Reklama

Ovulace kdy?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Janičcka92
Kecalka 171 příspěvků 10.07.18 14:49
ovulace kdy?

Ahojte ráda bych Vás poprosila o radu(zkušenosti). Snažíme se s přítelem rok o miminko. Teď první cyklus jsem dostala clostilbegyt, jsem 12DC a dneska jsem byla na utz, mám tam jeden krásnej folik 23,5mm. Kdy tedy prosím Vás začne ovulace? Já myslela, že po 20mm už folik praská a je ovulace. Zkoušela jsem ovulační test a je negativní. Ptám se, protože přítel jede zítra na služebku na jednu noc, tak doufám, že to neprošvihneme :,( děkuji za odpovědi

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

pikola
Neúnavná pisatelka 18958 příspěvků 10.07.18 14:55

Tak se spolu vyspete pred sluzebkou i po, jeden den to nevytrhne

Janičcka92
Kecalka 171 příspěvků 10.07.18 14:58

@pikola bude to stačit jo? :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 15:00
Ovulace

Ahoj mělo by to stačit, oplodnění je možné dva dny před a den po :palec: pokud není problém jinde

pikola
Neúnavná pisatelka 18958 příspěvků 10.07.18 15:02
@Janičcka92 píše:
@pikola bude to stačit jo? :lol:

Tak není nutné souložit denně. Ale i tak ti to nezajistí, že se skutečně povede. Proč jsi se nezeptala na gynekologii?

Janičcka92
Kecalka 171 příspěvků 10.07.18 15:10

Protože jsem nevěděla,že jede pryč. Oznámil mi to až když přišel z práce. Spíš mě zaráží ten negativní test. Myslela jsem, že tam bude aspoň trochu výraznější čárka ale nic jen slabej duch. No nevadí snad to bude vše ok díky

karkarka
Ukecaná baba ;) 2357 příspěvků 10.07.18 15:21

Ovulacni test je pozitivni cca 36 hodin pred ovulaci.jestli jsi testovala az pri velikosti folikulu 23mm,tak to uz je pozde.

Janičcka92
Kecalka 171 příspěvků 10.07.18 15:28

@karkarka testovala jsem už asi od 8DC a pozitivní ani jednou nebyl. tak jsem myslela,že dnes bude pozitivní když mám před ovulací. Nevím teda kdy folikul praská, někde píšou,že i 25mm tak nevím :nevim:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2357 příspěvků 10.07.18 15:39

@Janičcka92 skoda,ze ti doktorka nepichla ovitrelle aby folikul praskl.

Janičcka92
Kecalka 171 příspěvků 10.07.18 15:44

@karkarka taky jsem doufala že mi neco pichne, ale říkal že je vše ukázkové i sliznice a mám přijít ve čtvrtek jestli je tam volná tekutina po ovulaci. Tak čert ví, matou mě ty ovulacni testy snad to nebude nějaká cysta. Nebo jsem divná :lol:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 16:29

Nebo si připlat a kup do digitální ovulační testy od clearblue a tam máš buď jo a nebo ne.. :palec: objednás přes net a vyzvednes v lékárně, většinou to nemají hned v prodejně

Bobby
Extra třída :D 14020 příspěvků 10.07.18 16:34

Urcite to zkuste obden pojistit…ale asi bych jeste zasla k dr.na utz…z tohoto by mohla byt i cysta :think: poznas ovulaci treba podle bolesti?

Janičcka92
Kecalka 171 příspěvků 10.07.18 16:46

Anonymní to už asi teď nestihnu :think: asi se vyprdnu na testy a budu se řídit podle doktora. @Bobby nepoznam, mívám anovulační cykly, možná někdy byla ale nepoznala jsem ji. Teď mě bolí podbříšek na levé straně tam kde mám ten folikul. Aj když mě vyšetřoval tak to docela bolelo. Snad to nebude cysta achjo. To by nepoznal dnes doktor? :think:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.07.18 16:53

Tento měsíc nestihnes ale můžeš pristi a lépe poznáš své tělo aspoň :palec:

Janičcka92
Kecalka 171 příspěvků 10.07.18 17:07

Anonymní a myslíš, že obyč ovulační testy od dr.maxe jsou nekvalitní?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

„Žoldáci, kteří sem pustí migranty,“ říká Orbán o Frontexu. Co je agentura zač?

Německá kancléřka apeluje na členské státy Evropské unie, aby pomohly... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama