Bolestivý pohlavní styk během ovulačního krvácení

Anonymní
21.8.11 10:14

Ovulační krvácení

Ahoj holky,
HA jsem vysadila již víc než před rokem a od té doby mám vždy v období ovulace tzv. ovulační krvácení nebo špinění, které trvá cca 1 až 2 dny. V té době je i trochu bolestivý pohlavní styk. Můj gynekolog mi na to nasadil Duphaston, který mi však stejně nezabral, krvácení pokračovalo a navíc mi po Duphastonu bylo nevolno, rozjel se mi PMS se silnou bolestí prsou a rychle jsem přibírala na váze. Proto jsme se s gynekologem domluvili, že ho dál brát nebudu. Krvácení je poměrně slabé, nebolestivé a oběvuje se v den ovulace nebo den poté. Máte někdo podobnou zkušenost??? Podařilo se vám i s tímto krvácením v cyklu přirozeně otěhotnět??? Děkuji za odpověď Verča

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

5437
21.8.11 10:38

Ahoj anonymní, taky jsem měla toto ovulační špinění, trvalo to 1-2 dny a prý je to naprosto normální. Jestli se nám podařilo otěhotnět zatím nevím, ale mám zpoždění ms, tak ještě čekám, než začnu testovat.

Příspěvek upraven 30.10.12 v 11:25

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4216
23.8.11 18:11

Taky mám ovulační krvácení a otěhotnět se my podařilo a dneska to zkoušíme znova :mrgreen: tobě se to určitě taky podaří :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
24.8.11 18:23

Holky díky za podporu, doufám, že nám se to taky podaří, jiné zdravotní problémy nemám, tak snad to půjde :-) Chtěla jsem hlavně vědět, zda v cyklech s ovulačním krvácením vůbec jde otěhotnět :-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
30.10.12 11:13

Holky ma nekdo tedka problemy krvaceni v pulce cyklu? pry je to ovulacni krvaceni.jana

• Nahlásit
  • Citovat
4289
30.10.12 11:27

Taky jsem to mívala. Ale „nějak samo“ to zmizelo :nevim: tak nevím, jestli je to dobře nebo špatně… Ale mudr. mi tenkrát taky říkala, že je to normální

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
30.10.12 13:09

Ahojte holky,
tak jsem se dneska tady u vás zaregistrovala a hned jsem si našla téma, které se mě aktuálně týká :lol:
S manželem se snažíme o mimčo necelé 3 roky. Nejdřív jsem potratila dvojčátka, pak jsme se dlouho snažili a nic. Nakonec jsme zjistili, že má manžel malárii a tudíž se ty jeho potvůrky vůbec nehýbaly. Vyklubala se až po 6 měsícíc-potvora. Navíc měl i chlamydie. Oba jsme do sebe rvali nějaká silná antibiotika, ale jsme přeléčení a snažíme se dále. :mrgreen: Jen mě teď zarazilo, že jsem špinila uprostřed cyklu. Mudr říkal, že je to ovu krvácení, měla jsem duphaston. MS se nedostavila, test negativní. Píchl injekci na vyvolání ms. A já stále čekám. Už je to 8dní a stále nic.
Chtěla jsem si jen někomu postěžovat, protože to na mě všechno tak nějak dopadlo :,( Pořád tak nějak věřím, že se nám to snad zadaří. Mudr už nás chtěl poslat na kliniku, ale pak do toho vlétla ta malárie. Tak uvidíme. Bohužel manžel pracovně často cestuje, takže se nám ani letos nepodaří ten náš chtěný dáreček pod stromeček :,( Ale snad ty příští už joooo :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
30.10.12 13:14

Taky resim uplne to same. ovulacni krvaceni jsem mela ted poprve. a den predtim jsme meli nechraneny poh.styk.byla jsem vcera na gyne a ten mi potvrdil ze je to ovu. krvaceni a ze pritom muzu otehotnet.tak mi vzali krev a dnes mam volat na vysledky..ve dve hodiny tak uvidim jak to dopadlo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
30.10.12 13:17

To Katrin2:
tak mě krev nevzali a rovnou mě píchli :lol: tak jsem taky zvědavá co se z toho vyklube :D
Každopádně ti přeji hodně štěstíčka ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
30.10.12 13:23

Dekuji..ale ze prave to nebylo planovane mam dve deti syn 4,5 let a dcera 6 mesicu..mam strach kdyz budu tak ja to zvladneme..a ze se mi zda ze tu krev bere nejak brzo je to tyden po styku myslite ze se to tam muze objevit v te krvi?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
30.10.12 13:53

No, tak já myslím, že je to na krev brzy. Ale nejsem doktorka. Myslím si, že se hladina zvyšuje až při vynechání ovu. Já nevím. Třeba měl strach z mimoděložního těhu. Brala bych to jako pozitivní, když bere krev. :D Ale na určení těhu je to asi fakt brzy.
Já jsem Vám začala tykat, nevadí to? :P
Ty máš doma už dva rarášky? Ty se máš! To je divočina, že? :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
30.10.12 14:03

Tak sem tam ted volala a je to negativni…ale stejne jeste zkusim test..ja si myslim ze to brzo. zrovna dnes me nejak zacali pobolivat prsa..jo je to nekdy s nima poradne točo..:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
30.10.12 14:05

Jo klidne mi tykejte..:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4
1.11.12 08:21

No tak uvidíš, kdy dostaneš mens. Já nedostala a proto to takhle řeším. Ale pokud to dostaneš tak nějak v normálním termínu, tak by to mělo být v pohodě. :lol: To jsem zvědavá kdy to dostanu já :nevim: jsem nafouklá jak pátrací balon a pořád nic. Ani žádné příznaky. To se zase dozvím něco nového :roll:
Každopádně zatím můžeš být klidná. Začni plašit až když to nedostaneš :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
40
1.11.12 08:41

Pokusim se neplasit..:D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...