Auto z AAA, můžem tam přijít s diagnostikou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alliena
Povídálka 41 příspěvků 12.02.19 08:06
ovější auto z AAA

Ahoj holky, chci si koupit auto. Původně jsem chtěla od soukromnika, ale to co bych chtěla, nikdo asi nemá :D byla jsem se podívat na více aut, ale pokaždé zklamání. Ale včera jsem našla super nabídku v AAA auto, ale moc jim nevěřím. Prý stačeji km a celkově lžou. No když jsem viděla, jak chtěli vykoupit i totální vraky, tak mám docela strach. Ale není to starý auto. Rok 2015, najeto nějakých 52 000km. Je někdo, kdo by koupil od nich dražší auto a byl spokojen? Nevíte, jestli tam mužem přijít s diagnostikou?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kelsey
Hvězda diskuse 45252 příspěvků 12.02.19 08:12

Moje kolegyne koupila temer novou octavku a je spokojena.

Celina
Závislačka 4210 příspěvků 12.02.19 08:23

Z Áček ani tříkolku :cert: projeď si recenze

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1554 příspěvků 12.02.19 08:29

Áčka jsou v pohodě. Ale měla bys s sebou mít nějakou silnou asertivní osobnost, která autům rozumí. Mají skvěle promakané obchodní techniky, tak abys neodjela s autem, které nechceš.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1554 příspěvků 12.02.19 08:29
@Celina píše:

Ty máš osobně nějakou zkušenost?

Helca83
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 12.02.19 08:33

@Čičorečka Ja mam, sice zprostredkovanou od dobre kamosky, ale i tak… naprosty souhlas s @Celina.

Rive
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 12.02.19 08:36

Máme z aček, ale je fakt, že manžel autům rozumí a tak si vyjednal dost velkou slevu, protože auto nebylo ve stavu, jaký se snažili prodat.
Pak si tam kupoval i taťka a to bylo všechno tak na dlouhé lokte, že už nikdy víc. :roll:

Celina
Závislačka 4210 příspěvků 12.02.19 08:46
@Čičorečka píše:
Ty máš osobně nějakou zkušenost?

Mám hodně známých, co jsou z oboru a Áčka nedoporučí nikomu. Zkušenosti, několikeré a všechny špatné

Kelsey
Hvězda diskuse 45252 příspěvků 12.02.19 08:46
@Celina píše:

Kolegyne problem nemaji. Je fakt, ze slo asi o rok stare auto.
Jediny problem ma, ze si to pujcuji decka, tak by potrebovala druhe.
Kupovala v Brne. Rikala, ze solidni jednani, pristup.

stinga
Kelišová 5101 příspěvků 3 inzeráty 12.02.19 08:50

@Rive já bych tam také nekoupila, ale kupovali teď přítelovi rodiče, přijeli, koupili, odjeli - akorát po zaplacení :zed: dostali papír, kde bylo napsáno, že měli s sebou automechanika - neměli a že kape olej - takže moc férové jednání to není

Kelsey
Hvězda diskuse 45252 příspěvků 12.02.19 08:55

Ja si ted v lednu nechala dovezt z Nemecka auto. Prodejce si myslel, ze nas odr.be, ze neumime pocitat, trosku adrenalin. Pak uz jsem litovala, ze jsem nesla do AAA u nas. Ale uz je to prepsane. Ale museli jsme se rozcilit, rict, jestli nedodrzi umluvu, at si auto strci za ucho.
Protoze je to automat, mensi auto, primo pro mne dovezene a tezko by se mu prodavalo.
Nastesti mam muze, ktery se nenecha zastrasit prodejcem.

Příspěvek upraven 12.02.19 v 08:56

Rive
Ukecaná baba ;) 1365 příspěvků 12.02.19 08:55

@stinga jo, oni celkově prodají to auto s tím, že je to vlastně úplný šrot, nic na něm nefunguje a reklamace není možná :lol:

Uživatel je onlinecarola
Kelišová 7258 příspěvků 12.02.19 09:18

Ahoj. Tohle je pro nás také zrovna aktuální téma. Také budeme kupovat vůz a také koukáme na AAA bazar. Chtěli bysme škodu RV max 2014 v automatu. Neustále o tom mluví v televizi,jak auta neodpovídají popisu a zákazníci jsou podváděni. Jenže dle mého si málokdo může dovolit koupit nový vůz. Moje sestřenice si teĎ přivezla auto z Německa a také naletěli. Koupili si Volvo v automatu a musí vyměnit převodovku. Myslím si,že mnohdy nepomůže ani mít s sebou mechanika,protože to by musel auto dát na zvedák a nevím,co ještě. A těžko říct,jak se pak dá domluvit v bazarech ohledně skrytých vad.

Otazkar
Povídálka 11 příspěvků 12.02.19 09:26

No a co říkáte na to koupit tam třeba auto a hned jet do servisu na celkovou prohlídku a eventuelně si pak stěžovat na skryté závady ? Jak jinak to může člověk dělat ? Inzeráty můžou mit stejně skryté závady jako v bazaru jako všude… :think:

Uživatel je onlinePremek_Orac
Závislačka 4667 příspěvků 12.02.19 09:36

@alliena Tak pokud se nejedná o nějakou naprostou raritu, tak nejlepší auta seženeš u autorizivoaného dealera té konkrétní značky, a to i jako ojetinu. Navíc snaha zákazníka odrbat je u autorizovaných značek žádná, nebo minimální. Pro ně je důležité, abys u nich byla spokojená a jezdila k nim na servis, na kterém dnes vydělávají víc, než na prodeji aut. Pro ně to tedy prodejem auta nekončí, jako v bazaru, ale naopak začíná.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Stěhování do bytu za 15 milionů! Chystají Plekanec a Šafářová domov pro jeho syny?

Tomáš Plekanec nenechává nic na náhodě. Kanadské soudy sice teprve budou o... číst dále >

Migranti a Česko v roce 2019: Přijde letos nová vlna a skončí to někdy?

Co čeká Evropu v oblasti migrační krize v tomto roce? Záleží na tom, zda je... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >