Norethisteron a těhotenství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 10:41
Norethisteron a těhotenství

Ahoj holky, prosím o radu, názor případnou zkušenost :mavam: brala jsem poprvé norethisteron (snad píšu správně) 10dní na oddálení ms kvůli dovolené, po vysazení se mi dostavila do 2 dnů na 3dny-u mě klasika, krom akné jsem neměla žádné problémy ani vedlejší účinky. Včera jsem četla, že braní těchto prášků v 2.polovině cyklu podporuje těhotenství 8o. Ovulace se mi dostavila dříve -to na sobě poznám s jistotou. A teď o co jde, den před tou dřívější ovulací jsem měla styk, kdy mohlo dojít k oplodnění. Vůbec jsem nic neřešila, do doby týden po ovu. Začalo mě hrozně bolet v podbřišku jako bych to měla dostat, nezávisle na to jsem jednu noc celou problila -ráno jak včelička, žádné známky z noci, jen jsem tedy dospávala ten spánkový deficit. Klasické příznaky (bolest hlavy, únava, náladovost) -to můžu přikládat k sugesci, výtok mám poprvé v životě takový vodnatý, včera ale jsem měla jen jednou hrozně hustý hlen (to se mi taky vůbec nezdá), dokonce jsem tam dole cítila nějaké ‘tlaky’ a dneska se mi začíná spouštět rýma :D břicho mám nafouklé jak nikdy. Jsem týden před očekávanou ms. Připadám si už jak blbeček co čte různé články o čípku v těhotenství, hlenech a výtocích atd. :roll: o miminko jsme se nesnažili, chlapa už sice nemám :lol: ale kdybych byla těhule určitě si ho nechám! Docela dost sportuji, tak nevím jestli to mám teď omezit aby se nic nepokazilo. Na test mi přijde ještě brzy, vzhledem k tomu, že to má dorazit až za týden a taky nechci být zklamaná… Je mi letos 30, toto jsem u svého těla ještě nezpozorovala, vím že je každé tělo jiné a nemáte věštecké koule. Jen mě napadlo, že by tady někdo mohl vědět, tušit. Děkuji mnohokrát! Ps. Prosím o zachování anonymity z důvodu citlivého témata.

Reakce:
Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 21.08.19 10:44
@Anonymní píše:
Ahoj holky, prosím o radu, názor případnou zkušenost :mavam: brala jsem poprvé norethisteron (snad píšu správně) 10dní na oddálení ms kvůli dovolené, po vysazení se mi dostavila do 2 dnů na 3dny-u mě klasika, krom akné jsem neměla žádné problémy ani vedlejší účinky. Včera jsem četla, že braní těchto prášků v 2.polovině cyklu podporuje těhotenství 8o. Ovulace se mi dostavila dříve -to na sobě poznám s jistotou. A teď o co jde, den před tou dřívější ovulací jsem měla styk, kdy mohlo dojít k oplodnění. Vůbec jsem nic neřešila, do doby týden po ovu. Začalo mě hrozně bolet v podbřišku jako bych to měla dostat, nezávisle na to jsem jednu noc celou problila -ráno jak včelička, žádné známky z noci, jen jsem tedy dospávala ten spánkový deficit. Klasické příznaky (bolest hlavy, únava, náladovost) -to můžu přikládat k sugesci, výtok mám poprvé v životě takový vodnatý, včera ale jsem měla jen jednou hrozně hustý hlen (to se mi taky vůbec nezdá), dokonce jsem tam dole cítila nějaké ‘tlaky’ a dneska se mi začíná spouštět rýma :D břicho mám nafouklé jak nikdy. Jsem týden před očekávanou ms. Připadám si už jak blbeček co čte různé články o čípku v těhotenství, hlenech a výtocích atd. :roll: o miminko jsme se nesnažili, chlapa už sice nemám :lol: ale kdybych byla těhule určitě si ho nechám! Docela dost sportuji, tak nevím jestli to mám teď omezit aby se nic nepokazilo. Na test mi přijde ještě brzy, vzhledem k tomu, že to má dorazit až za týden a taky nechci být zklamaná… Je mi letos 30, toto jsem u svého těla ještě nezpozorovala, vím že je každé tělo jiné a nemáte věštecké koule. Jen mě napadlo, že by tady někdo mohl vědět, tušit. Děkuji mnohokrát! Ps. Prosím o zachování anonymity z důvodu citlivého témata.

8 dní od ovulace můžeš zkusit test…takze záleží kdy si měla ovu na víc pokud máš příznaky už musí být hcg

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 12:39

@Kajka9 příznaky mám i nemám, můžu to fakt mít jen vsugerované a nemusí s tím souviset tak to jako příznaky nechci brát. Podbřišek mě bolí ale téměř vkuse. (Běžně cítím něco den před dostavení)Chvíli to bylo v pohodě, poté při jízdě na in-linech jsem myslela že se zcvoknu jak to začalo bolet.

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 21.08.19 12:44
@Anonymní píše:
@Kajka9 příznaky mám i nemám, můžu to fakt mít jen vsugerované a nemusí s tím souviset tak to jako příznaky nechci brát. Podbřišek mě bolí ale téměř vkuse. (Běžně cítím něco den před dostavení)Chvíli to bylo v pohodě, poté při jízdě na in-linech jsem myslela že se zcvoknu jak to začalo bolet.

A víš kdy si měla tu ovulaci kolik je to dní???

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 12:47

@Kajka9 10dni zpět.

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 21.08.19 12:51
@Anonymní píše:
@Kajka9 10dni zpět.

Tak to už klidně můžeš testovat… někdo testuje už od 8dpo…zkuz to a uvidíš kdyžtak za 2 dny další

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 13:03

@Kajka9 díky! Ač jsem chtěla vydržet, zajedu si pro něj. Jsem lovec duchů :roll:

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 21.08.19 13:12
@Anonymní píše:
@Kajka9 díky! Ač jsem chtěla vydržet, zajedu si pro něj. Jsem lovec duchů :roll:

Tak pak dej vědět

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.08.19 15:18

@Kajka9 jak říkám, jsem lovec duchů :lol: :lol: píďo duch tam byl, ale vážně zachytit foťákem by se asi nedal. :nevim: Třeba je brzy, třeba je to tím, že jsem to nedělala ráno. Nemáš zkušenosti s těmi práškami na oddálení? Nemůže to být vše z toho?

Kajka9
Kelišová 5779 příspěvků 21.08.19 16:14
@Anonymní píše:
@Kajka9 jak říkám, jsem lovec duchů :lol: :lol: píďo duch tam byl, ale vážně zachytit foťákem by se asi nedal. :nevim: Třeba je brzy, třeba je to tím, že jsem to nedělala ráno. Nemáš zkušenosti s těmi práškami na oddálení? Nemůže to být vše z toho?

S tím zkušenost teda nemám ale pochybuju že nějaké léky mají v sobě HCG coz je hormon který vylucuji těhotné…
Zkus třeba zítra ráno nebo za dva dny

Váš příspěvek
Reklama