Ovulace po postinoru

20.11.19 13:12

Ovulace po postinoru

Dobry den jdu sem zase z otazkou :D
16.jsem.mela sex kde se stala chyba 17.11.jsem si vzala postinor, zhruba v tu dobu jsem mela mit podle kalendare plodne dny, delala jsem si ale test ovulacni a byli negativni… Dnes jsem zazmenala vyyok nili řidší lepkavy tak jsem udelala ovu test a vysel takto zdrejmne pozitivni… Kdyz mam takto ten test znamena to ze se blizi ovu nebo ze uz probehla? A jeste něco, kdyz mam teda dnes asi plodne dny tak to znamená ze ten Postinor mi zastavil ovulaci a a tehotna byt nemuzu uz tedy protože nehoda se stala v nedeli a dnes je streda? Nebo myskite ze ty spermie tam ted čekají na to vanicko i presto ze jsem vzala Postinor? Dekuji za odpovědi…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

269
20.11.19 14:34

Já teda nemám zkušenosti s postinorem, ale spermie dokáží přežít ve vhodném prostředí až 7 dní, ale zase záleží jak moc jsou,,odolné" :). Každopádně ti přeji ať z toho tedy mimi není a pro jistotu a svůj klid, si skoč do lékárny a za cca 14dni udělej test :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.11.19 20:09

@Jaru-nka tyhle testy ale pozitivní nejsou. Ovulace už mohla proběhnout, nebo proběhne, nebo taky ne.. Mě postinor kdysi nezabral. Jediné co můžeš udělat je počkat do termínu MS a pak udělat test. A ano třeba já osobně jsem příklad, že spermie přežijí i pět dní.

• Nahlásit
  • Citovat
269
21.11.19 08:09
@Anonymní píše:
@Jaru-nka tyhle testy ale pozitivní nejsou. Ovulace už mohla proběhnout, nebo proběhne, nebo taky ne.. Mě postinor kdysi nezabral. Jediné co můžeš udělat je počkat do termínu MS a pak udělat test. A ano třeba já osobně jsem příklad, že spermie přežijí i pět dní.

Já taky! U mě si spermie počkala na vajíčko taky pěkně dlouho :) ze začátku jsme se paní dr nemohly dopočítat týdne ve kterém jsem, teď už 19+7 :blush:. Dokáží opravdu přežít ve vhodném prostředí až týden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21.11.19 11:10

Holky tak dnes vysel ovu test negativni skoro tam ta carka nejde vidět druhá, tak mi nejde do hlavy proc byla vcera tak silna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama