsem žádné problémy neměla. V těhotenství se pomalu obrátí, měly by se cvičit kočičí hřbety a spát na bříšku(ze začátku). Dokonce mě strašili, jestli se neotočí, že tomu pomůžou. A po porodu se mi zase obrátila a zase žádný problém s otěhotněním. Tak přeji hezké snaženíčko a brzy // čárečky. M.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15
21.1.05 12:46

otočená děloha

díky opravdu moc všem a snad si damé s přítelem vánoční dáreček do roku 2006 už se moc tesime tak vam preju krásné chvilky s vasima mimiskama at uz jsou na ceste nebo uz se svami raduji ze zivota tak ahojky PS: treba to prijde driv-neberu prasky :P :D tak se mejte a diky za rady ahojky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.1.05 13:32

ahoj!nemusíš mít žádný strach.Znám kolem sebe hodně holek,které ji mají-včetně mně.
Už někdo psal, pokud se snažíš o mimi, chce to lehnout si na bříško.My se snažili dlouho a pořád nic-dělala jsem svíčky, ležela s nohama opřenýma o zeď…pak mi kamarádka řekla,že mi to nepomůže a poradila.a za měsíc jsem byla //!
těhu proběhlo v naprostém pořádku a klidu.
mm

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
7.1.11 09:59

Ahoj holky. Otočená děloha je zakloněná děloha?

• Nahlásit
  • Citovat
734
7.1.11 11:46

Ahoj, já mám taky otočenou dělohu a mám krásnou 17ti měsíční holčičku :-) Fakt nic není, prý se jen může složitěji otěhotnět, ale s tím nemám zkušenost, otěhotněla jsem na první pokus a nemusela jsem si lehat na břicho ani nic podobného :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12738
7.1.11 11:49

Mám zakloněnou dělohu a otočenou doprava :-?
Snažím se otěhotnět už 2,5 roku a přirozeně to bohužel u mě nejde :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
734
7.1.11 11:58
EvHu píše:
Mám zakloněnou dělohu a otočenou doprava :-?
Snažím se otěhotnět už 2,5 roku a přirozeně to bohužel u mě nejde :-(

A je to jen tou dělohou? Není v tom i jiný zdravotní problém?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12738
7.1.11 12:08

Nic jinýho u mě nezjistili :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
734
7.1.11 13:37
EvHu píše:
Nic jinýho u mě nezjistili :nevim:

Asi se moc ptám, ale ani u partnera nic?? Moje známá měla otočenou dělohu nějak abnormálně, tak šla na nějaký zákrok a pak otěhotněla a už má dvě děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12738
7.1.11 14:01

U manžela ano, ale v normě. Prý spermie nedoputují :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
595
7.1.11 20:58

Tak ja mam pretocenou delohu taky, ale bylo me to receno az po porodu, takze nevim, ci tim porodem se to nejak otocilo ci co? Mela jsem cisare. Dr. me rekl, ze muze byt problem pri otehotneni, ale take nemusi. Preji brzy dobrou zpravu, drzim pesticky :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama