Tříkolka pro batole

2619
11.1.05 11:50

Tříkolka pro batole

Ahojky maminky,
muzete mi, prosim, poradit jake mate zkusenosti s trikolkami pro dvoulete dite? Chtela bych ji na jare synkovi poridit, rada bych s odnimatelnou tyci vzadu, abych ho alespon ze zacatku mohla korigovat. Jakou jste kupovali, kde a za kolik. Trochu jsem se divala pred vanocemi, ale rada bych znala vase zkusenosti.
Diky moc
Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
11.1.05 12:00

Ahoj, já koupila pro našeho klučíka ( v dubnu mu budou dva roky) tříkolku k vánocům přes rumburak.cz, od firmy Rolly Toys, za 1.400 Kč - v akci. Kromě odnimatelné tyče má taky odnímatelný košík, řidítka i šlapky jsou nastavitelné. Barevné provedení je zdařilé a ačkoliv jsme zatím nebyli s tříkolkou venku, doma už trenujeme, a jde mu to!
Jolka

• Nahlásit
  • Citovat
2619
11.1.05 19:11

Ahojky, diky moc za informaci. Koukala jsem tam, ale nejak jsem to tam nenasla. Zkusim to jeste podle znacky.
Mata

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
11.1.05 19:35

Tak s tím Ti nepomůžu, koukala jsem tam, a taky jsem jí už neobjevila. Oni jí totiž před Vánocemi měli v akci, a to z 2000 na těch 1400 Kč, takže je možné, že kompletně vyprodali zásoby.
Dobře pořiď.
Jolka

• Nahlásit
  • Citovat
5.2.18 13:21

Holky otázka pro ty co měli pro děti tříkolku s odnímatelnou tyčí… Jak ste byly spokojený? Ta tříkolka jde vlastně rozkládat takže jde využívat snad až do 3… Měli jste ji i pak pro větší dítě nebo jste ji dali pryč a pořídili jinou? Snad píšu srozumitelně :lol: uvažuji nad ní ale nechci pořizovat něco co pak plně nevyuziju, krom peněz jde i o to místo, máme menší byt…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama