Antikoncepce 9.den cyklu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.10.18 13:09
Antikoncepce 9.den cyklu

Ahoj, příští měsíc jdu na druhý pokus IVF. Doktor mi v pátek předepsal platicko antikoncepce, že je dobré teď na měsíc jakoby tělo uspat, že pak bude lépe reagovat na stimulaci. Bohužel v lékárně pouze 1 platicko té antikoncepce neměli, tak mi ho museli objednat a já se k ní dostala až dnes, když jsem 9. den cyklu. Má otazka zní, jestli ji mám opravdu začít brát i tatkto pozdě a jestli není možné, že mi to nějak rozhodi cyklus. Posunutí o 21 dní by nevadilo. Děkuji

Reakce:
Janli
Kelišová 6314 příspěvků 31.10.18 13:30

To je dotaz na tvého gynekologa. Podle mě ho tím, když to začneš brát teď, neuspíš, ale akorát pořádně rozhodíš.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1142 příspěvků 1 inzerát 31.10.18 13:40

No měla bys co nejdřív zavolat na kliniku, aby věděli, že nejedeš podle plánu. A nebrala bych to mimo cyklus. Doktor ti naordinoval nějakou “léčbu”, kterou bys měla dodržovat. I když je to jen antikoncepce. Už teď to řešíš dost pozdě.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Čerešňákové to teď sekne, Martinová jen září, zato z Viewegha je „knedlík“

Zrychlená doba adventnímu rozjímání, které v českých zemích bývalo kdysi... číst dále >

Foto s Cainem, klapka! Karel Roden se objeví v Janu Žižkovi, zahraje si krále Václava IV.

Na place, kde Petr Jákl natáčí velkofilm světových parametrů Jan Žižka, se to... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >