Ovulační test a PCO

Kimiska1
5.2.18 16:37

Ovulacni test a PCO

Ahoj, rada bych ae zeptala holek s PCO, kterym vychazi ovulacni testy.
Merim 4.cyklus. Predchozi 3 cykly byly ukazkove - temer neznatelna testovaci carka, pak 2 dny silnejsi, pak pozitivni test a opet skoro neznatelna. Vzdy 14-17. den, pote presne po 14 dnech MS.
Tento mesic ale po cely cyklus testovaci carka velmi silna, jsem 19DC a zatim nebyl test pozitivni. Vim, ze u PCO nemusi ukazovat testy spravne, ale tato reakce me prekvapila, protoze predtim testy ok.
Zkousim tento mesic bylinky.
Mohly me rozhodit? Ucinkovaly by tak rychle? Nebo se treba takto projevi anovulak?

Diky moc :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
16935
5.2.18 17:44

@Kimiska1 muze jit klidne o anovulacni cyklus…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
5.2.18 20:51

Já mam PCO a ovulace byla klidně i 32 DC (to jsem otěhotněla, takže to vím jiste). U PCO je to právě různé.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Kimiska1
5.2.18 21:31

@Emma30 dekuju jojo, ja vim, ze muze byt v ruzny cas, mam i ruzne dlouhe cykly. Jen me mate, ze druha carka byla vzdy viditelna tak 2 dny pred pozitivnim a ted je ta druha silna cely mesic. Ale ne pozitivni. Tak jestli jsem se nerozhazela tema bylinkama.

• Citovat
  • Nahlásit
424
5.2.18 21:37

Bylinkami to podle mě nebude :think: Nemáš jinou značku testu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Kimiska1
5.2.18 21:38

@Emma30 jinak super, ze se ti otehotneni povedlo. Je fajn slyset pozitivni pribeh. :)

• Citovat
  • Nahlásit
424
5.2.18 21:38

Nejsi už těhotná? Más fotky těch testu?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
5.2.18 21:40
@Kimiska1 píše:
@Emma30 jinak super, ze se ti otehotneni povedlo. Je fajn slyset pozitivni pribeh. :)

No nakonec to nedopadlo v 7tt, ale hlavní je, že to jde přirozeně i tak :pankac: Ten samý cyklus co jsem otěhotněla mi bylo řečeno gyndarem, že mám PCO a mám tam cysty, takže tento měsíc nic. A ono jo :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
424
5.2.18 21:52

@Kimiska1 teď jsem si vzpomněla, že to tady někdo nedávno řešil. Ten samý problém. Zkus to najít.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Kimiska1
5.2.18 22:21

@Emma30 no jasne, hlavne ze to jde, priste to treba klapne vse na jednicku ;).. Moc ti drzim pesti :). Tehotna nejsem prave a foto nemam. Vyhazuju to, ale tim, ze si delam vzdycky poznamky do menstr. kalendare, tak vim urcite jak ty testy mivam.

• Citovat
  • Nahlásit
34
29.3.19 13:11

Už víc jak rok zkouším pravidelně ovulační testy, ale nikdy mi nevyšel pozitivní. mám PCO je možné že proto mi to vůbec neukazuje?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15532
29.3.19 13:15

@Zoroš a víš jestli mas vůbec ovulaci? Chodíš k Dr na ultrazvuk?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
564
29.3.19 13:16

@Zoroš no tak snad víš, co je PCO, když to máš ne? :roll: pravděpodobně u tebe neprobíhá ovulace a tedy ti nemůže vyjít pozitivně ovulační test

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
443
29.3.19 13:16

@Zoroš ahoj a mas ovulaci potvrzenou doktorem?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
34
29.3.19 13:20

Tak ovulaci někdy jo někdy ne, na ultrazvuk zatím nechodím, ale BT měřím a někdy vychází někdy anovulace ale ani při BT kdy mi ukázala že ovu byla tak test negativní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat