Ovulace mimo termín?

3
19.5.18 10:13

Ovulace mimo termín?

Zdravím!!! Mám dotaz. Poslední MS jsem měla 30.března. Ovulku kolem 15-17.dubna.Dne 9.května jsem byla na vyšetření na gynekologii naměřeno HCG 920,1 a vidět byl gestační váček. Týden na to HCG 9300 a byl vidět i žloutkový váček (vychází to asi na 6tt).Ted si mě doktorka pozvala až za tři týdny. A moje otázka je zda to vychází tak nějak na oplodnovací sex v době uváděné ovulky…Nebo se mohlo stát, že jsem ji měla posunutou a vycházelo by to na nechráněnný styk dne 28.dubna? Děkuji za odpovědi :) :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
13697
19.5.18 10:26

@kikca18 jak víš tu ovulaci kolem 15.dubna? Testy, měření teploty? A navíc, pokud spíš jen s jedním, tak je to jedno ne?

Příspěvek upraven 19.05.18 v 10:26

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
19.5.18 10:26

Ahoj, ovulaci můžeš mít teoreticky i jindy. Ale moc nechápu, proč po tom pátrat. Buď happy, že prcek je ready, odpovídá. Doktor je v klidu a užívej těhotenství. Nemyslím si opravdu, že je tak důležité vědět, kdy přesně došlo k oplodnění.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
458
19.5.18 10:28
@lachtanice86 píše:
@kikca18 jak víš tu ovulaci kolem 15.dubna? Testy, měření teploty? A navíc, pokud spíš jen s jedním, tak je to jedno ne?

Leda že tak by opravdu přemýšlela paní, kdo je tatínek.. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
19.5.18 10:33

Tak otázka byla jiná. Nejde o to, že bych nevěděla, kdo je tatínek. Jen mě to zajímá, protože jsme měli jen dva styky za tento měsíc a první byl na den našeho 10letého výročí. No bohužel jsem chtěla jen vědět zkušenosti, ze kterých byste mi eventuelně mohli říci aspon Váš názor na otázku. Toto je přeci chat na pokec, tak holky nebudte hned tak agresivní :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15533
19.5.18 10:36

Vychází to na ovu. Ten druhy styk byl cca 10 dni před odběrem, to bys neměla tak vysoké hcg

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13697
19.5.18 10:37

@kikca18 nejsem agresivní. Já se ptala jak víš tu ovulaci kolem 15.dubna. Na to si neodpověděla. A navic si nepsala termín prvního styku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3
19.5.18 10:39

Dřív jsem si dělala ovulační testy, tak mi to tak vycházelo v půlce cyklu, ted si je tři měsíce nedělám, ale menstruace je stále pravidelná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama