Otěhotnět po miniinterupci

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

trossi
Nováček 1 příspěvek 05.02.18 15:33
otehotnet po miniinterupci

Dobry den chtela jsem se zeptat jak je to s otehotnenim po miinterupci. Jestli to neni nejak problem? Musela jsme na miinterupci skrz to ze mi bylo 18 a take rodice jsi to nepraly byla jsem stoho hodne spatna. A chtela bych s pritelem se snazit tak za 2 roky rok a pul. Nebyl zadny problem bojim seze treba se dite neudrzi nebo takk. Moc dekuju za vase odpovedi

Reakce:

Peczka
Nováček 05.02.18 15:39

Ja byla v 19, prvni syn trval 2 roky a druhe nam taky trva..s mini to ale nic spolecneho nema, mam trosku horsi horm. profil.
Co znam, ktere byly na mini, tak pokud nebyl nekde hlubsi problem, nemely problem s otehotnenim.

Pety2
Ukecaná baba ;) 2485 příspěvků 05.02.18 16:01

Zrovna miniinterupce by dalšímu otěhotnění bránit neměla…Zvlášť když to plánujete až v takovém horizontu…Ale teď už se poctivě chraňte, každý další zásah je větší a větší riziko do budoucna!

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.02.18 18:15

Já otěhotněla tři měsíce po mini :D tak jsme uznali, že je to osud a to děťátko nás prostě chce…a i když jsem si to nedovedla představit, jsem nejšťastnější maminka na světě :*

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Konec ftalátům i salmonele. Co přináší Evropa vašemu miminku?

Slýcháte kolem sebe občas lamentování, že přivést děti do dnešního světa je... číst dále >

5 receptů na rychlé vánoční cukroví

Taky se vám nechce zbytečně stát za plotnou ještě před Vánoci? Nebo nestíháte... číst dále >

Články z Expres.cz

Milion donesla v igelitce do baru! Svědek vypověděl, jak Řepka prodával auto, které mu nepatřilo

Ostře sledovaný soud s bývalým fotbalovým reprezentantem Tomášem Řepkou (44)... číst dále >

Dokonalý polibek Vondráčkové sepsuli i v Americe. Fraška a katastrofa, píše se!

Opravdu česká distribuční společnost Luna Stanislava Dvořáka poškodila snímek... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Ondřeje: Chci konečně strávit Štědrý den s mámou, žena je proti

Začal advent, období, které jsem měl od dětství z celého roku nejraději.... číst dále >

Pomozte nadšené sportovkyni Natálce k bezbolestnému pohybu a nové protéze

Jednou by chtěla být veterinářkou, ze všeho nejvíc však čtrnáctiletá Natálie... číst dále >