Ovulace bez bolesti

250
5.2.18 18:51

Ovulace bez bolesti

Ahoj holky, od doby co se snažíme s partnerem o miminko ( 3 roky) na sobě jednoznačně poznám ovulaci. Naskočila ihned po vysazení HA. Každý měsíc to samé. 10 DC mi začínali bolesti v podbřišku a ovulka byla tak 14 DC. Opravdu každý měsíc jsem cítila jak mi folik roste. Teď jsem 16 DC. 12DC jsem byla na hysteroskopii bez narkózy. Odebrali mi asi 6 vzorků. Vím, že by to s tím nemělo mít nic společného. Ale vůbec se mi nechce věřit že by to byl anovulační cyklus. Co si o tom myslíte? Je jasné že tenhle cyklus jsme se nesnažili o mimi. Začneme až další cyklus, ale docela mě to znepokojilo. :roll: :think: díky za názory :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1091
5.2.18 19:27

Tak klidne mohla ovulace probehnout bez bolesti, možné to samozrejme je. Já treba pri ovulaci žádné bolesti nemám a to ovuluji každý mesic.
Je tam ale i možnost, že se ovulace treba zpozdila a teprve bude- muže se zpozdit s plno duvodů-od stresu, nemoci, léků, apod…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
5.2.18 20:57

Myslím, že se ti jenom zpozdi, přesně z těch duvodů jak píše EvulinkaB18 :palec: Taky to tak myvam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
6.2.18 06:21
@Emma30 píše:
Myslím, že se ti jenom zpozdi, přesně z těch duvodů jak píše EvulinkaB18 :palec: Taky to tak myvam.

No zatím necítím vůbec nic. A za 11 dní mi má dorazit ms. To by byl celkem malér ne. Měla bych děsně krátkou lutealni fázi. Pokud by ms přišla tak jak má. Zase pochybují že by tím ms dorazila o týden déle.
Navíc jsem teď v pohodě. Léky neberu, stres nemám. :nevim:
No já jen doufám že už byla a že jsem to jen nepoznala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
6.2.18 06:22
@EvulinkaB18 píše:
Tak klidne mohla ovulace probehnout bez bolesti, možné to samozrejme je. Já treba pri ovulaci žádné bolesti nemám a to ovuluji každý mesic.
Je tam ale i možnost, že se ovulace treba zpozdila a teprve bude- muže se zpozdit s plno duvodů-od stresu, nemoci, léků, apod…

No budu doufat že už proběhla. Jinak nevím o ničem co by to mohlo takhle ovlivnit. Léky neberu, nemoc ani stres jsem tě neměla. Tak jsem zvědavá kdy dorazí ms..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1091
6.2.18 19:53

@Elis95 Podstupovala jsi hysteroskopii a byla jsi uplne beze stresu?..V podstate i to, že te urcite nejakýým zpusobem museli dát nejaké uklidnováky pri tomhle zákroku, aby jsi byla dole trošku znecitlivela,, to už je zásah do organismu a ovulace se mohla i timto zpozdit…Uvidis, kdy to dostanes.Ale klido se ti to mohlo zpozdit…Ale tak ci tak, já bych to až tak nehrotila. Nejsme roboti a me se také obcas stane, že mám ovulaci trošku opoždenou. Poznám ji na sobe bezpečne. Ale stačí mensí zásah do organoismu, nachlazení a už mám ovulaci o pár dni pozdeji než obvykle a tim pádem i menstruace prichází pozdeji…Neřeš to, hysteroskopii to klidne mohla ovlivnit.Byl to zásah do delohy a tělo o tom ví…Počkej na mestruaci a dalsí cyklus bude jiste v pohode :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
250
6.2.18 20:59
@EvulinkaB18 píše:
@Elis95 Podstupovala jsi hysteroskopii a byla jsi uplne beze stresu?..V podstate i to, že te urcite nejakýým zpusobem museli dát nejaké uklidnováky pri tomhle zákroku, aby jsi byla dole trošku znecitlivela,, to už je zásah do organismu a ovulace se mohla i timto zpozdit…Uvidis, kdy to dostanes.Ale klido se ti to mohlo zpozdit…Ale tak ci tak, já bych to až tak nehrotila. Nejsme roboti a me se také obcas stane, že mám ovulaci trošku opoždenou. Poznám ji na sobe bezpečne. Ale stačí mensí zásah do organoismu, nachlazení a už mám ovulaci o pár dni pozdeji než obvykle a tim pádem i menstruace prichází pozdeji…Neřeš to, hysteroskopii to klidne mohla ovlivnit.Byl to zásah do delohy a tělo o tom ví…Počkej na mestruaci a dalsí cyklus bude jiste v pohode :palec:

Já dostala jen aulin nic víc. Ale asi máš pravdu. :) zatím to nebudu hrotit uvidím příští měsíc. Dekuju :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat