Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
@vertunka píše:
Tak jasny. Skakat z mostu kvuli tomu nebudu. Navic ty zdravy deti za to stoji. Na druhou stranu…Uplne mi to srazi sebevedomi, kdyz vidim, ze vypadam jak kdyby me napadla divoka selma. A mam to i na stehnech a na prsou…Ale mam dve zdravy holcicky a to je nejvic na sveteHold uz nikdy ze me nebude Miss World
![]()
![]()
.
No jasně, že za to ty naše lásky stojí ![]()
Chápu, že na sebevědomí to nepřidá, já mám jen tu jizvu a v době kdy jsem měla ještě povolený břicho jsem se hrozně vyhýbala tomu, aby to manžel viděl
přitom jemu je to fakt srdečně jedno, naopak mám kolikrát pocit, že se mu tyhle šrámy po těhotenství líbí ![]()
Jak již bylo napsáno, je to hlavně o elasticitě kůže. Já jsem si koupila colagen vhodný pro těhotné, výživa zevnitř mi přijde lepší, než pouze mazat svrchní kůži, kterou toho již moc nepronikne…
@Adina13 píše:
Jak již bylo napsáno, je to hlavně o elasticitě kůže. Já jsem si koupila colagen vhodný pro těhotné, výživa zevnitř mi přijde lepší, než pouze mazat svrchní kůži, kterou toho již moc nepronikne…
A to byl jaký? Klasika jako Colafit se nesmí? Dík za info.
Já také užívala kolagen. Tuším 1. typu- na výživu kůže, dvojnásobnou dávku a hodně vařila hovězí polévky
Mazala jsem kokosovým olejem a bambuckým máslem. Strii nemám ani jednu, ale bříško jsem neměla extrémně velké. Z puberty mám popraskaná prsa a boky, kdyby k tomu přibylo i břicho, bylo by to komplet a už by mě to asi tolik netrápilo, stejně kvůli těm prsům nemohu nosit odvážné výstřihy ![]()
Kokosový olej! Nemám z 2 těhotenství jedinou. V prvním jsem mazala ElastiQ a mám jednu přímo z porodního sálu
žádná hruza ![]()
No ja mela elasti-q i olej od hipp, mazala jsem od tretiho mesice a ta svine genetika me dostala, mam je po stranach az nad pupik
a do pulky stehen
ale mamka me varovala, ze v nasi rodine to prijde pres noc, mela pravdu ![]()
Já mám olej Elastiq, ale přes den používám víckrát kokosový olej a zatím pohoda. A hodně piju.
Tehotensky olejicek od Weledy
jsem konec 32tt a nemam zadnou
a to ma moje mamka plny bricho po nas se segrou…
@Kukacka123 píše:
Tehotensky olejicek od Weledyjsem konec 32tt a nemam zadnou
a to ma moje mamka plny bricho po nas se segrou…
Mně se ta jedna co mám udělala v den porodu
ale je malinká, já jí mám ráda ![]()
@radkka píše:
Mně se ta jedna co mám udělala v den poroduale je malinká, já jí mám ráda
To je vzpominka na porod
takze chapu ![]()
@vertunka píše:
Tak jasny. Skakat z mostu kvuli tomu nebudu. Navic ty zdravy deti za to stoji. Na druhou stranu…Uplne mi to srazi sebevedomi, kdyz vidim, ze vypadam jak kdyby me napadla divoka selma. A mam to i na stehnech a na prsou…Ale mam dve zdravy holcicky a to je nejvic na sveteHold uz nikdy ze me nebude Miss World
![]()
![]()
.
snad holt
, ne?
@Burj Chalifa píše:
snad holt, ne?
Ano. Pardon
. Nejsem uplnej negramot, takove nedopatreni se mi stava jednou, max. dvakrat za deset let
.
Já nedám dopustit na krém Elancyl.. Ke striim dispozice mám, mám jich plno z puberty.. Po 3 dětech mám strii jednu miniaturní, u dírky na piercing, která vznikla, když jsem týden měla na břiše tejp a nemazala se.. Přes břicho jsem měla vždy tak 40cm plus
Ja měla ze strii strach… hodně se mi jich udělalo v pubertě na stehnech a zadku. Na doporučení kamarádky a dvojnásobné maminky jsem vsadila na tonizující tělové mléko z Mary kay…a? Pecka! Kde nic tu nic! Večer jsem namazala a za 24hod jsem při sprše cítila, jak ho ještě z bříška smývám. V okolí jsem měla ještě 3 těhulky a ty mazaly výrobky z lékárny a drogerie a bohužel popraskané břicha mají všechny. Takže se investice vyplatila ![]()
@Bamave No ono to není ani tak o krému, ale o tom, jak se s tím tělo vypořádá. U tebe se asi vyřádilo už v pubertě, tak jsi měla pokoj ![]()