Ovulace den po MS?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 21:32
Ovulace den po MS?

Dobrý večer, je možné abych měla ovulaci 2 den po skončení MS? Cyklus mívám 32-35 dni, teď jsem 12 DC a mám pořad nutkání chodit na záchod. 7 DC jsme se s přítelem uspokojovali rukama a prý si dával pozor, aby se nic nestalo.

Reakce:
Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 21.08.19 21:51
@Anonymní píše:
Dobrý večer, je možné abych měla ovulaci 2 den po skončení MS? Cyklus mívám 32-35 dni, teď jsem 12 DC a mám pořad nutkání chodit na záchod. 7 DC jsme se s přítelem uspokojovali rukama a prý si dával pozor, aby se nic nestalo.

No ovu můžeš mít celkem kdykoliv to ti nikdo nepoví…ale to by byla sakra náhoda ještě když se do tebe neudělal…treba si jen trochu prochladla teď je na to ideální počasí

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 22:01

Ještě mám takový hustý bílý výtok, tak nevím co by to mohlo znamenat. Ale když se to s přítelem stalo, tak jsem ještě 2 dny měla lehké spineni jako konec MS

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 21.08.19 22:23
@Anonymní píše:
Ještě mám takový hustý bílý výtok, tak nevím co by to mohlo znamenat. Ale když se to s přítelem stalo, tak jsem ještě 2 dny měla lehké spineni jako konec MS

Takže asi tak ž toho že jste se uspokojovali rukou určitě neotehotnis a porod si nějakou antikoncepci nebo něco

Váš příspěvek
Reklama