Ovitrelle a inofolic

1460
3.4.21 21:52

Ovitrelle a inofolic

Ahoj holky, nějakou dobu se neúspěšně s manželem snažíme o dítě. Doktor mi doporučil píchnout si ovitrelle. Můžu současně brát i inofolic? V lékárně mi nebyly schopné poradit a u lékaře jsem se zapomněla zeptat. Děkuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
748
3.4.21 22:08

@M876116 😀 Jako jen tak vam rekl doktor, at si pichnete Ovitrelle? To asi ne, ne? 🙃
Ovitrelle se musi pichnout ve spravnou dobu, tudiz vam k tomu musel lekar rict neco vic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1460
3.4.21 22:13

@janikema90 Samozřejmě jsem byla v CAR, dostala jsem příslušné instrukce, přišlo mi zbytečné toto do dotazu přidávat. Víte prosím, jestli smím současně užít ovitrelle a k tomu užívat inofolic?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3.4.21 22:16

@M876116 Brala jsem inofolic behem IVF, kde se picha nejenom ovitrelle. Mela jsem doporucene doktorem. Nejsem teda studovaný dr ani lekarnik, ale nevidim duvod, proc by jedno s druhem neslo dohromady… Inofolic je jenom doplnek stravy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1460
3.4.21 22:20

@Maminanamatersky Děkuju. :kytka: Šla jsem si do lékárny vyzvednout ten ovitrelle, tam jsem si poprvé chtěla inofolic koupit a právě lékárnice nejdřív tvrdila, že současně to asi nepůjde, ale že to neví… Mně se teda taky nezdá, že by to nešlo dohromady.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
748
3.4.21 22:22

@M876116 Ano, muzete 🙂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
251
4.4.21 07:07

Ovitrelle a Inofolic současně brát určitě můžeš, mám to potvrzené od 2 gynekologů :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat