Jsou to už poslíčci?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.08.19 13:06
Jsou to už poslíčci?

Ahoj, měla bych takový dotaz. Od minulého týdne mi hodně tvrdne břicho. To se mi dělo i dřív, ale teď je to tvrdnutí hodně časté a bolestivé. Jsem 34+ něco, přesně mi to dr. neříká K tomu mě bolí záda v kříži a vystřeluje mi to do břicha, je to jako menstruační bolesti. Dole mě to pořád tlačí a píchá, někdy i při chůzi mě to dole a u zadku pobolívá a tlačí. Mám dojem, jestli se mimčo neposunulo dolů, protože už necítím kopance do žeber, ale spíš tak uprostřed břicha a boxuje mě nějak moc dole. Navíc mě přestala pálit žáha. Myslíte, že to může být jen normální příprava na porod, která může ještě nějakou dobu trvat? Nebo to může znamenat, že budu rodit dřív než v termínu? Jsem prvorodička a vůbec nevím, co očekávat. Jsou to už poslíčci?
Omlouvám se za anonym, nechci, aby mě pak známí, co si to přečtou, bombardovali zprávama, dokážou být někdy otravní.

Reakce:
Kajka9
Kelišová 5773 příspěvků 20.08.19 13:15
@Anonymní píše:
Ahoj, měla bych takový dotaz. Od minulého týdne mi hodně tvrdne břicho. To se mi dělo i dřív, ale teď je to tvrdnutí hodně časté a bolestivé. Jsem 34+ něco, přesně mi to dr. neříká K tomu mě bolí záda v kříži a vystřeluje mi to do břicha, je to jako menstruační bolesti. Dole mě to pořád tlačí a píchá, někdy i při chůzi mě to dole a u zadku pobolívá a tlačí. Mám dojem, jestli se mimčo neposunulo dolů, protože už necítím kopance do žeber, ale spíš tak uprostřed břicha a boxuje mě nějak moc dole. Navíc mě přestala pálit žáha. Myslíte, že to může být jen normální příprava na porod, která může ještě nějakou dobu trvat? Nebo to může znamenat, že budu rodit dřív než v termínu? Jsem prvorodička a vůbec nevím, co očekávat. Jsou to už poslíčci?
Omlouvám se za anonym, nechci, aby mě pak známí, co si to přečtou, bombardovali zprávama, dokážou být někdy otravní.

Každá jsme jiná…
Ale mě taky pichalo dole protože malá byla strašně brzo nízko hodně nízko…
Já písničky měla od 30tt párkrát za den začlo to v břiše a šli do zad…bricgo mi tvrdili od 3 měsíce skoro nonstop takže jsem tomuto nevenovala pozornost… měsíc před porodem odešla jmenovat zátka a spadlo břicho :nevim:..otevrena jsme chodila měsíc…
Pokud to není nějak extra často nebo v intervalech tak to jsou poslíčci

Tehulinka3
Kecalka 265 příspěvků 20.08.19 13:56
@Anonymní píše:

Měla jsem to samé, mám už tři děti, vždy jsem do 14 dnu MAXIMUM! porodila. Hodne štěstí :hug:

marrynka
Stálice 94 příspěvků 20.08.19 19:23

Měla jsem to stejné, ale nic to nebylo…
sem tam mě bolelo břicho a bylo to i tak, že jsem měla bolesti po 5ti minutách, ale nakonec jsem zkusila teplou sprchu, bolesti pominuly a já si v klidu čekala dál až do 42.tt :D
buď to na tebe pomalu jde anebo to nic není… uvidíš :D

Váš příspěvek
Reklama