Ovitrill a bolesti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

leslii
Povídálka 20 příspěvků 31.10.18 13:40
Ovitrill a bolesti

Zdravím holky. Mám opět dotaz, možná blbej, ale nedá mi to. 23.10 my byla aplikovaná injekce Ovitrillu, druhý den milování a 25.10 ovulace. Od ovulace do dneška mě mírně pobolívá spodek, jako by měla přijít MS, která má dojít až za týden. Mohou ty bolesti být z Ovitrill, nebo je tu možnost těhotenství? Mockrát děkuji

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:

lachtanice86
Kelišová 6426 příspěvků 31.10.18 13:55

@leslii měla jsem je z ovitrelle

kackarec
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 31.10.18 13:58

@leslii ahojky…muze to byt cokoliv,bud ze prijde ms,nebo uhnizdovani,ale z ovitrelle bys bolesti mit nemela,ale spis to prikladam uhnizdovani a tomu,ze jste to podchytili vcas a prcek se zavrtava…tak budu drzet pesticky at to dobre dopadne :-)

Helca83
Kecalka 210 příspěvků 31.10.18 14:21

Souhlas s @lachtanice86, take me po Ovitrelle i Pregnylu bolel podbrisek.

karkarka
Závislačka 2667 příspěvků 31.10.18 14:52

Ovitrill a pregnyl jsou tehotenske hormony,me z nich taky bolel podbrisek.ale nevypovida to bohužel nic o tom,jestli jsi nebo nejsi těhotná.

kackarec
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 31.10.18 15:08

@lachtanice86 @Helca83 @karkarka tak ja jen jeste dodam,ze jsem mela pichnutej ovitrelle a pak KET takze jsem to prikladala uhnizdovani,coz se pak potvrdilo,ptz jsem otehotnela,alespon budu vedet co cekat,pokud ovitrelle nebude spojenej s IVF :-)

leslii
Povídálka 20 příspěvků 31.10.18 16:43
@karkarka píše:
Ovitrill a pregnyl jsou tehotenske hormony,me z nich taky bolel podbrisek.ale nevypovida to bohužel nic o tom,jestli jsi nebo nejsi těhotná.

Díky moc, asi už to opravdu nechám přírodě

leslii
Povídálka 20 příspěvků 31.10.18 16:44
@kackarec píše:
@leslii ahojky…muze to byt cokoliv,bud ze prijde ms,nebo uhnizdovani,ale z ovitrelle bys bolesti mit nemela,ale spis to prikladam uhnizdovani a tomu,ze jste to podchytili vcas a prcek se zavrtava…tak budu drzet pesticky at to dobre dopadne :-)

Uvidíme příští týden, hodím pak echo????

kackarec
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 31.10.18 17:17

@leslii jasne dej vedet jak to dopadlo :-) ja pujdu na embryo transfer v prosinci,tak doufam,ze se uz tentokrat dockam toho mimca,minule IVF nevyslo bohuzel jsme o mimi prisli v 10.tydnu :-( tak ted zkousime znovu :-)

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.11.18 12:02

ahoj potřebuji radu dneska jsem 7den po pregnillu a dnes jsem začala mírně špinit (hnědý výtok)myslíte že by to mohlo byt zahnízdění nebo něco jiného?na testování je jěšte brzo…děkuji za radu

leslii
Povídálka 20 příspěvků 02.11.18 09:52
@Anonymní píše:
ahoj potřebuji radu dneska jsem 7den po pregnillu a dnes jsem začala mírně špinit (hnědý výtok)myslíte že by to mohlo byt zahnízdění nebo něco jiného?na testování je jěšte brzo…děkuji za radu

Já jsem asi ta poslední, která může radit, sama nevím. Uvidím jak to bude, MS má dorazit ve středu :(

leslii
Povídálka 20 příspěvků 09.11.18 13:51
@kackarec píše:
@leslii jasne dej vedet jak to dopadlo :-) ja pujdu na embryo transfer v prosinci,tak doufam,ze se uz tentokrat dockam toho mimca,minule IVF nevyslo bohuzel jsme o mimi prisli v 10.tydnu :-( tak ted zkousime znovu :-)

Tak se hlásím. Ve středu měla dojít MS, nicméně nedošla. Stále těm divný pocit v podbřišku, TT negativní. Prsa pobolívá jí a o kříži ani nemluvím. Tak co teď? ????????

kackarec
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 09.11.18 15:25

@leslii jeste bych pockala,muze byt moc brzy na testovani a taky psychika dela sve…pockej 2-3 dny a pak testuj znova :-) budu drzet vsechno co mam,aby ti to vyslo :hug:

leslii
Povídálka 20 příspěvků 09.11.18 15:52
@kackarec píše:
@leslii jeste bych pockala,muze byt moc brzy na testovani a taky psychika dela sve…pockej 2-3 dny a pak testuj znova :-) budu drzet vsechno co mam,aby ti to vyslo :hug:

Děkuji, kamarádka taky říkala, že je brzy. Tak já se tedy opět ozvu a děkuji moc za podporu ;)

kackarec
Zasloužilá kecalka 600 příspěvků 09.11.18 15:56

@leslii nemas zac,proto jsme tady,aby jsme si pomahaly :-) tak dej vedet :-)

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Plekanec se sice vrátil, aby rodina byla spolu, syny ale nechal v Kanadě

Vracím se do Čech, abych mohl být se svými syny, tak se dají parafrázovat... číst dále >

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >

Zpověď moderátorky: Proč ten porod tak moc bolí?

Prý to každá zvládne. Prý jsme stvořené proto, abychom porodily. Tak proč to... číst dále >