Ověřený krém proti striím v těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.16 21:46
ověřený krém proti striím v těhotenství

Ahoj, prosím o zachování anonymu, někteří ještě neví o mém těhotenství… Prosím holky, máte některá vyzkoušený nějaký přípravek proti striím v těhotenství? V prvním se mi neudělaly vůbec, ale teď mi břicho roste rychleji a na boku už se mi začínají dělat jemné čárky… :nevim: Čím jste mazaly Vy?

Nejnovější recenze z kategorie Péče o tělo

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
zuzanka003
Kelišová 7479 příspěvků 30.07.16 21:52

Já mazala vazelínou :D promastí nejvíc a není parfémovaná, takže se mi po ní nechtělo :poblion:

Kateřina Hubálková
Kecalka 138 příspěvků 30.07.16 22:01

Doporučuju olej z pšeničných klíčků resp. jakýkoliv olej z vysokým obsahem vitaminu E

Rozárka78
Závislačka 2972 příspěvků 30.07.16 22:10

Podle me, jestli se ti maji udelat, udelaji se i kdyz budes mazat jak zbesila… ale chapu, ze baba udela pro prevenci vsechno, ja teda mazala bi-oilem a dobry. Jen nevim nakolik to bylo diky bi-oilu a nakolik diky predpokladum. Preju hlavne pohodove tehotenstvi, pokud mozno bez strii, ale i tech par car na kuzi za zdrave miminko stoji :kytka:

lentilka248
Kelišová 6429 příspěvků 30.07.16 22:13
@Anonymní píše:
Ahoj, prosím o zachování anonymu, někteří ještě neví o mém těhotenství… Prosím holky, máte některá vyzkoušený nějaký přípravek proti striím v těhotenství? V prvním se mi neudělaly vůbec, ale teď mi břicho roste rychleji a na boku už se mi začínají dělat jemné čárky… :nevim: Čím jste mazaly Vy?

Já mazala Elancylem..z pubert mám strií plno, v těhotentsvích se mi neudělala (skoro)žádná další..jediná strie, kterou mám, je pod dírkou na piercing, a le možná, že vznikla už v prvním těhotenství, po něm jsme piercing vracela, tak nebyla asi vidět..je totiž úplně světlá, strie v pubertě jsem měla vždy nejdříve fialové..přibrala jsem sice u obou málo, u prvního 6, ud ruhého 11kg, ale měla jsme obr břicho, u druhého +40cm na obvodě a kůže to dala..dokonce teď ke konci 6 nedělí není ani nějaká ošklivá, mám asi ještě 5cm navíc oproti původní míře (60cm)..U prvního jsem měla Elancyl, Bi-Oil, ElastiQ, Bepanthen a je mi trochu záhadou, jak jsem o stihla vše vypotřebovat..teď mi stačilo 1 balení Elancylu, mažu ještě teď..

RádaP
Povídálka 42 příspěvků 30.07.16 22:14

Kokosovy olej (pure), Hipp olejicek, pak specialni od Welledy (stal pres 300) a je trochu citit eukaliptem nebo cim. na manzela to bylo prilis silne :lol:

kopejka
Echt Kelišová 9716 příspěvků 30.07.16 22:15

Krem na strie dr max

Ter85
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 30.07.16 22:18

Doporucuji spis oleje, nez kremy. Vsechny 3 tehotenstvi jsem mazala Eucerinem olejem a nemam ani jednu strii.

NiN1
Stálice 52 příspěvků 30.07.16 22:22

Mazu Bepanthenem. Mazala jsem si jen bříško a to mam „čisté“, na boky jsem nějak zapomněla a tam teda čárky mám, tak mazu jak drak i boky.

ZuzaMi
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.16 22:23

Kokosový olej, dětské olejíčky… osobně si ale myslím, že jde hlavně o to, jakou máš kůži. Kamarádka se mazala drahým krémem, poctivě dvakrát denně - popraskala kde se dá.. Já mazala kokosovým olejem jak jsem si vzpoměla (2-3 týdně) a ani „čárka“.

aklusim
Ukecaná baba ;) 1581 příspěvků 30.07.16 22:23

Jmenuje je dobré geny. Nic jiného nepomůže. ;)

Ba412
Zasloužilá kecalka 546 příspěvků 30.07.16 22:25

Ja mazala detskym olejem Aviril s azulenem - je takovy modry
A nemam ani jednu strii, ale jak bylo napsano uz drive je to hodne o stesti…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.07.16 22:41

Holky, díky za tipy… vím, že jde hlavně o charakter kůže, právě proto jsem měla dobrý pocit, když u prvního nic a teď mě překvapilo, že ty boky už začínají… :roll: jako jen drobný bílý čárečky, ale tak chtěla bych tomu zkusit předejít, abych si případně pak mohla říct - udělala jsem, co se dalo ;)

Mexie
Závislačka 2882 příspěvků 30.07.16 23:48

Mažu bi-oilem :palec: předtím elasti-q. Jinak když jsem mazala 2× denně, trochu mi popraskaly boky. Na každém mám 4 šrámy. Teď (33tt) mažu jednou do týdne a nic :lol: Někdy to asi neovlivníš :kytka:

Janli
Echt Kelišová 8766 příspěvků 31.07.16 00:36

Mě se dělají jizvy hodně, nohy mám plné strií, protože jsem rychle vyrostla. V těhotenství jsem se nemohla mazat speciálními krémy, protože mi prostě všechny smrděly :?. Tak jsem se mazala krémem Cien soft z Lidlu, ten jsem snesla, a světe div se, ani jizvička. A to jsem nosila čtyřkilového cvaldu. Genetikou to u mě určitě nebylo. Třikrát denně jsem mazala a masírovala bříško a asi to zabralo…

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama